Jump to content

zoldator

Forumowicze
 • Posts

  2,517
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by zoldator

 1. Szukam słuchawek nausznych bez mikrofonu do ogólnego użytku (filmy, muzyka, gry, rozmowa) przy cenie do 150 złotych. Jakieś propozycje?
 2. Ktoś ma jakieś propozycje gier ze split-screenem na PS4?
 3. Pokken robi to, co Nintendo powinno było zrobić z Pokemonami dawno temu, czyli umożliwia nam walkę na arenie jako jeden z tytułowych stworków. I robi to co najmniej dobrze, czego po twórcach serii Tekken można się było spodziewać. Ale na Wii U nie ma gier i wszyscy i tak będą grali w GO. Dorzucam też kilka słow na temat Pokken Tournament Pro Pad.
 4. Revelator otrzymał wszystkie DLC i aktualne patche. Czasami zbiera się trochę ludzi we Francji, ale można grać z US bezproblemowo, w zależności od osoby mogę być lagi, ale to racej norma.
 5. Szukam smartfonu w przedziale cenowym 1000-1300 złotych i na razie mam na oku Xperia M5 lub XA, który byłby lepszy? Jestem też otwarty na inne propozycje. Głównie zależy mi na dzwonieniu, SMSach, muzyce i przeglądaniu internetu.
 6. Ta gra powinna być dużo bardziej okropna niż jest. No cóż. RIP AND TEAR https://www.youtube.com/watch?v=2tG24pL0328 (tak, linki znowu nie działają)
 7. Co się dzieje, kiedy bierzesz super utalentowane studio i każesz im zrobić grę w kilka miesięcy na minusowym budżecie? To.
 8. OVER WATCH WATCH IS OVER WAIFUS FROM WAIFUS (nikt tego nie zrozumie) https://www.youtube.com/watch?v=P05VviyNJSI (oczywiście, że linki znowu nie działają)
 9. Mogę gadać o tej grze co chcę, i tak wszystko sprowadza się do SKELETON BALL.
 10. "W razie wątpliwości, każ Platinum to zrobić."
 11. "W razie wątpliwości, każ Platinum to zrobić."
 12. @ZygfrydQ 1 - Tak, dużo biegania. Twórz sobie punty szybkiej podróży za pomocą kryształów, bardzo pomagają. 2 - DD na PS3 to odpowiednik Arkham Knight na PC. Port PC nie jest idealny, ale jest naprawdę dobry i większości problemów nie ma. A na pewno nie z płynnością.
 13. Juri pojawia się w story mode i jest tam grywalna. Tu powinieneś znaleźć to, czego szukasz.
 14. Port BO3 na PC jest okropny. I z tego co wiem CoDy na PC sprzedają się słabo od kilku lat.
 15. @Rankin @ZygfrydQ Late to the party, I guess. Dogma jest dobrą grą, ale tylko jeśli lubisz gry pokroju Dark Souls czy Monster Hunter. Historia trwa jakieś 20-25 godzin, jest też idiotyczna i pisana po łebkach. W gruncie rzeczy - smok przyleciał, zły, ty wybraniec, zabij smoka. Dialogi to w zasadzie monologi z rozkazami od NPCów, a jakiekolwiek hinty dotyczące pogłębienia któregokolwiek z wątków na hintach się kończą. Grę kupuje się głównie dla systemu walki i starć z różnego rodzaju potworami. Możesz wspinać się na większych wrogów, podpalać im skrzydła itp. Jeśli ktoś lubi taką formę zabawy, to Dogma będzie dla niego. Trzeba mieć też w pamięci, że to port starej gry na PS3/X360, więc pod względem technicznym to jest 2012 rok, plus gra nie jest szczególnie doszlifowana. Świat jest dość pustawy i niewielki, dodatkowo zdarzyło mi się zobaczyć spawnujących się na moich oczach wrogów i doczytujące tekstury. Dodatkowo port (przynajmniej w okolicach premiery) miał kilka bugów. Nic wielkiego, niewidoczny tekst w kreatorze postaci, niewidoczne modele w tymże itp. I gra raz się scrashowała. A jeśli ktoś chce się brać za dodatek, to po przejściu gry i NG+ moja postać na jakimś 70 poziomie wciąż była za słaba na jednego z dalszych bossów, który potrafił zabić całą drużynę jednym ciosem. Poziom miałem, zdaje się, około 70. Więc do przejścia dodatku raczej będzie trzeba grindować, i to sporo. Punkt wyjścia jest taki, że w Dogma można grać i jest to dobra gra, jeśli nie uczekujesz nic oprócz walki. Nic innego w tej grze nie ma. Polecam korzystać z pionków od znajomych tho, są na serio pomocne. A, jak ktoś lubi Berserk, to dodatkowy plus do zakupu. To w zasadzie gra Berserk. Also, obligatory -
 16. Spoiler, Dark Souls III to nie jedyne dobre Soulsy w tym roku.
 17. Spoiler, Dark Souls III to nie jedyne dobre Soulsy w tym roku.
 18. Spoiler, Dark Souls III to nie jedyne dobre Soulsy w tym roku.
 19. Po kilku godzinach walki chyba wiem w czym leży problem, ale nie wiem jak go rozwiązać. http://imgur.com/Bl7sOHB System zainstalował mi .NET Frameworks 4, ale jednocześnie wymaga instalacji 3.5, czego zrobić nie mogę. I chyba przez to blokuje mi update do 10. Jakieś propozycje?
 20. Dobry remake nie jest zły. https://www.youtube.com/watch?v=J4Uyz1fl8n0 Tak, linki znowu nie działają najlepiej.
×
×
 • Create New...