Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

chyba muszę poczyścić mocno lapka żeby grać w tego tfa, zrobię to po majówce

coraz bardziej myślę też o wywaleniu napędu i wrzuceniu tam SSD (albo lepiej SSD bezpośrednio do lapka, w miejscu napędu HDD), te szybkości to kusząca opcja ;_;

also oat skoro już tf2 jest, to kiedyś trzeba będzie pogrzać po multi z emqim i kto tam jeszcze ma na pc

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chciałem poczytać i przy okazji zobaczyć jak gazeta teraz wygląda. Ostatni numer kupiłem jakoś w 2014 roku, następnego już raczej nie kupię.

I gratuluję Switcha. Sam też już mam BotW, MK8 czeka w sklepie, muszę odebrać po robocie. Napisz później jak się sprawuje pro-controller, sam raczej nie planuję zakupu (joycony w gripie są zaskakująco wygodne) ale ciekawi mnie jak to działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem Pro Controller po przetestowaniu gripa właśnie, jakoś niezbyt wygodnie leży mi w dłoniach. W sumie patrząc ne konsolkę i wystawiony bez ochrony ekran zamówiłem też pokrowiec i folie ochronne na ekran. Z mogącym się zamknąć 3DSem czułem sie odrobinę bezpieczniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Vegas ma IMO jeden z najfajniej wyglądających pancerzy w całej serii. A i jako gierka też jest całkiem spoko.

W sumie to piątkowe zakupy.

unpnvu8.jpg

Efekt promocji 3 za 2.

8oVoxak.jpg

Płytkę to akurat czystym przypadkiem znalazłem w pewnym sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, Fallout 3... Te problemy z instalacją i uruchomieniem, ten wymóg płyty w napędzie, ta szarobura brzydka grafika...

I tak świetna pozycja. Znaczy, racja, pusta etc., ale wciągnęła mnie strasznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xerber
W sumie pytanie do wszystkich, ale zawołanie zrozumiałe :D
Myślę o nowych słuchawkach, bo Beats Solo II mnie się zepsuły
Chciałbym coś, co gra podobnie dobrze, co raczej nie będzie problemem. Myślę, aby wydać na nie maks 300zł

Na razie myślę o Marshall Major II albo o Bluedio T3+

Warto, nie warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...