Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

21 minut temu, yojc napisał:

To ma być kompilacja oryginałów, czy remake, czy co?

Do tej pory pamiętam jak schrzanili remake Kunio Kun no Nekketsu Soccer League (Kunio-Kun no Chou Nekketsu / River City Soccer Hooligans) na DS, Boże ale to było [beeep]

Oryginały japońskie. Ale z racji tego, że niektóre z nich nie wyszły nawet po angielsku, szanse są raczej małe na wydanie tego u nas. Nawet może bym zaimportował, ale >blokada regionalna.

Za to jakoś we wrześniu ma być remake River City Ransom, ale pewnie będzie kosztował circa 80 zł, także XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rtCiekaw jestem tej gry, bo WWI to świeży i interesujący setting. W zasadzie gdyby nie to, to w ogóle by mnie ta gra nie obeszła, rzygam już WWII, Wietnamem i współczesnymi konfliktami.

I na etapie "ciekawy" zostaję, bo gra za cholerę nie chce się połączyć z serwerami EA. Kto by pomyślał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, nerf0 napisał:

@Włam na konto w lolu.

Cusz, ktokolwiek to zrobił nie zmienił mi nawet hasła, bo z ciekawości spróbowałem się zalogować na stronę. Nie będę z tym nic robił, bo jestem ciekawy czy jeszcze się pojawi i będzie pisał z Kath. :P

Nie będzie, bo go wykopałam ze znajomych XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w betę Battlefield 1 i przypomniałem sobie, dlaczego nie gram w BFy i CoDy - za duży chaos. Wiem, że to tylko beta, ale i tak ta gra wydaje mi się strasznie nieczytelna.

Mimo wszystko fajnie się strzela, ale coś czuję, że gra się nie przyjmie zbyt dobrze, bo wszystkie bronie wydają się być strasznie wolne i przeładowują się dosyć długo, a w tych czasach dla większości to rzecz straszna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat myślę, że społeczności Battlefielda nie będzie to specjalnie przeszkadzało, bo gry z tej serii mimo wszystko nie są nastawione na aż tak szybką rozgrywkę jak CoDy, CSy i inne sieciowe strzelanki. BFy zawsze były trochę wolniejsze i co innego niż refleks było w nich istotne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKOK a zatem robiłem sobie Diablo 3 (oi @nerf0), dobrnąłem do 3 chaptera i już się zrobiło uciążliwie; zadania zabicia bossów to względnie mały problem, nephalem rift też sprawnie pójdzie - gorzej z zadaniem na kansai cube, gdzie muszę wpierw wyfarmić rzadkie materiały a potem poświęcić jakąś posiadaną legendarkę, no i wróciło zrobienie bounty we wszystkich aktach bez wychodzenia z gry, będę musiał sobie pewnie cały wieczór zarezerwować, ugh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Xardas80 napisał:

w stronę CoDowego tempa rozgrywki

Oburzające. Nie wierzę, że DICE zrobiło shootera w realiach pierwszej wojny światowej z podwójnym skokiem, plecakami rakietowymi, bieganiem po ścianach i z bitwami w kosmosie w zero G.

Spoiler

; )

Tymczasem skończyłem nowego Ratcheta i Clanka. Super gra i nie bardzo wiem czemu czekałem z przejściem tak długo. To jest w zasadzie remake doskonały. Lokacje są znajome, ale dzieje się tam zdecydowanie więcej niż w oryginale z PS2. Arsenał jest lepszy niż w jakimkolwiek R&C dzięki temu, że klasyczne bronie dostały lifting, a nowe rzeczy takie jak Pixelator to strzał w dziesiątkę. Jestem trochę rozczarowany faktem, że postanowiono wykorzystać linię fabularną z filmu zamiast zwyczajnie odwzorować historię z oryginału, która moim zdaniem była zdecydowanie lepsza. Trochę przeszkadzało mi też sterowanie. Nie było to regułą, ale czasami Ratchet tak dziwnie reagował na moje komendy, że zaczynałem się bać czy mój kontroler działa poprawnie. Pomimo tego świetna rozrywka.

Dostałem też God Eater 2 na Vitę, ale dzisiaj już nie zacznę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...