Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

Piec z kartą i słuchawki zamówione. Jednak nie chciało mi się dłużej czekać na spadek cen, trudno, później i tak byłby tylko wysyp używanych styranych koparek. Poza tym codzienne przeglądanie allegro w nadziei, że jednak coś się znajdzie, może się znudzić. 

piec będzie trzeba złożyć od A do Z...
kiedy brata nie będzie w domu...
mam nadzieję, że chociaż żadnych kabelków itp. nie będzie brakować ;_; 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Glockens napisał:

 po co Ci to? Zbierasz czy co? :D

Taki miałam kaprys. :P

A tak serio to od dłuższego czasu za mną chodziło żeby sobie kupić pare klocków, ale zawsze ceny mnie powalały, a tym razem trafiłam na pudełeczko za 20zł, no to wzięłam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latwo załatwić sprawę z lego. Zrobić sobie dziecko, a jak się trafi syn to już w ogole z górki. Wcześniej nie mogłem bo by mnie zona pogoniła, a teraz kupuje kiedy tylko jest okazja. Do tego mój 6 lotni syn jest maniakiem pociągów wiec czekamy na jakiś nowy zestaw do kolekcji :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkad mam syna, mam tez dwa wielkie pudla pelne Lego Duplo, w sumie kilkanascie zestawow. Ostatni to byl duzy woz strazacki, wczesniej koparka, bo na "ijo-ijo" i ciezki sprzet budowlany ostatnio moj dwulatek ma faze. Nastepny na liscie jest towarowy pociag Lego Duplo z dzwigami i innymi duperelami na baterie za 70 euro, ale to dostanie na jakas wieksza okazje. Za kolejne dwa lata zaczne kupowac juz normalne zestawy, na co czekam z niecierpliwoscia. Wreszcie bede miec duzy zamek, komisariat policji i lotnisko. :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduje, ze nie masz zony :D

 

Ja zawsze marzyłem o pociągu z lego jak bylem mały ale rodziców nie było stać. Jak już ich było stać to mnie lego nie interesowało :D Teraz mnie i interesuje i mnie stać wiec jak Alex skończył 5 lat kupiłem wszystkie pociągi i extra tory :P Jak sie to rozłoży to jest zabawa bo trochę miejsca to zajmuje, a dodatkowo wszystkie sa zdalnie sterowane wiec siedzimy sobie razem i próbujemy się (nie)zderzyć  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...