Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

14 minut temu, Arturzyn napisał:

Długo na to polowałem, ale jest - mam Two Worldsa w kolekcji dzięki DLH. (Steamowy, a polowałem na DRMfree w jakimś sklepie). Znaczy - ja wiem, że to żadne mistrzostwo świata, ale miałem na to chętkę.

Zarzucisz jakiegoś linka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pofarmilem trochę wielką demoniczna żabę (znaczy Tetsucabre) i mam pełny set zbroi plus Hunting Horn. To ogólnie bardzo ciekawa broń, taki saksofon, którym najpierw bijesz przeciwników po głowie, po czym grasz buffa, jednocześnie bijąc ich mocniej.

AlbFIhN.jpg

Robione telefonem, bo Nintendo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Hunting Horn został polepszony w Generations. Tutaj za bicie potwora dostaje się specjalne, podwójne nuty, które powodują, że jeśli zagrasz piosenkę złożoną w pełni z nich, dodawany jest także efekt poprzednio zagranego utworu. Nie trzeba więc robić "bisów", które zajmują dużo czasu. Oczywiście ta taktyka ma sens tylko wtedy, gdy gra się ofensywnie. W 4U tego nie było i niektórzy "rogacze" stali gdzieś z dala potwora i bawili się w bardów, którzy rzadko kiedy atakowali :P

Fajna broń, buffy na nieskończoną staminę, atak czy defensywę to świetna sprawa, a i przywalić po łbie można. Nie jest jednak łatwa i praktycznie nie spotykam ludzi bawiących się nią online. Dual Blades i Long Sworda używa jakieś 50% graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...