Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

@ZygfrydQ

Bedziem grali wspolnie? ;)

Dzieki za info o Essence, bede sie tej grze przygladal. Jak juz dadza VR i opinie beda pozytywne o jego jakosci (bo z tym tez bywa roznie), to moze trafi do mojej biblioteki. 

Poki co jestem troche rozczarowany wczorajsza premiera Bullet Sorrow. Niby bardzo dobry pierwszoosobowy shooter VR, ale okazuje sie, ze nie ma w nim zaimplementowanej opcji supersamplingu, a ten ktory zazwyczaj mozna wymusic w aplikacjach VR w ustawieniach SteamVR w Bullet Sorrow nie dziala. Znaczy to tyle, ze wolnej mocy obliczeniowej nie mozna przeznaczyc na podbicie sobie rozdzialki i jest sie skazanym na obraz wyswietlany w natywnej rozdzielczosci gogli, ktora jakos specjalnie oszalamiajaca nie jest (zwlaszcza jesli zazwyczaj korzysta sie z wlaczonego SS). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Tesu napisał:

Bedziem grali wspolnie? ;)

Jak będziesz grał o normalnych godzinach, to możemy :P my z reguły gramy jakoś po 20 czasu PL, więc teraz będzie na zmianę HotS i OV. No i standardowo co środę o 19 robię live z OV, ale młody wtedy jest w drodze do łóżka, więc raczej bez żony grać będę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, JamesVoo napisał:

Jak wychodzę na ulicę

Przeciez wszyscy wiemy, ze Ty nigdy nigdzie nie wychodzisz. A nawet gdybys musial, to najpewniej przemieszczalbys sie kanalami, a nie zadna ulica jak jakis plebs.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tesu napisał:

Przeciez wszyscy wiemy, ze Ty nigdy nigdzie nie wychodzisz. A nawet gdybys musial, to najpewniej przemieszczalbys sie kanalami, a nie zadna ulica jak jakis plebs.

 

Niestety w piwnicy nie mam jeszcze sklepu, ani podziemnego przejścia, więc do najbliższego spożywczaka muszę się jakoś ulicą przemieścić
Bo studzienka wychodzi za daleko od sklepu i nie można przeciągnąć do środka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxresdefault.jpg

A propos słuchawek, to ja posiadam już drugi egzemplarz tego modelu (pierwszy dostałem jako prezent, a gdy się zniszczył, to kupiłem drugi). Nie spotkałem jeszcze wygodniejszych słuchawek, a poza tym nieźle wygłuszają i sama jakość dźwięku też jest niczego sobie (szczególnie basy). Niestety zaczynają mi się lekko zużywać, a niestety ten model został już wycofany z oficjalnej sprzedaży, więc będę miał nie lada zagwozdkę, co kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To da się w końcu na Originie zmienić ten język na inny niż rosyjski czy nie? Jest przecież ten region lock czy coś i pomimo dużego niezadowolenia polskiej społeczności na tę blokadę, Ea nawet nieq spojrzało na zaścianek europy, co jest trochę smutne. A nie powiem, chętnie bym się dowiedział jak złamałeś system i czy nie łamie to jakiegoś regulaminu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ronaldo9 napisał:

czy nie łamie to jakiegoś regulaminu.

nie mam pojęcia
potrzebujesz 5 pliczków (general_english.mstr, general_english_patch_1.mstr, general_english_patch_2.mstr, general_english_patch_3.mstr, general_english_patch_4.mstr) i jakiś hex editor
wrzucasz pliki do folderu sound, a w hex edytorze otwierasz tier0.dll i zmieniasz en_US na pl_PL
działa zupełnie ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...