Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

7 minut temu, lubro napisał:

JjMiWXp.gif

Jakby to była siódemka to mocno bym się wkurzył bo jednak chciałbym w końcu odstawić szóstkę i przesiąść się na coś nowszego i ciekawszego. Aaaale że to tylko jakiś dziwny twór nastawiony na multi to kompletnie mnie to zwisa :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, nerf0 napisał:

Albo Artius coś knuje z Katajcem, albo jakiś ukrainiec włamał mi się na konto lola. xD Obstawiam jednak tę pierwszą opcję. ;]

Jakby to był Artius, to przecież nawet byś się nie zorientował, że ci się ktoś włamał. :ninja: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dziś godzinę z hakiem w MonHuna Generations i gra zaczyna mi się podobac. Co prawda to dalej tylko misje zbierackie plus dokończyłem tutoriale Greatsworda, ale przyjemne bardzo. Chociaż jako nub pewnie pomijam masę przydatnych rzeczy, jak te śmieszne koty, z którymi nawet nie wiem o co kaman. W sumie to summoning @Elano po jakiś link czy inne porady dla totalnego nuba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FelessanPrzybywam. Ale nie wiem co powiedzieć, bo to tak jakby mnie ktoś zapytał "wybierz jedną grę na konsole Nintendo i mi powiedz czemu ta" xd

Aczkolwiek spróbuję poradzić co zrobić, by gra była przyjemna:

- wybrałeś dobrą broń na początek, jest prosta (chociaż ja nią nigdy nie grałem), silna (jak i każda inna xd) i uniwersalna. Z broni dla początkujących fajne są jeszcze choćby Switch Axe i Dual Blades, może Sword & Shiled. Zupełnie nie polecałbym Hunting Horna i bardzo skomplikowanego Charge Blade'a.

- koty - wybierz sobie jednego i bierz go zawsze ze sobą, będzie miał wysoki level. Możesz zmieniać mu skille i ataki, ale w sumie... to jest taka zabawa. Wybierz kotka o profesji, która najlepiej ci pasuje i tyle. Sam polecałbym defensywę lub leczenie, potrafią uratować dupę, jednak singiel i tak jest prosty, a po sieci kotków nie ma, gdy gra się w 3 lub 4 osoby,

- pograj na razie w singlu i porób te kilkanaście misji. Żartowałem, kilkadziesiąt. Online jest w tej części na początku wyjątkowo proste, ale mimo wszystko lepiej najpierw poćwiczyć samemu,

- zawsze jedz przed misją,

- zabieraj na misje potiony, megapotiony, antidota, miód (nigdy nie wiadomo, czynie zabraknie mega potionów, a zwykłe są słabe), cool drink i hot drink (na rozgrzanie lub schłodzenie), lifepowder (leczenie ludzi po sieci, bądź dobrym kolegą), kilofy, siatki na robaki, max potiony (początkowe jedzenie nie da ci pełnego paska życia), energy drinki lub mięso (well-done). To powinno wystarczyć, żebyś miał zdrowie i staminę. Poza tym warto brać jeszcze cleanser (oczyszcza z zamrożenia), paintball (oznacz potwora, by był zawsze widoczny na radarze), tranq bomb i dwie pułapki (pitfall i shock, prawie zawsze lepiej łapać niż zabijać potwora. Gdy misja mówi, że masz coś upolować, to możesz też złapać, pomijając potwory, których po prostu nie da się złapać), bomby (te duże, L i XL, ładnie wysadzają co chcesz, gdy potwór śpi), Dung Bomb ([beeep] rzucane, gdy potwór cię zacznie zjadać) i Farcaster (natychmiastowy powrót do bazy).

Wiem, dużo, ale naprawdę warto przygotować sobie taki zestaw i zapisać, by potem jednym klikiem przed każdą misją wyposażać się w odpowiednie przedmioty. Wiadomo, jak nie weźmiesz bomb czy paintballi, bo zapomnisz, to nic się wielkiego nie stanie, ale już potiony na zdrowie i staminę to obowiązek.

- buduj sety zbroi, bo wtedy masz skille. Na początek dobra jest np. zbroja z Tetsucabry, potem będziesz wiedział co ci potrzebne, ja gram zupełnie innymi broniami (Gunlanca, Młot, Light i Heavy Bowgun). Zabawa z setami mieszanymi raczej pod koniec, jeśli w ogóle, bo najlepsze zbroje są chyba mimo wszystko zwykłymi setami z najsilniejszych potworów, akurat taka część serii. W czwórce było inaczej, ale to nie czwórka.

W razie pytań chętnie odpowiem tu czy na PW xd Gra obecnie ze mną nie ma większego sensu, bo mam już ponad 100 h i gra nie byłaby dla ciebie przyjemnością, gdybym zadawał 80% naszych drużynowych obrażeń, jednak (prawie) zawsze mogę pomóc.
 

Edytowano przez Elano
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :ok: Greatsworda raczej nie wybiore, robię po prostu powoli wszystkie tutoriale plus wymieniam bronie na misję żeby na mobkach wypróbować. Chwilowo używałem tylko GSa, miecz + tarcza i Longsworda. Ten ostatni wydaje się całkiem ok, następne mam zamiar testować Dual Blades. 

Tak w ogóle to mam wybrane jakies 3 koty, gatherera i coś tam jeszcze, ale jak brać je na misję?

O multi słyszałem, że to dobra zabawa, ale nie zamierzam tykać przez dość długi czas, jeśli w ogóle.

Edytowano przez Felessan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Otherside Entertainment has announced the industry veterans set to work on long awaited RPG sequel System Shock 3.

Heading up the team is iconic designer Warren Spector, who announced in February his plan to return to full-time development on the series he helped create as creative director and studio manager.

These include design designer Sheldon Pacotti, who served as lead writer for Deus Ex and its sequel Invisible War, as well as lead programmer and designer on projects such as Auto Assault and America’s Army during his 20-plus-year career.

Also joining the Austin, Texas-based team is concept artist Robb Waters, who worked on System Shock and Irrational Games’ spiritual successor BioShock, and creative consultant Doug Church, who was game director for the first System Shock title.

Backing up the development acquisitions is the news that actor Terri Brosius, who provided the voice of evil AI SHODAN, will also return for the sequel.

Develop: http://www.develop-online.net/news/o...hock-3/0223640
 

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj w betę BF1 i uczucia mam mieszane. Z jednej strony tempo gry jest całkiem niezłe, cała battlefieldowa filozofia nieźle odnalazła się w niepasujących realiach, grafika jest niezła (chociaż odnoszę wrażenie że Battlefront był ładniejszy, ale to dopiero beta) a udźwiękowienie super. Z drugiej strony same realia kompletnie mi nie pasują. Te wszystkie prehistoryczne bronie i pojazdy, konie na polu walki itd. strasznie mnie bolą. I to jest chyba mój największy problem z tą częścią, nie po to wchodzę na pole walki żeby strzelać z karabinu przypominającego rynnę czy snajperki z celownikiem wielkości kuchenki mikrofalowej. Już bym chyba wolał z powrotem IIWW. Poza tym optymalizacja na PS4 na razie strasznie kuleje no ale to tylko beta. Ogólnie fajnie się nawet grało i nie jestem rozczarowany jak np. Titanfallem 2 ale jednak zakupu w tym momencie nawet nie rozważam, na pewno nie za pełną cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, nerf0 napisał:

Cusz, ktokolwiek to zrobił nie zmienił mi nawet hasła, bo z ciekawości spróbowałem się zalogować na stronę. Nie będę z tym nic robił, bo jestem ciekawy czy jeszcze się pojawi i będzie pisał z Kath. :P

Chciałem wczoraj z nim zagrać, zapytałem po polsku czy gra, odpisał "no" i wyszedł.

Taki sam noob jak Ty, możesz nie zmieniać hasła :D

 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...