Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

@ZygfrydQ

1 - Tak, dużo biegania. Twórz sobie punty szybkiej podróży za pomocą kryształów, bardzo pomagają.

2 - DD na PS3 to odpowiednik Arkham Knight na PC. Port PC nie jest idealny, ale jest naprawdę dobry i większości problemów nie ma. A na pewno nie z płynnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MasterKondi napisał:

 

Więc ja należę do tej mniejszości, która wolała zabić Ashley, myślałem, że więcej ludzi pozna się na jej charakterze.

 

Tam charakter... Zachowałem ją tylko dla niezręcznej sceny łóżkowych macanek pod koniec gry. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Abyss napisał:

Tam charakter... Zachowałem ją tylko dla niezręcznej sceny łóżkowych macanek pod koniec gry. 

Lol, nawet nie wiedziałem, że w ME 1 jest system romansowania, myślałem, że wprowadzili to dopiero później, a starałem się po każdej misji z kimś pogadać i poruszyć wszystkie kwestie. Ale jestem słaby. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Abyss napisał:

Nie zaliczyć kogoś w grze Bioware, gdzie każdy w pewnym momencie gry pcha ci się do łóżka, to jak pójść do burdelu i wpaść do friendzone. Gratulacje! 

Czyli to ze mną jest coś nie tak? Przynajmniej w Wieśku zaliczyłem, ale i tak idę płakać. :(

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bielik42 napisał:

Masterkondiego pewnie miał też kompletnie inny filmik z burdelu w Gotiku 2

Akurat gothic dobrze pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do złota to chyba nie ma większego zbieracza ode mnie tym bardziej w nieograniczonym ekwipunku.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kathai_Nanjika napisał:

A więc mówisz, że nawet fikcyjne postacie z gier Cię friendzonują?

a ja się od romansów w me1 zawsze trzymam z daleka, wybór między smerfem a pustakiem jest niezbyt pociągający

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w FFXIII. Ta gra jest... dziwna? Może to nie najlepsze określenie, ale mając w pamięci walki z poprzednich częściach, system użyty tutaj wydaje mi się trochę chaotyczny. Spoko jeśli przeciwników jest mało, przy większej ilości, na początku walki nie wiem co się dzieje, bo przecież postacie robią co chcą, a ja kieruję jedynie liderem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja lubiłem Ashley? Może nie jakoś bardzo, ale przynajmniej ma jakiekolwiek cechy charakteru, a Kaidan nie był nawet z kartonu, jego w ogóle mogłoby równie dobrze nie być. Kompletnie też nie rozumiem tych zarzutów o rasizm, ludzie chyba przeklikiwali wszystkie dialogi :P A co do ME1 w wersji polskiej, to jest lepsza niż angielska i tyle. Ale tylko jedynka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch dniach intensywnego strzelania ukończyłem wczoraj The New Order i nie mogę się dość nachwalić tej gry. Strzelanie dynamiczne i bardzo satysfakcjonujące, dwa karabiny albo dwie strzelby dawały gros frajdy, stealth wychodzi naturalnie i się nie narzuca jak ktoś nie ma ochoty, jedynie mam małe pretensje do granatów że tak jakoś mało skuteczne, co najwyżej jako stun robotów. Do tego całkiem solidna oprawa wyciskająca siódme poty z mojego sprzętu i fascynująca oś fabularna, choć czasem grimdark był aż przesadny. Niemal na pewno zacznę w najbliższym czasie drugie przejście na alternatywną wersję wydarzeń (zrobiłem Wyatta, teraz pora na Fergussona).

 

Poza tym trochę pograłem w Dragon's Dogma, ale niedużo bo Wolfenstein.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...