Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

Przez ferie w sumie prawie w ogóle nie ruszałam gierek na piecyku, tylko Guitar Hero na ps3 to i postanowiłam zaopatrzyć się w dwie nowe części, aka Warriors of Rock i World Tour.
Przesyłkę mogę opłacić dopiero w poniedziałek, winc sobie poczekam. ;_; 
Przy okazji wczoraj zgarnęłam Dead Synchronicity: Tomorrow comes today za dyszkę. Giermasze w Biedrze to jednak dobra rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, stach122 napisał:

teraz najcięższa rzecz to nauczyć się na nim grać

Jeśli nie ogarniesz tego w ciągu 15 minut powinieneś udać się na konsultacje do jakiegoś lekarza. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, pad od x360 to świetny zakup. Kilkaset godzin na nim przegrałem i mam bardzo dobre zdanie na jego temat, przez ten czas trochę się zużył no ale chyba miał prawo po takim czasie, ponadto świetnie się uzupełnia z myszką i klawiaturą. Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy twierdzili, że padem gra się tylko na konsoli, a m+k na pc, gram tym czym jest mi wygodniej w zależności od gry, dlatego nie wyobrażam sobie nie grać na padzie w takie gry jak np. fifa, assasin czy dark souls, pewnie się da, ale po co się męczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abyss Od razu mnie hejci no, bo ty ogarniałeś wszystko i od razu, nigdy nie miałem styczności z padem od Xboxa i muszę ogarnąć jego układ, ciężko się przedstawić po takim czasie z klawiatury ale już nie mylę gazu z hamulcem więc jest postęp. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...