Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

14 minut temu, ZygfrydQ napisał:

Teraz muszę tylko czekać aż Overwatch przejdzie na F2P

Tak szczerze mówiąc to równie dobrze mógłby być F2P, skoro jego jedyna zawartość do odblokowania w grze to kosmetyczne bajery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestię, że sobie trochę żartuję, to właściwie właśnie się dziwię, że skoro są tam tylko kosmetyczne rzeczy do odblokowania, to w tej kwestii czym ta gra jest różna od HotS'a? Może ta ich moba przynosi za mały zarobek i chcą wypróbować inną formę, bo taki SC2 zarobił więcej? Swoją drogą zastanawia mnie czy pójdą w różne bronie dla istniejących bohaterów czy tylko w nowych bohaterów (jak obecna zapowiedź leczącego snajpera?).

@voda22 w Overwatchu? Z tego co wiem, to mikropłatności w grze obejmują wyłącznie walutę w grze, którą zdobywa się w miarę postępów, nie można jej kupić za kasę. Ewentualnie zależnie od kupionej edycji gry, ma się 'w pakiecie' kilka dodatkowych skórek.

Z innej beczki - właśnie się dowiedziałem, że w "Krew i Wino" Wojciech Mann podkłada głos... Płotce O.o jak tylko remont się u mnie wreszcie skończy, to biorę się za ogranie podstawki do końca, a potem wszystkich DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Abyss napisał:

Tak szczerze mówiąc to równie dobrze mógłby być F2P, skoro jego jedyna zawartość do odblokowania w grze to kosmetyczne bajery.

Wydaje mi sie, ze czegoś nie zrozumialem. Skoro w grze nie ma platnego bullshitu do odblokowania to powinna byc darmowa? A mi sie wlasnie wydawalo, ze jest B2P wlasnie dlatego, zeby takiego bullshitu nie bylo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Rankin napisał:

Jesteś chyba gotowy zacząć grać w dotę :^)

My body is redy!

Dzisiaj mój dzień w Overwatchu wygląda bardzo podobnie do wczorajszego. Wygrałem jakieś 3 rankedy i tyle. Reszta gier to pasmo sromotnych porażek. Ale jakoś ciężko mi się w nich doszukiwać swojej winy, bo właśnie grając Mercy zabiłem Genjiego 1vs1. Blizzard po prostu uparł się żeby mnie usadzić i tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sobie powolutku Michael Bay's Resident Evil 6. Intensywne i aż pomarańczowe od eksplozji. Nawet się dobrze bawię, bo pomimo tego, że gra jest trochę sztywna i brzydka jak noc listopadowa to mechanicznie wydaje mi się całkiem solidna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, nerf0 napisał:

My body is redy!

Ale poważnie mówiąc to mogę ci od razu powiedzieć że nie spodziewaj się wiele więcej ponad ciągłą frustrację jeśli nadal grasz solo. Tak samo jak w przypadku TF, Doty czy innych gier z podziałem na drużyny (i matchmaking) granie choćby z ułomnymi znajomymi zawsze jest lepsze od solo queue, bo solo jest dla masochistów i trolli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim update TF2 chyba w końcu umrze.
Aczkolwiek pewien nie jestem, bo przez 40 minut nie wyszukało mi żadnego meczu, więc nie wiem czy są jakieś zmiany w gameplayu, ale organizacja i optymalizacja nowych procesów najwyraźniej leży i kwiczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rankin napisał:

Ale poważnie mówiąc to mogę ci od razu powiedzieć że nie spodziewaj się wiele więcej ponad ciągłą frustrację jeśli nadal grasz solo. Tak samo jak w przypadku TF, Doty czy innych gier z podziałem na drużyny (i matchmaking) granie choćby z ułomnymi znajomymi zawsze jest lepsze od solo queue, bo solo jest dla masochistów i trolli.

Jak mi znajdziesz znajomych z którymi mogę grać to wiesz, ja chętnie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Devius napisał:

Też zacząłem grać w Pokemon GO. Spojrzałem na mapę i układ budynków z GPS wychodzi na to, że sklep (nie wiem jak to się fachowo nazywa) gdzie można kupować PokeBalle mam w kościele, przy którym mieszkam.

Nowość! PokeBalle za "co łaska"! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, wysłałem ci PW z battletagiem, a potem zerknąłem na listę battlenetowych znajomych i tak zasadniczo to ty już tam jesteś. xD Jak ty grasz w tego Overwatcha, że cię nie widzę? :P

Do tego nieobecny od sześciu dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etrian Odyssey 5 będzie miało opcjonalny soundtrack w wersji FM. Wprawdzie jako płatne DLC, ale zawsze coś. 

Z tego co czytam, to 4 nie miało w ogóle, a płytę z aranżacjami FM anulowano. Osobiście mi to lata bo 3DSa nie mam, ale widzę że są ludzie, którzy się z tego cieszą. Plus to Yuzo Koshiro, więc tym bardziej to fajnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Accoun napisał:

Etrian Odyssey 5 będzie miało opcjonalny soundtrack w wersji FM. Wprawdzie jako płatne DLC, ale zawsze coś. 

Z tego co czytam, to 4 nie miało w ogóle, a płytę z aranżacjami FM anulowano. Osobiście mi to lata bo 3DSa nie mam, ale widzę że są ludzie, którzy się z tego cieszą. Plus to Yuzo Koshiro, więc tym bardziej to fajnie. 

Ale płatne? :| W czwórce faktycznie nie było, a niektóre FM-y w odświeżonej jedynce i dwójce faktycznie lepsze od tych nowszych wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...