Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Pogralem dziś dalsze kilka godzin w MH: Generations. Trochę powtarzalne, bo większość questów początkowych to questy zbierackie. Skończyłem 1* zabiciem wielkiego kurczaka z tutoriale, więc poszło łatwo. Jednocześnie zakochałem się w Hammerze i Aerial Dual Blades, obecnie testuje Greatsworda, ale nie ma tej satysfakcji co Hammerowe homeruny. Anyway, odblokowalem w końcu resztę wiosek, choć żadnej.nie odwiedziłem, wciąż robiąc 2* z pierwszej. Tak mi minęło 10h gry bez zobaczenia nawet jednego potwora będącego wyzwaniem. Z jednej strony trochę słabo, z drugiej rozumiem już w jaki sposób ludzie topią w tym setki i tysiące godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Felessan napisał:

Pogralem dziś dalsze kilka godzin w MH: Generations. Trochę powtarzalne, bo większość questów początkowych to questy zbierackie. Skończyłem 1* zabiciem wielkiego kurczaka z tutoriale, więc poszło łatwo. Jednocześnie zakochałem się w Hammerze i Aerial Dual Blades, obecnie testuje Greatsworda, ale nie ma tej satysfakcji co Hammerowe homeruny. Anyway, odblokowalem w końcu resztę wiosek, choć żadnej.nie odwiedziłem, wciąż robiąc 2* z pierwszej. Tak mi minęło 10h gry bez zobaczenia nawet jednego potwora będącego wyzwaniem. Z jednej strony trochę słabo, z drugiej rozumiem już w jaki sposób ludzie topią w tym setki i tysiące godzin.

I długo żadnego wyzwania nie zobaczysz niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lord Nargogh napisał:

http://store.steampowered.com/app/475150/

Titan Quest: Anniversary Edition dzisiaj się ukazał. Każdy posiadacz TQ na steamie dostał swoją darmową kopię. Właśnie zabieram się za granie.

opisz jak wygląda ta wersja, chcę wiedzieć jak bardzo nie zagram :^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Battlefield mi działa. Moje uczucia są teraz skomplikowane...

Dziękuję ci @emqi, że przekonałeś mnie do tego by to sprawdzić. Jesteś wzorowym użytkownikiem, doskonałym moderatorem i wspaniałym przyjacielem! Nie to co @Kathai_Nanjika.

3 godziny temu, podbiel napisał:

Boredomlandsy nigdy się nie skończą. TQ też sobie pobiorę, a EVE się jaram bo jestem vielkim miłosnikiem rubryczek, a gry paradoxu trochę mi się przejadły. Może ktos cos?

Zakładamy korpo z @Aidenem, podbi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nerf0 napisał:

Nowy Battlefield mi działa. Moje uczucia są teraz skomplikowane...

Dziękuję ci @emqi, że przekonałeś mnie do tego by to sprawdzić. Jesteś wzorowym użytkownikiem, doskonałym moderatorem i wspaniałym przyjacielem! Nie to co @Kathai_Nanjika.

Ale Ty kłamiesz. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też na pewno pomocne, choć nawet nie wygląda u mnie jak gunwo!

Ale tak szczerze mówić to tyłka mi nie urwało. Nie wiem, może to kwestia realiów, za którymi jakoś nigdy specjalnie nie przepadałem, albo wybranej do testów mapy pustynnej, co jest dla mnie zawsze najgorszą możliwą opcją, bo nie ma rzeczy, której nie znielubiłbym bardziej niż pustyni. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...