Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Pograłam może z godzinę w ACS i prawdę mówiąc, jestem zmęczona jak po całym dniu rozgrywki.
Czemu w tej serii tak mało się zmienia? :(
Skoki głównych bohaterów robią coraz bardziej nieprawdopodobne z części na część. Poza tym, nie wiem czy to przez grę na padzie od xboksa po przyzwyczajeniu się do tego od ps4, ale sterowanie wydaje mi się mniej intuicyjne. No i dialogi Evie i Jacoba to jakiś żart.
Na dobrą sprawę w Londynie jeszcze się nie bawiłam, ale i tak podejrzewam, że z każdą sesją moje wrażenie będą coraz gorsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Abyss napisał:

Ludzie autentycznie płacą co miesiąc kasę dla jutuberów giereczkowych, ludzie autentycznie płacą kasę dla głupich "graczek" blondynek z twitcha, ludzie autentycznie wydają pieniądze na PATRZENIE jak ktoś gra w gry... 

Ludzie autentycznie kupują drogie bilety żeby iść OGLĄDAĆ jak grupa gostków gra na stadionie w piłkę nożną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Germanotta napisał:

Czemu w tej serii tak mało się zmienia? :(
Skoki głównych bohaterów robią coraz bardziej nieprawdopodobne z części na część. Poza tym, nie wiem czy to przez grę na padzie od xboksa po przyzwyczajeniu się do tego od ps4, ale sterowanie wydaje mi się mniej intuicyjne. No i dialogi Evie i Jacoba to jakiś żart.
Na dobrą sprawę w Londynie jeszcze się nie bawiłam, ale i tak podejrzewam, że z każdą sesją moje wrażenie będą coraz gorsze...

Rozkręca się, serio.

Klimat Londynu i jego wykonanie jest świetne, dostajemy też kilka gadżetów. Historia jest mocno przeciętna, ale grając w to nawet nie spodziewałem się czegoś więcej.

Jacob jest nijaki i jeśli misja nie wymuszała to nim nie grałem, ale Eve jest spoko. Pojawia się też sporo ciekawych, historycznych postaci.

Ogólnie - Syndicate nie jest tak dobry jest przygody Ezio, ale jak dla mnie to dalej jedna z najlepszych części assasinów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej dobra, patrzenie jak ktoś gra to jedna sprawa, samemu mi się zdarza, ale wydawanie pieniędzy na jakieś patreony, patronajty i inne twitche bez absolutnie żadnego pożytku dla wydającego, to jakiś absurd. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to na co kto wydaje pieniądze to jego indywidualna sprawa, ale o ile dorzucania się na streamerów niekoniecznie rozumiem, o tyle programy w stylu arhn.eu to kawał niezłej roboty. Dobry montaż, jakość nagrania, ciekawe materiały itd. Lubię oglądać ich filmiki i nie widzę powodu dla którego miałbym ich nie wesprzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Abyss napisał:

Ej dobra, patrzenie jak ktoś gra to jedna sprawa, samemu mi się zdarza, ale wydawanie pieniędzy na jakieś patreony, patronajty i inne twitche bez absolutnie żadnego pożytku dla wydającego, to jakiś absurd. 

Ale to jest zwykły mecenat, zresztą Gonciarz to nieźle tłumaczył. Zyski z reklam są w Polsce zwykle dość mizerne, chyba że naprawdę masz bardzo wysoką oglądalność. Sponsorzy natomiast nie do wszystkiego mogą chcieć się dołożyć. Zawsze można sprzedawać swoje koszulki, kubki i inne duperele, ale zysk z tego również jest różny i wymaga stałej bazy fanów. Taki system patronów sprawia, że masz w miarę stały przychód kasy, dzięki czemu możesz robić projekty i przedsięwzięcia, które byłyby inaczej niemożliwe albo niezbyt opłacalne. Fani dostają to co chcą, a beneficjent ma za co żyć i pracować. Ponadto o ile się orientuję, to często od danych progów wpłat dostaje się jakieś bonusy. Sporo artystów ma swoje Patreony i udostępnia jakieś obrazki tylko właśnie na Patreonie albo ich lepsze (czyt. gołe) wersje. To wszystko oczywiście pięknie wygląda w teorii i przy założeniu, że taki ktoś wywiązywał się będzie ze swojej strony umowy, ale zakładając wszędzie cynizm i przekręty daleko nie zajdziemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pewker napisał:

Rozkręca się, serio.

Klimat Londynu i jego wykonanie jest świetne, dostajemy też kilka gadżetów. Historia jest mocno przeciętna, ale grając w to nawet nie spodziewałem się czegoś więcej.

Jacob jest nijaki i jeśli misja nie wymuszała to nim nie grałem, ale Eve jest spoko. Pojawia się też sporo ciekawych, historycznych postaci.

Ogólnie - Syndicate nie jest tak dobry jest przygody Ezio, ale jak dla mnie to dalej jedna z najlepszych części assasinów.

Chciałabym ci uwierzyć na słowo, naprawdę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, nerf0 napisał:

Człowiek chce sobie zmodować khajitów żeby miały ludzkie twarze, ale mod, który to robi nijak mi nie pasuje tekstur reszty ciała, a te, do których pasuje wyglądają znacznie gorzej niż te, które chciałbym mieć. @Rankin halp. :< 

Hamuj swoje chore fantazje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kathai_Nanjika napisał:

Hamuj swoje chore fantazje

To są bardzo zdrowe, przyzwoite fantazje i powinnaś się cieszyć, że chcę odwzorować twoją osobę w świecie Skyrima!

@Rane - no więc właśnie było to jakieś Ohmes Rhat, czy coś w ten deseń. Ale nie rozglądałem się na ten moment zbyt intensywnie. Do tej pory nie modowałem Khajitów i nie wiem nic na temat tego jakie mody do nich powychodziły. Chciałbym się zdać na polecanki rasowego khajita.

A może w ogóle olać przeróbki i poszukać sobie całkowicie nowej kotowatej rasy, która prezentuje się w jakiś estetyczny sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nerf0 napisał:

 

A może w ogóle olać przeróbki i poszukać sobie całkowicie nowej kotowatej rasy, która prezentuje się w jakiś estetyczny sposób?

czy elinki się kwalifikują :^)

Jak chcesz sam taką rasę mieć to żaden problem bo takich rzeczy jest mnóstwo i generalnie jak będziesz szukał po ohmes albo ohmes raht to w końcu znajdziesz coś pod swój gust. Gorzej jak chcesz przerobić npc bo taki mod widziałem tylko jeden, a na dodatek wyskakiwały mi z nim różne glitche.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SilentBob napisał:

Dreamfall Chapters wreszcie ukazał się ostatni, piąty rozdział. Już się pobiera.

jezu, nawet nie wiedziałem

dzięki za info

edit: woah, myślałem, że muszę kupić 5 rozdział, a tu się samo zaczęło pobierać - piękna sprawa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...