Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

Godzinę temu, Glockens napisał:

Miałem oszczędzać wypłatę na kompa...

https://m.imgur.com/D1F0CZ7?r

Cóż, przy obecnych cenach kart graficznych, to 50zł w tę, czy tamtą stronę to nie robi różnicy. :P
Ale cenowo czwórpak MGS-a za taką kwotę sam bym łyknął jak głodny pelikan, gdybym miał PS4.

Z racji że to mój dziewiczy post w "Luźnych Gaciach" to chciałbym się teraz oficjalnie przywitać i pochwalić że ostatnio kupiłem Hotline Miami 2 za nieco ponad drei OjroGaben. Wiem, cena standardowa od bodaj trzech wyprzedaży wstecz, ale nie chciałem już dłużej czekać a na grę miałem od dawna chrapkę. Poza tym zrobiłem wczoraj większy zakup w celu rozwijania nowej pasji jaką jest browarnictwo amatorskie. To będzie moja pierwsza styczność z domowym warzeniem, także życzcie mi szczęścia (żebym nie wyłapał osta za "propagowanie alkoholizmu na fomure"). :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Glockens napisał:

@SteamPunker kto normalny kupuje teraz karty graficzne?

A co do MGS'a - to jest na PS3. Nawet nie wiem czy wyszło na PS4. ;)

Na przykład kopacze kryptowalut. :trollface: 
A co do MGS'a, to sztandarowa literówka - byłem przekonany że napisałem PS3. To "edycje HD", nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gralem w ground zeroes i bylo spoko ale jakos nie moge sie zmusic do zakupu piatki. z tego co slyszalem to jest bardzo duzo powtarzania tych samych misji i malo fabuly. troche mnie to zniecheca. chyba przejde to dopiero jak gry juz przestana wychodzic na ta generacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zes troche natrzaskal. ja gralem w trzy mgsy. ten pierwszy z psxa mocno mi zapadl w pamiec bo to bylo cos nowego. byl bardzo filmowy i mial zlozony gameplay. dwojka ok ale bez szalu. trojka jest moja ulubiona czescia za wbitke ala rambo pierwsza krew. nigdy nie lubilem tej kamery ukazujacej akcje od gory i dlatego piatka wciaz za mna chodzi. gameplayowo ground zeroes to byl idealny symulator rambo. od czajenia sie, rekonesansu i cichych eliminacji po otwarta jatke i eskortowanie jencow do samego helikoptera. akcje prosto z filmow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vigor napisał:

nigdy nie lubilem tej kamery ukazujacej akcje od gory

Trójka ma też wersję tpp

Nie chwaliłem się jeszcze że kupiłem ps Vita wiec robię to teraz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350 na gametrade
Slim i wygląda jak nówka

wcześniej kupiłem za nieco ponad 300 na olx, ale miała porysowany ekran (a raczej kilka małych rysek, które normalnemu człowiekowi by nie przeszkadzały), więc sprzedałem na allegro 

ogólnie polecam szukać w niepozornych miejscach, gdzie nikt nie zagląda : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt bardzo wygodny w porównaniu do kwadratowego 3dsa z nieco chwiejnym ekranikiem
i przeceny bywają naprawdę świetne (już zrobiłem całkiem spore zakupy :P)
jedyny problem to karty pamięci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...