Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Pobrałem sobie dzisiaj darmowego Killer Instinct, ale tak jak się spodziewałem, nie działa. Jednak komp już nie ten, nawet przy minimalnych detalach gra działa w takim slow-motion że kompletnie nie da się grać. Trochę szkoda, miałem nadzieję że uda mi się ograć przynajmniej jedną z trzech gier dla których w ogóle interesował mnie Xbox One.

No nic, wracamy do Strit Fajtera 5. Tylko poczekać do 19:00 aż z powrotem serwery uruchomią i będzie można się trzaskać dalej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem sobie Jedi Academy. Pograłem trochę w singla, ale dzisiaj odpaliłem multiplayer. Ostatni raz w to grałem (tak porządnie) chyba w gimnazjum i trochę się zdziwiłem, że niektóre serwery nadal są zapełnione, dołączyłem do jednego, żeby się podpytać, czy mod zwany JA+ nadal jest na serwerach używany, dostałem od razu około 20 pozytywnych odpowiedzi, jeszcze kilka innych wskazówek, o których kompletnie zapomniałem. I tak właśnie spędziłem ostatnie dwie godziny w tej grze - siedząc z obcymi ludźmi na środku mapy rozmawiając o niczym. Ta gra w ogóle się nie zmieniła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Rankin, kocham cię nad życie stary! To była jedna z pierwszych gier w które kiedyśtam grałem u kogoś na PC i nigdy nie mogłem sobie przypomnieć jej nazwy ani nawet jej zobaczyć przez te ~16 lat. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Abyss napisał:

Jezu Rankin, kocham cię nad życie stary! To była jedna z pierwszych gier w które kiedyśtam grałem u kogoś na PC i nigdy nie mogłem sobie przypomnieć jej nazwy ani nawet jej zobaczyć przez te ~16 lat. 

https://alephone.lhowon.org/

enjoy (?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Tylekgate - slusznie ludzie pisza, ze ciekawy jest fakt, iz poza na ktorej Tracer stoi tylem zostala uznana za niewlasciwa, niepasujaco do postaci oraz potencjalnie seksistowska i dlatego Blizzard podjal decyzje o usunieciu jej z gry, natomiast fakt, iz w grze ludzie sie nawzajem zabijaja jest ok, tak samo zreszta jak strzelanie do goryla, ktory jest przeciez gatunkiem zagrozonym i podlega ochronie. Ciekawe czy i jak Blizz odpowie na petycje graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to duże firmy mogłyby wreszcie przestać dawać faki o takie pierdoły, bo przez takie podlizywanie się konsumentom, ludzie nauczyli się, że mogą o byle co tupnąć nóżką i taki Blizzard od razu ma ciepło pod dupką, bo ktoś się poczuł oburzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/4cg5gb/hearthstones_strong_female_heroes_and_that_one/

uOVOBM5.png

 

offtopując od samego overłacia: Nie popieram nieuzasadnionego robienia z siebie ofiary, ale Anita Sarkeesian w swoich filmikach czasami ma całkiem trafne argumenty. Seksualizacja może rzeczywiście krzywdzi tylko przewrażliwione osoby (nie podzielam tego zdania), ale nadal jest po prostu tanim i nudnym już designem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lordeon napisał:

Po zdobyciu większej ilości poziomów i lepszego sprzętu odwiedziłem Smelter Demona. Zdjąłem go za drugim podejściem, ale pomyślałem, że skoro już jestem w okolicy to pofarmię dusze. W tym celu zaczepiłem tego żółwia-wojownika z areny nad smelter demonem. Gdy już wbił mnie w glebę swoją maczugą poczułem się o 5h rozgrywki młodszy

w drodze do Old Iron Kinga dobrze się rozglądaj, bo

możesz ominąć bardzo przydatną drabinę, a bez niej wielokrotne podejścia do bossa mogą napsuć krwi

@up
dziwne, że nie ma słowa o biciu skały pięścią w "piątce" ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza (a w sumie to dzisiejsza) prezentacja FF15 była całkiem owocna w nowości. Sama gra ukaże się pod koniec września, co mnie osobiście bardzo cieszy, bo wcześniejsze miesiące są wyjątkowo owocne w premiery. Prócz samej gry, która zapowiada się całkiem dobrze, dostaniemy jeszcze:

 

Darmowy prolog w którym pokierujemy młodym Noctisem. Platinum Demo, bo tak się to nazywa, jest epizodem który podobno nie będzie dostępny w samej grze a jego przejście przed premierą da nam darmowego summona do finalnej gry. Na PSN już jest, już się pobiera:

 

Prócz tego w produkcji jest jeszcze serial animowany opowiadający o tym jak nasz młody księciunio poznał swój boysband i wyruszył w największą trasę koncertową swojego życia. Pierwszy odcinek już jest, całkiem średnia jakość animacji, ale z nudów można zobaczyć:

 

Jest jeszcze w planach film pełnometrażowy z żywymi aktorami, ale nie chciało mi się szukać trailera. W każdym razie gra w nim np. Sean Bean, który podobno nie umiera. Widziałem tylko obrazki na FB i graficznie wygląda całkiem ok, jednak sama idea tworzenia filmu aktorskiego do tej części FF mi się nie podoba.

No i w końcu trailer samej gry. Jak już mówiłem, premiera pod koniec września, jedna edycja normalna + dwie kolekcjonerskie (jedna limitowana). Square staje na głowie żeby budować hype wokół tej gry, no i osobiście dałem się złapać. Samo demko dodawane do Type-0 mi się podobało (to na które tak ludzie narzekali) a ostateczna wersja ma być dość mocno przebudowana w stosunku do tego co widzieliśmy na początku roku. Mam nadzieję że się nie rozczaruję tak jak przy części trzynastej.

 

 

Aha, no i kolejne źródła podają że PS4K is real. Tym razem neogaf, "anonimowe źródła", dwa razy silniejsze podzespoły i GoW4 na premierę.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1202462

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lordeon napisał:

Chyba najfajniejszy trailer DS III jaki widziałem

Ukryta zawartość

Stil not hyped enough and awaiting reviews.

Also: powyższe to japan VHS pirate copy 80s trailer. 80s VHS trailer wygląda tak

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jim Sterling niechcący opublikował recenzję Quantum Break o jeden dzień za wcześnie.

Spoiler

8.5/10

Quote

Quantum Break is not the most revolutionary of games, and its box of time toys cover what is, at heart, a fairly standardized shooter. However, it carries itself with style and speed to create something genuinely fascinating to play, flavored by a story that, while failing to pay off in the final stretch, is more detailed and engrossing than most in its league.

The Xbox One may have failed to live up to its dreams of being a cross-media entertainment portal, but we got Quantum Break out of it, and that’s just fine by me.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://www.thejimquisition.com/quantum-break-review/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...