Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

57 minut temu, stach122 napisał:

dostaje tam więcej plusów w ciągu jednego dnia niż tu cała swoją aktywnością tutaj :P

Poziom nizszy, to i plusa latwiej Ci tam dostac. Tu tak latwo nie ma. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 47 napisał:

a jest na tym benchmarku jakiś dział, gdzie można pisać "penis", czy też od razu lecą bany za agresywną maskulinizację?

Na pewno mniej czapiają się niż tutaj (mnie), przeklneło mi się tam raz i nawet ostrzeżenia nie dostałem :P

7 minut temu, Tesu napisał:

Sugerujesz, ze taka @nevya albo @Germanotta to nikt??? Wstydz sie! ;)

Niee, traktuje dziewczyny (a tym bardziej w necie) jak one mnie, ignoruje je xDDDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stach122 napisał:

przeklneło mi się tam raz i nawet ostrzeżenia nie dostałem :P

Niskie standardy tam maja albo moderacja cienka jak sik pajaka. 

Godzinę temu, stach122 napisał:

Niee, traktuje dziewczyny (a tym bardziej w necie) jak one mnie, ignoruje je xDDDDD

To juz przegrywizm do kwadratu. Albo przejaw skrajnego rownouprawnienia. W obu przypadkach lipa. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tesu napisał:

Niskie standardy tam maja albo moderacja cienka jak sik pajaka. 

Albo są wyrozumiali i jeden raz puszą płazem a nie ból tyłka o byle penisa.

 

29 minut temu, Tesu napisał:

To juz przegrywizm do kwadratu. Albo przejaw skrajnego rownouprawnienia. W obu przypadkach lipa. ;)

Przecież cały czas pisze jaki to jestem przegryw a ty dopiero po tym się zorientowawszy? GL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stach122 napisał:

Przecież cały czas pisze jaki to jestem przegryw a ty dopiero po tym się zorientowawszy? GL

Dopiero teraz pomyslalem, ze mozna to uznac za jakas dziwna forme popierania rownouprawnienia. Chociaz z drugiej strony jest to tez doskonaly przyklad na stosowanie w praktyce powiedzenia 'What goes around, comes around'. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tesu napisał:

Dopiero teraz pomyslalem, ze mozna to uznac za jakas dziwna forme popierania rownouprawnienia. Chociaz z drugiej strony jest to tez doskonaly przyklad na stosowanie w praktyce powiedzenia 'What goes around, comes around'. 

No właśnie, walczą tak o równouprawnienia to maja co chciały (albo nie do końca chciały)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że niektórzy nie tknęliby tej gry kijem, nawet gdyby była za 5zł, ale jako, że natknęłam się na promocję -
Kupiłam Mafię III za niecałe pisiont złotych (włączając w to dostawę).
To wciąż seria Mafia, przynajmniej z szacunku do pierwszej części przejdę (w każdym razie spróbuję) jej następczynię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Germanotta said:

Kupiłam Mafię III za niecałe pisiont złotych (włączając w to dostawę).

dobry interes. fabula to fajna opowiesc o zemscie a bohater jest interesujaco pokazany. gralem w to na premiere i bylem zadowolony. mozna troche sie powozic furami sluchajac niezlej muzyki, poskradac sie z wielgachnym nozem i postrzelac z roznych pukawek. no i brutalne egzekucje noze i broniami wymiataja. az nabralem checi zeby pograc hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z urlopu w ojczyznie kupilem sobie wczoraj japonki i koszulke na silke w Diverse, bermudy i koszulke w Reserved, trampki i bezkapturowa bluze w Big Starze oraz czarne dresowe spodnie z dobrej jakosci materialu w Answear. Obkupilem sie i za wiele nie wydalem, bo promocje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...