Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

W swoim czasie ekipa Westwood robiła całkiem sensowną alternatywę dla StarCrafta. Niestety coraz mniej popularny gatunek gier i zarządzanie ekipą EA, zarzynał powoli to studio. Było tylko kwestią czasu jak zakręcą im kurek. Szkoda, bo mieli naprawdę ciekawe pomysły i potrafili je wcielić w życie. R.I.P Red Alert.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westwood i Bullfrog obok Blizzarda i Microprose byly moimi ulubionymi studiami. Niestety pierwsze dwa studia zezarlo EA i ukrecilo leb serii C&C, a ze swietnego Syndicate zrobilo marna strzelanke i tym samym zabilo to uniwersum. Microprose tez padlo po przejeciu, na szczescie Sid Meier zalozyl Firaxis i wciaz potrafi robic dobre gry. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde znowu mam przestój w grach, nie wiem w co grać. Skończyłem w końcu GTA4, naprawde spoko gra ale odemnie dostaje słabą siódemke. Chyba sobie SR4 znowu przejdę i wymaksuje acziki za fabularne dlc bo je kupiłem a nie ruszyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, stach122 napisał:

przestuj

Stachuuu...

Jutro wracam do Irlandii. Dokoncze The Dream Machine i chyba rzuce garscia monet, bo nie wiem, za ktory tytul sie zabrac w nastepnej kolejnosci. Myslalem o Little Nightmares, ale widze, ze do konca roku wyjda uzupelniajace gre cztery DLC, wiec chyba sie wstrzymam. Zakupione niedawno pudelkowe wersje RiME i Everspace tez bardzo kusza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arturzyn napisał:

SR 4 jest póki co naprawdę spoko. Skakanie i bieganie po mieście przypomina mi Prototype'a, a to już wystarczający powód, żeby tę grę polubić.

No SR 4 jest całkiem spoko i nawet zbieranie tych "klastrów" nie nudzi, i jeszcze świetnie rozwiązali tu problem nudnej jazdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam czy to od sr3 czy sr4 mozna biegac szybciej od samochodow ale dodanie tej mozliwosci zmienilo sr nieodwracalnie. dla mnie dwojka jest najlepsza. chociaz te superbohaterskie sztuczki tez mialy swoj urok. gat out of hell w ogole pozwolilo fruwac i bylo kompletnym odlotem z akcja umieszczona w piekle. wyglada jednak na to, ze nowa gra vollition, agents of mayhem, znow sprawi, ze jazda samochodem bedzie miala sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki gosc. nie mowie, ze masz tak robic tylko, ze taki zwyczaj istnieje i jest dobry.

bylem dzis trzy razy jasonem a jako nastolatek ucieklem dwa raz. gdyby piatek trznastego byl o polowe tanszy, mniej zgliczowany i mial lepszy matchmaking to bym polecal na lewo i prawo. bo rozgrywka jest niepowtarzalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku gralem chadem, teraz cisne bugzym. ma dobra predkosc, duzo staminy i sily. probowalem la chappe zeby pograc pod stealth i korzystac z wysokiego repaira ale to nie dla mnie. w tej grze wole nie stawiac na ukrywanie sie tylko na jak najdluzsza ucieczke i marnowanie czasu jasona. i okazjonalnie ogluszenie bejsbolem albo innym garnkiem. grales w ta gierke cos wiecej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Shantae and a Pirate's Curse. Prześliczny pixelart, cudowna muzyka, no i cycki. :P

Świetnie mi się gra, chociaż do sterowania na pc trzeba się przyzwyczaić.

 

Jestem w czwartej lokacji (Shantae wygląda jak Leia :P) i czuję się po prostu nią (grą, nie lokacją) oczarowany.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pogrywam sobie w Medieval II Total war, i przyznam się, że to druga gra z tej serii po pierwszym Shogunie, i jakoś grało mi się w niego lepiej. To zapewne wpływ "klimatu" samurajów, który uwielbiam. Ale to nie znaczy, że jest, źle wręcz przeciwnie, gra mi się cudownie, muzyka jest dość spoko, jednak mogłaby być bardziej różnorodna. To tego, trochę ciężko było mi się przyzwyczaić do kamery, ale teraz jest spoko. Co do reszty to dość denerwująca, jest gra kawalerią, w ogóle nie czuć jej prędkości i tego uderzenia z impetem na piechotę wroga. 

Po tym chyba pogram sobie w Jotun-a jakoś brak mi tego typu gier. 

I ktoś mógłby mi powiedzieć czy warto zagrać w The Darkness II, w sumie i tak zagram, ale fajnie byłoby przeczytać opinie.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MasterKondi napisał:

I ktoś mógłby mi powiedzieć czy warto zagrać w The Darkness II, w sumie i tak zagram, ale fajnie byłoby przeczytać opinie.  

Sam system walki sprawia sporo frajdy, ale mi od nadmiaru przekleństw więdły uszy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MasterKondi napisał:

 

I ktoś mógłby mi powiedzieć czy warto zagrać w The Darkness II, w sumie i tak zagram, ale fajnie byłoby przeczytać opinie.  

The darkness 2 koniec końców okazał się całkiem przyjemny, szczególnie, gdy już się opanowało w miarę system walki. Poza tym poczucie humoru przebijające się w dialogach jest bardzo przyzwoite, naprawdę warto połazić trochę po lokacjach i porozmawiać z npcami.

3x tak, więcej rekomendacji chyba nie potrzebujesz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie trochę Escape from Tarkov tym bardziej, że w tym lub w przyszłym miesiącu ma być beta, @Tesu, ty w to grasz prawda? Jak wygląda płatność, zwykły przelew, paypal? I co z podatkiem? Bo coś mi się obiło o uszy, że jeszcze trzeba doliczyć 23% vatu. No i przede wszystkim jak wygląda sprawa z wymaganiami/optymalizacją? Bo np taki Overwatch na słabszym kompie spokojnie pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...