Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

Godzinę temu, Germanotta napisał:

priorytetem chyba powinno być prowadzenie szczęśliwego życia, jakie by nie było, ale nie wiem, nie znam się : > 

No właśnie, nie znasz się! Priorytetem jest prowadzenie życia w którym spijasz krew swoich wrogów i łzy ich kobiet. Tak szczęśliwie żyć i żreć to może każdy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, nevya napisał:

Największą niespodzianką będzie dla mnie, jak ktoś bez zbędnego gadania zaakceptuje moje obecne podejście i nie będzie mi wciskał tekstów o zmienności życia i odzywaniu się za 10 lat.

Alez ja akceptuje Twoje obecne podejscie, bo been there, done that. Chodzilo mi tylko o to, ze nie ma sie co zapierac i twierdzic, ze nigdy w zyciu nic sie w tej kwestii nie zmieni. :)

Bylem dzisiaj po raz pierwszy na bazarze przy Bakalarskiej w Wawie. Co za przygnebiajace, szemrane miejsce. No ale kupilem tam sobie trzy pary sznurowek, wiec to nie byla calkowita strata czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Tesu said:

Alez ja akceptuje Twoje obecne podejscie, bo been there, done that. Chodzilo mi tylko o to, ze nie ma sie co zapierac i twierdzic, ze nigdy w zyciu nic sie w tej kwestii nie zmieni.

akceptujesz ale nie akceptujesz. wlasciwie piszesz, ze za jakis czas twoja opinia zastapi jej opinie. to tylko kwestia czasu. tak brzmisz. moglbys otwarcie powiedziec, ze uwazasz swoja opinie za lepsza i zakonczyc temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Vigor napisał:

wlasciwie piszesz, ze za jakis czas twoja opinia zastapi jej opinie. 

Pisze, ze za jakis czas moja opinia MOZE zastapic jej obecna opinie. Przy czym ani jej opinia, ani moja sie nie wykluczaja, bo kiedy bylem w tym samym miejscu zycia co @nevya mialem dokladnie takie same podejscie i tez nie wyobrazalem sobie ani miec dzieci, ani sie pobierac. Nigdy nie mow nigdy, to wszystko. Ze tez zawsze pojawiasz sie tylko po to, zeby pokazac, iz trzeba Ci tlumaczyc duzymi literami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tesu napisał:

i tez nie wyobrazalem sobie ani miec dzieci, ani sie pobierac

ależ ja jak najbardziej się chcę hajtnąć, nawet kieckę sobie już wybrałam :D

Ale poza tym to jednak vigor ma rację, ja to odebrałam jako "jestem starszy, a ty to guzik wiesz, zmieni ci się" - tylko zaowalowane. Może to moje przewrażliwienie, a może jednak efekt tego że nikt nie mówi "nie chcesz? spoko"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Tesu said:

Ze tez zawsze pojawiasz sie tylko po to, zeby pokazac, iz trzeba Ci tlumaczyc duzymi literami...

robie ci przysluge i mowie jak brzmisz. to, ze kiedys miales 20 lat nie znaczy, ze byles taki sam jak ktos inny w wieku 20 lat. pozwalasz sobie powierzchowne podobienstwo przekladac na interpretacje calej osobowosci. i interpretujesz ja jako swoja wlasna. co w sumie jest normalne bo kazdy czlowiek mierzy drugiego przez pryzmat wlasnej osobowosci. przynajmniej do momentu kiedy zaczyna rozumiec, ze sprawa jest bardziej skomplikowana i trzeba swoje wnioski przemyslec dwa razy i wziac pod uwage duza odmiennosc innej osoby. jak mowilem, przysluga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł, dajcie se siana i dajcie temu działowi forum umrzeć w spokoju. Tesu niech znajdzie sobie forum prorocze, Nevya wiecznej narzekaczki (na pewno takie istnieje), vigor nie wiem bo mi sie czytać waszych wypocin już odechciewa. Wracam na benchmarka, przynajmniej tam mnie lubią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tesu napisał:

Ide na benchmarka, gdzie Stachu to i ja. 

Głównie wrzucam screeny z gier i od gdzieś od czasu do czasu napisze posta i dostaje tam więcej plusów w ciągu jednego dnia niż tu cała swoją aktywnością tutaj :P

1 minutę temu, JamesVoo napisał:

Kiepsko, granie w DiRT 4 to też nie przelewki 

Co ty masz z tymi przelewkami, to już nie jest zabawne i juz nie chodzę do technikum więc nie bardzo aktualne :V

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...