Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

10 godzin temu, Elano napisał:

Na No Man's Sky trzeba defekować, bo jest oszustwem.

Co oczywiście nie zmienia tego, że ta jakże inteligentna grupa ludzi zwana graczami znów dała się zrobić w balona XD

Idzie zamawiać preoder Pokemonów mających premierę za 3 miesiące

>kupowanie gry, nie widząc choć raz nagranej rozgrywki której nie udostępniło studio, tylko coś względnie "niezależnego"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, JamesVoo napisał:

>kupowanie gry, nie widząc choć raz nagranej rozgrywki której nie udostępniło studio, tylko coś względnie "niezależnego"

A nie wiem jak to było z No Man's Sky. Ja sam niektórym studiom wierzę na tyle, że mogę sobie zaklepać ich gry i rok przed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie zaufanie mogę mieć tylko do Blizzarda, ale nawet ono ogranicza się do tego, że grę mogę kupić najwcześniej na premierę. A goście od NMS chyba do tej pory nie zrobili nić czym mogliby sobie jakiekolwiek zaufanie zaskarbić. Serio, nie wiem jak ludzie mogą być tak naiwni by rzucać się na preorderowanie gier tylko po zobaczeniu garści materiałów o tym jak to autor mówi jaka to ta jego gra nie będzie wspaniała. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, emqi napisał:

http://www.dualshockers.com/2016/08/29/konami-announces-metal-gear-solid-v-the-definitive-experience-coming-on-october-11th/

>definitywne doświadczenie
>nadal nie ma wyciętego contentu

Konami did it again, the absolute madman

ależ wycięty content będzie, w wersji na pachinko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie przypomniałem że jakoś teraz wyszedł Attack on Titan na PS4. Kurcze, kupiłbym ale ponad 200 zł. mnie trochę odstrasza. No i Mankind Divided też chciałem po wypłacie kupić. A najgorsze jest to że i tak nie mam czasu żeby w to grać #problemypierwszegoswiata

Ale pewnie i tak kupię :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, stach122 napisał:

Chyba naprawdę się zapędziłem z rozmiarem i ilością broni na statku a kolejne mody z armatami pobieram...

279DFCDB293B0923C9E24D106D9307DD662CAEDC

Jak widać z tyłu już jest podłoże pod mostek. Po bokach na górze kadłuba jeszcze chce pojedyncze wieżyczki zamontować. 

Co to za gra? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś może mi polecić jakiś dobry mod do Icewind Dale 2, który pozwalałby grać w rozdzielczości panoramicznej (najlepiej też taki, który jakoś rozszerzałby interfejs, żeby wszystko wyglądało ładnie i sensownie)? Nigdy nie bawiłem się modowanie żadnych baldurów, czy własnie icewind dale, więc bezpośrednie linki i łopatologiczna instrukcja instalacji byłyby w cenie. No i jeśli to ważne to mam polską wersję gry. Nie wiem czy to jakąś różnicę modom, ale na wszelki wypadek o tym wspomnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nerf0  Przede vszystkim to http://gibberlings3.net/forums/index.php?app=downloads&showfile=896 

Chyba nadal działa ve vszystkich grach na infinity. V modovanie ivd2 nigdy się nie baviłem, ale pevnie http://www.gibberlings3.net/iwd2tweak/ jest potrzebne, żeby normalnie grać. Vięcej nie pomogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbielowi popsuło się w na klawiaturze? xD

Generalnie dzięki, ale chyba i tak nic z tego, bo gra nie chce się odpalić. Pyskuje, że brakuje jakiegoś składnika i proponuje mi jego ściągnięcie, ale to oczywiście zbyt piękne by mogło zadziałać, więc nie działa. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...