Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Zainstalowałem wczoraj patch do Total War Warhammer. Kurde, obsługa Directx 12 i zapowiedzi odnośnie wydajności w tym trybie to nie ściema. Ogromna bitwa, wszystko na high, a ja mam 45-50 FPS. Wcześniej w takiej sytuacji na niektórych mapach miałem spadki do 20 FPS, a mimo, że kamera i sama akcja działały płynnie to animacje jednostek czasami wyraźnie gubiły klatki.

Warto mieć Win 10 <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ZygfrydQ napisał:

W sensie, że remaster będzie za free, dla tych, którzy mają podstawkę? Sweet! Może w końcu skończę dodatek :D

Tak, ale tylko dla tych, co mają wszystkie DLC jeśli dobrze pamiętam

A propos Skyrima to coś takiego mi się rzuciło w oczy dzisiej: http://www.conowego.pl/aktualnosci/enderal-gigantyczny-mod-do-skyrima-ukaze-sie-juz-w-przyszlym-miesiacu-18360/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Xerber napisał:

giphy.gif

Wygląda świetnie ale martwi mnie ten Nexon. Oni są znani z wypuszczania darmowych MMO z raczej średnim balansem pomiędzy płacącymi a nie. Ale ogólnie dobry news, będę się temu przyglądał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoldator dzięki :) gra właśnie wylądowała w moim koszyku

@Devius łe, to lipa w sumie, bo mam chyba tylko Dragonborna. Niemniej dzięki za info.

also:

5 godzin temu, Devius napisał:


no faktycznie nieźle. Najwyższy poziom wśród moich znajomych to 314.

@yojc to było na głównej kilka dni temu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem pisać, że ten lipcowy strasznie słabo wypada, a sierpniowy wcale nie zapowiada się lepiej. Ten CoD:BO3 Multiplayer Pack to trochę jakaś lipa z tego co widzę? Czyste multi w rankingach i tyle? Chociaż może jak 'głównym' tytułem jest taki badziew, to chociaż te mniejsze dobre się trafią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu kilku dzisiejszych rozegranych gier we wszystkich znalazłem się w podsumowaniach meczu, zrobiłem 2 POTG Torbjornem, dwa razy byłem chwalony na chacie za grę Mercy (team na ostatnich metrach i dogasającej dogrywce umiera przy wózku, a ty ratujesz sytuację i wskrzeszasz trzy osoby w chwili, gdy drużyna przeciwna pisze już na czacie "gg") i raz gość kazał mi się kochać, gdy jako Mercy zabiłem jego Hanzo 1v1 wieńcząc pojedynek ciosem z pięści w nos. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Felessan napisał:

Własnie mi się ściąga Competitive Mode i ogólna aktualizacja Overwatcha. Mocno pozytywne zaskoczenie, bo w środę pisali o 'jakoś w przyszłym tygodniu'. To teraz czas przegrać 10 meczy i skończyć w jakimś drewnie 7.

Też mi się pobrało ale trzeba mieć 25 poziom żeby móc grać gry rankingowe. Czyli pewnie za rok zagram :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kiceg napisał:

Dostałem mass effecta na steamie i teraz juz nie mam wymówki, trzeba to przejść xD

Ale jak właczyłem i zobaczyłem te szkaradne tekstury to omatkoboska, trzeba się pobawić w jakieś mody

Jak przejdziesz przez Cytadelę, to będę Cię wielbić. I będziesz mógł mi opowiadać, co dzieje się później!

1 godzinę temu, yojc napisał:

Weź przykład ze mnie, ja dostałem Tomb Raidera i nie zamierzam przechodzić

Chamsko.:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że jest demko Dragon's Dogma na PS3. Postanowiłem skorzystać z okazji i sprawdzić (mój ojciec ma PS3, a gdzieś sobie poszedł). Generalnie dziwne w demie było to, że najpierw rzuciło mnie w lochy do walki z goblinami, harpiami i jakimś mini-bossem, a potem dostałem faktyczną grę, tutorial itd. No ale olać.

Moje dwa pytania ( @zoldator @Abyss @Rankin):

1 - czy przez całą grę jest tyle 'pustego' biegania od npca do npca, przeklikując dialogi mówiące dlaczego mam ubić jakśtam poczwarę? Właśnie to mi się podobało w DS, że tam miałem głównie akcję, dialogi były z grubsza opcjonalne, a tutaj co chwilę jakieś pogadanki i inne pierdu pierdu...

2 - czy cała gra jest taka 'zamulasta'? Ciągle odnosiłem wrażenie, że animacja szwankuje, albo że momentami postać porusza się jak w slow-motion, albo że przeciwnicy dziwnie 'podskakują' (przesunięcie o kilka pikseli w momencie uderzenia i powrót do pozycji początkowej po uderzeniu, trwa to ułamek sekundy). Bo może to tylko cecha dema bądź wersji PS3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZygfrydQ napisał:

1 - czy przez całą grę jest tyle 'pustego' biegania od npca do npca, przeklikując dialogi mówiące dlaczego mam ubić jakśtam poczwarę? Właśnie to mi się podobało w DS, że tam miałem głównie akcję, dialogi były z grubsza opcjonalne, a tutaj co chwilę jakieś pogadanki i inne pierdu pierdu...

Yup, jest tam sporo takiego biegania do questgiverów, żeby quest dostać albo oddać, ale są też tablice z questami i typowe "zabij 20 goblinów i zgłoś się po nagrodę" albo nagroda sama wpada i nigdzie nie trzeba biegać.

1 godzinę temu, ZygfrydQ napisał:

2 - czy cała gra jest taka 'zamulasta'? Ciągle odnosiłem wrażenie, że animacja szwankuje, albo że momentami postać porusza się jak w slow-motion, albo że przeciwnicy dziwnie 'podskakują' (przesunięcie o kilka pikseli w momencie uderzenia i powrót do pozycji początkowej po uderzeniu, trwa to ułamek sekundy). Bo może to tylko cecha dema bądź wersji PS3?

To przez PS3. Ta gra na konsoli to techniczny koszmar i spadki płynności nie są wcale niczym niezwykłym. Nie wiem jak chodzi na PC, ale czytałem, że to dobry stabilny port, silky smooth 60 fps. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZygfrydQ napisał:

Okazało się, że jest demko Dragon's Dogma na PS3. Postanowiłem skorzystać z okazji i sprawdzić (mój ojciec ma PS3, a gdzieś sobie poszedł). Generalnie dziwne w demie było to, że najpierw rzuciło mnie w lochy do walki z goblinami, harpiami i jakimś mini-bossem, a potem dostałem faktyczną grę, tutorial itd. No ale olać.

Moje dwa pytania ( @zoldator @Abyss @Rankin):

1 - czy przez całą grę jest tyle 'pustego' biegania od npca do npca, przeklikując dialogi mówiące dlaczego mam ubić jakśtam poczwarę? Właśnie to mi się podobało w DS, że tam miałem głównie akcję, dialogi były z grubsza opcjonalne, a tutaj co chwilę jakieś pogadanki i inne pierdu pierdu...

2 - czy cała gra jest taka 'zamulasta'? Ciągle odnosiłem wrażenie, że animacja szwankuje, albo że momentami postać porusza się jak w slow-motion, albo że przeciwnicy dziwnie 'podskakują' (przesunięcie o kilka pikseli w momencie uderzenia i powrót do pozycji początkowej po uderzeniu, trwa to ułamek sekundy). Bo może to tylko cecha dema bądź wersji PS3?

1. biegania po świecie jest dużo i prawdę mówiąc to jest największa słabość gry, mam na liczniku 12+ godzin w tej chwili i większość to bieganie między kasacośtam a Gran Sorel, no ale to też w sumie sam się na takie granie zdecydowałem bo gra wcale nie każe ci tego robić (biegałem za eksterminacją królików i nietoperzy z tablicy ogłoszeń); dostajesz kamyczki służące jako teleport między ważnymi lokacjami, ale póki co mam jeden i nie wiem jak to działa, czy ten jeden ma nieograniczone użycia czy co.

2. Mam sprzęt poniżej wymagań sprzętowych (budżetowy cpu 2-rdzeniowy, podane minimalne to i5, grafa gtx 750) i generalnie jestem w szoku jak dobrze ta gra chodzi, silky smooth 60 FPS i w ogóle najlepszy port jaki na oczy widziałem, a od capcomu (kulawy re4, niedorobiony re relevalations, koszmarnie chodzący street figher) to już w ogóle cud

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...