Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

16 minut temu, stach122 napisał:

Nie, mam zasadę że jak już pomagam to nie daję pomocy w formie pieniędzy.

a to jest najbardziej efektywna pomoc zazwyczaj

 

Anthem wygląda bardzo dobrze wizualnie, świat zapowiada się ciekawie, ale szczelanie wygląda na nudne, a to chyba większość rozrywki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze Ci, zebys nigdy nie znalazl sie w sytuacji, kiedy Ty sam lub ktos z Twoich bliskich bedziesz potrzebowal takiej pomocy i zebys nigdy wtedy nie uslyszal, ze ktos kieruje sie wtedy dokladnie tymi samymi zasadami, co Ty teraz. Wtedy nagle okaze sie, ze to jednak Twoj problem. Niestety moi znajomi z ciezko chora corka tyle szczescia nie mieli. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dajcie se siana i wrócie do tematu, jak tak chcecie dyskutować to załóżcie se osobnego freda :v

Spoiler

przed editem: 

Daj mi spokój i idź pomagać jak chcesz, ja nie będę wrzucać pieniędzy do każdej puszki jak leci. Jak już to możesz dołożyć się do mojej eutanazji :V

A tak w ogóle to mi chodzi o wszelkie fundacje, nie ufam im.

 

Edytowano przez stach122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloze sie, ze z jednej strony nie ufasz, a z drugiej ani razu nie przeczytales chocby statutu, sprawozdania finansowego czy raportu z kontroli w takim WOSP czy Caritas. 

Wracajac do tematu - odpalilem sobie Unravel. Lojzicku, ale sympatycznie sie w to gra. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Net mi zmuliło i jestem zmuszony grać w Hell Yeah, słaba ta gra. To znaczy na początku nawet nie było tak źle, ale im dłużej się gra tym gorzej. Teraz już gram tylko dlatego, że do ukończenia gry została mi jakaś godzina. Mam nadzieję, niedługo ściągnąć DA. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem w końcu most w Dead Cells. Zrobiłbym to szybciej gdybym tak się nie uparł na pokonanie Elite Slashera (bardzo chciałem mieć jego runę teleportacji). Ale w końcu - w dużej mierze dzięki Meat Grinder - pokonałem jednego i drugiego w jednym podejściu. Przeszedłem też od razu fiordy, które jednak lekko rozczarowują - przeciwnicy są za łatwi i trochę kreskówkowi. Mam nadzieję że cmentarz będzie lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do platynowania gier to nie bawie sie w to. zaleta platyn jest to, ze gracz moze spedzic z gra wiecej czasu juz po jej przejsciu. z drugiej strony jesli czlowiekowi podoba sie gra to nie potrzebuje grac pod pucharki, moze spedzac czas w grze wedlug wlasnej fantazji. ludzie po prostu lubia zbierac. platyny nie ustepuja znaczkom pocztowym czy muszelkom, absorbuja z taka sama skutecznoscia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell Yeah ukończone.

I obejrzałem kawałek gamplay-u z Anthem, zabawne bo kiedyś miałem pomysł na grę rpg, z egzoszkieletami i mechami trochę w tym stylu, tyle, że w post-apo z klimaem z Mad Maxa. I ten moment kiedy główny bohater zaznacza wrogów i wypuszcza te rakietki. Właśnie o czymś takim myślałem :D. Jaram się jeszcze bardziej, ale niech tam będzie jakaś fabuła, a nie tylko rąbanka w coopa bo to wszystko zniszczy. 

I jeszcze dość ciekawa reakcja ludzi na grę, która "zabiła mass effecta", BioWare sam sobie strzelił w stopę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tesu napisał:

W takim razie polecam odwiedzic strone siepomaga.pl

 

Abstrahując od wszystkiego, kto daje ci prawo do rozporządzania czyimiś finansami? Zwłaszcza kiedy sam kupujesz książki które już masz, tyle że w innym języku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, nevya napisał:

Abstrahując od wszystkiego, kto daje ci prawo do rozporządzania czyimiś finansami?

A czy gdzies napisalem, ze Stachu ma tych gier nie kupowac? Odnioslem sie jedynie do stwierdzenia, ze 20 zl to nieduzo. Skoro nieduzo, to mozna dwie dychy wydac tez na podanym przeze mnie portalu. 

43 minuty temu, nevya napisał:

Zwłaszcza kiedy sam kupujesz książki które już masz, tyle że w innym języku

A przy okazji co miesiac z mojego konta ida automatyczne przelewy na Amnesty International, Medicins Sans Frontieres, Reporters Sans Frontieres, Czerwony Krzyz, UNICEF, WWF, lokalna Barretstown Children's Charity i wysylane juz bezposrednio przeze mnie wplaty na siepomaga. Nie oczekuje, ze kazdy ma tak robic, bo ludzie maja rozna sytuacje materialna i takze nie uwazam, aby dawalo mi to prawo, by patrzec na innych z gory, ale jesli ktos jest w stanie bez wielkiej straty dla siebie wydac 20 zl, to jest mnostwo dzieciakow czekajacych na ratujace im zycie operacje, ktorym kazda zlotowka sie przyda. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tesu napisał:

ale jesli ktos jest w stanie bez wielkiej straty dla siebie wydac 20 zl, to jest mnostwo dzieciakow czekajacych na ratujace im zycie operacje, ktorym kazda zlotowka sie przyda. 

Dzieciaków mnóstwo było, jest i będzie. Może być go stać na wydawanie bez wielkiej straty i dziesięciu kafli tygodniowo, nadal to są tylko jego pieniądze i ma również święte prawo ich nie rozdawać. Ja na przykład bym na chore dzieci nie dała i wciąż nie życzyłabym sobie komentarzy, że skoro mogę lekką ręką sobie wydać dwa tysiące na szpilki Louboutin, to powinnam też dać tyle na cele charytatywne.
Dałabym na chore kotki, ale to inna kwestia

Edytowano przez nevya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doswiadczenie zonatego faceta mowi mi, ze to jest wlasnie ten moment, w ktorym nie ma sensu dalej czegokolwiek tlumaczyc, bo czegokolwiek bym nie napisal, to i tak nie ogarniesz. :P

Edytowano przez Tesu
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nevya napisał:

Z takim podejściem to dziwne że ci jeszcze żona nie rzuciła papierami rozwodowymi

Wyjdziesz kiedys za maz*, to pogadamy. ;) Zreszta to nie "podejscie", a stosowanie w praktyce zasad "Sztuki wojny" Sun Tzu. 

*No chyba ze zostaniesz gderliwa stara panna otoczona stadem kotow, na co wszystko wskazuje... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony miało być głównym daniem, a było ledwie deserkiem.

Uncharted Lost Legacy wygląda dziwnie, ale ciekawie. Bardziej jak spin-off niż dodatek. Wolałbym żeby ND pokazało The Last of Us 2, ale i tak musowo zagram.
Shadow of the Colossus trochę mnie mierzi że ta sama gra dostaje drugi remake, ale jednocześnie mam ochotę znowu to ograć. Nie first day, ale na pewno na liście.
Days Gone pokazało że będzie czymś więcej niż sprawnym gore festem. Ale tutaj to preaching to the choir.
God of War dziwnie widzieć Kratosa z perspektywy kamery przyklejonej do pleców, ale tej serii nowe otwarcie było już potrzebne, a to co pokazali jest świeże i po prostu dobre.
Fajnie że będzie Crash, dodatek do Horizon, że Spiderman jak na grę na licencji wygląda super, a niejednego pewnie Monster Hunter World przyprawia o mocne bicie serca. Mocno 'meh' zapowiada się Knack 2 i Detroit Become Human. Sony za dużo pokazało wcześniej żeby teraz czymś zaskoczyć. Oh well, idę klikać na stronie BGE, może się zdołam zapisać do SMP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nevya

Oczywiscie. Zwlaszcza jesli rzeczony rozmowca juz przyjal swoj punkt widzenia, widzi tylko to, co chce widziec i nie zwraca uwagi na to, co dokladnie bylo powiedziane. Przypominam tez, ze pojecie szowinizmu ukuto dopiero pod koniec XIX wieku, a Sun Tzu napisal swoje dzielo w VI wieku przed nasza era, kiedy swiat byl jeszcze wolny od lewackiego szalenstwa. ;)

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...