Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

2 minuty temu, lordeon napisał:

Serio, żeby taka głupotka nie była naprawiona od 2 lat?

Już pisałem że stary dev team dosłownie przez dwa lata nic nie robił przy grze, a nowy stara się grę od zera postawić na nogi, więc też ma nieco inne priorytety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rankin napisał:

Niechaj zamilkną wszyscy dissujący Windows 10 bo dzięki niemu (i dzięki padowi xbox) udało mi się wreszcie nagrać gameplay z Might and Magic VI. Wykorzystałem to od razu do nagrania mojej finezyjnej gry blasterami:

Ale że co to ma wspólnego, na starszych Windowsach się nie dało czy jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebijam się przez Dooma (skonczyłem trzeci poziom więc tym tempem do września przejdę całość) Pozytywnie zaskakuje. Bałem sie, że dostanę jakąś mierną mieszankę Brutal Doom z Wolfem TNO, a dostałem takiego nowoczesnego shootera jakie uwielbiam. Efektowny, >cinematic i z fajnym rozwojem postaci, ale zarazem oparty na dużych poziomach i przyjemnym strzelaniu w ciągłym ruchu. Mam nadzieję, że dalej będzie coraz lepiej.

Naładowalem też 3dsa i akurat miałem w środku Animal Crossing New Leaf, więc na chwilę wpadłem do swojej wioski. Własnie karmię swoich mieszkańców zgniłymi owocami. Comfy as fuk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman Arkham Knight aktualizuje mi się już cały dzień. I tak szybko idzie biorąc pod uwagę to, jak "szybki" mam internet, ale sam fakt, że tych aktualizacji jest więcej niż się spodziewałem... No cóż. Pięć płyt DVD to za mało.

Ale przeżyłem instalację GTA V z płyt i potem ściąganie aktualizacji, to przeżyję i to. I tak za jakąś godzinę powinno się wszystko pobrać... Chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lubro napisał:

Mam nadzieję, że dalej będzie coraz lepiej.

Oj będzie. Tak szczerze to właśnie pierwsze 2-3 etapy trochę mnie nudziły. Później, jak już masz komplet broni i walczysz z wieloma rodzajami demonów jednocześnie to się straszne jaja dzieją.

Anyway, zacząłem wczoraj Dying Light. Parkour który tam zastosowano to chyba jeden z ciekawszych sposobów na poruszanie się po otwartym świecie jaki widziałem w grach. Nie jest tak złożony i kompleksowy jak np. w Mirror's Edge ale jednocześnie nie jest to asasynowe "hold R2 to do awesome things". Mapy są idealnie dostosowane do skakania po dachach i balkonach, samo bieganie wymaga od nas trochę zaangażowania, dodatkowe umiejętności są naprawdę przydatne. Ogólnie zapowiada się fajna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to zapowiedzieli ją już dawniej. A będzie jeszcze jedna, dla King Knighta.

Ciekawe na ile im starczy tej kasy za Shovel Knighta XD Ale od razu plusują u graczy, ich kolejna gra też na pewno dobrze się sprzeda. Chociaż mi wystarczyłoby klepanie kolejnych kampanii, za które mógłbym im płacić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem nowego Kirby'ego. To był mój pierwszy. Z jednej strony całkiem przyjemna gra, z mechem dającym praktycznie god mode (dość oszczędnie ograniczone), z drugiej - okropnie łatwa, za często można przejść coś na chama. Pękła w 6-7 godzin, ale pozbieram może jeszcze wszystkie kostki i odblokuję wszystkie poziomy, bo kolekcjonowanie jakichś losowo otrzymywanych naklejek mnie jednak nie rajcuje.

W międzyczasie Donkey Kong Country: Topical Freezee na wiłajczu. Świetna sprawa - zdarzają się cięższe momenty, ale można próbować praktycznie do woli, bo dodatkowych żyć jest mnóstwo i można je dokupić. Pod względem designu poziomów zupełnie co innego od Kirby'ego, oczywiście lepsze. No i muzyka Dawida Wise'a. Gry z małpiszonem spokojnie biją cokolwiek z Mario w 2D w ostatnich latach pod każdym względem. No, prócz sprzedaży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

To ja chyba jestem jednym z trzech ludzi w Polsce którzy Musou po prostu uwielbiają i ogrywają większość tego co się nawinie. Dynasty Warriors, Samurai Warriors, Warriors Orochi, Gundam Warriors, Hokuto no Ken. We wszystkich spędziłem setki godzin i wciąż bym jeszcze pograł. Teraz czekam na Berserka i żeby kupić w końcu Dragon Quest Heroes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...