Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

11 minut temu, yojc napisał:
2 godziny temu, Rankin napisał:

 

A emqi się ze mnie śmiał, jak na Steamie narzekałem że BFG działa źle jak na tak starą grę

aż zacząłem szukać porównań doom 3 / bfg

Spoiler

tumblr_m5wr34bako1rucm8mo2_r1_1280.jpg

Spoiler

tumblr_m5wr34bako1rucm8mo1_1280.jpg

śmiszne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ZygfrydQ napisał:

Nie ogarniam też tej mocy 'oczu' pod tytułem 'widzi w ciemności' bo na razie guzik mi to daje

W mapce ze szczurami masz większe pole widzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ukończyłem Transistora. Świetna gra udowadniająca, że gry to tak samo sztuka jak filmy i książki. Świetna muzyka idealnie wpasowująca się w klimat gry, przyjemny, dobrze rozbudowany jak na długość gry system walki (swoją drogą, pół-turowy system z paskiem "energii" pozwalającym na zatrzymanie czasu i planowanie akcji przypomniał mi trochę nowe odsłony Fallouta, mimo, że to kompletnie inne gry) i zakończenie, którego się spodziewałem, ale mimo wszystko i tak wzbudziło we mnie emocje. Jak ktoś jeszcze nie grał to polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Bastion, ale ludzie grający w obie gry mówią, że twórcy dobrze wykorzystali doświadczenie z Bastionu i Transistor jest wyraźnie lepszy pod wieloma względami. Zresztą to też zupełnie inne klimaty mimo podobieństw.

Nie nudziłem się w Transitorze, IMO gameplay jest dobrze wyważony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio skończyłem Transistor i pozostaje mi się zgodzić, fajne możliwości taktyczne, dobra muzyka i artstyle, a gameplay wcale nie był nudny. Chociaż z drugiej strony mi dobrze grało się w bastion. 

To i tak gry na dwa-trzy posiedzenia, zdążyłem je przejść zanim zdołały mi zbrzydnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to jeszcze pytanka odnośnie Blade and Soul:

1. Rozumiem, że właściwy ekwipunek postaci stanową kawałki tego medalionu. Czy dwa takie same zestawy mogą się jakoś różnić statystykami, czy jeden set ma przypisany jeden konkretny zestaw statów i nie warto zawracać sobie głowię tym, że może z czasem znajdzie się do niego jakieś lepsze kawałki?

2. Ulepszanie broni - skoro broń się ulepsza to czy warto szukać i wyposażać się w nowe rodzaje, czy jednak lepiej trzymać się początkowego ekwipunku i levelować go do oporu? Są jakieś lepsze/gorsze bronie? Czy mogą one mieć jakieś specjalne właściwości, czy są jedynie opisane jakimiś dwoma bazowymi statystykami i tyle?

3. Crafting - jest ważny? Warto zawracać sobie głowę zbieraniem materiałów? Co można wykonać? Czy da się żyć bez tego (nie jestem fanem craftingu w grach)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to jeszcze pytanie o mundury frakcji. Czy ich noszenie przynosi jakieś rzeczywiste profity, czy to po prostu taki bajer, który pozwala nam się bez skrępowania naparzać z graczami przeciwnej grupy w ramach swego rodzaju otwartego PvP? Znaczy, czy ja mam coś z zabijania tych biedaków, czy robię to rekreacyjnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kolejne pytanie.

Skąd.

Wziąć.

Pieniądze!?

Nie, serio, czuję się biedny jak mysz kościelna. Szkoda mi wydawać nawet miedziaków na teleport i do tej pory nie stać mnie nawet na wielce przydatną ciepłą bułeczkę, która odnowiłaby mi zdrowie pomiędzy walkami. :< NPCe nie płacą za zadania, a za sprzedaż gratów dostaje się jednego, dwa, w porywach do dziesięciu miedziaków. Czuję jak mój wewnętrzny żyd płacze. ;___;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zorientowałem, że Dirt Rally dostał pudełkową wersję PC. Myślałem, że boxowe wydania dotyczą tylko konsol, a tu zostałem zaskoczony. Zaskoczony aż tak, że nie mam kasy na kupno :( Szkoda, bo miałem okazję zagrać i to chyba pierwszy i to pierwsza odsłona która naprawdę mi się podoba od czasów pierwszego Colin Mcrae Dirt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pograć w Skyrima, ale SkyUI jest ucięty (i nieużywalny) na rozdzielczościach 21:9, programik to naprawiający nie jest kompatybilny z nowymi patchami, a wyłączenie SkyUI powoduje że mi się nie wczytuje save.

To sobie pograłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lordeon napisał:

jeśli w DS III znajdę coś tak wkurzającego to będę odradzał każdemu tą grę

berlin mówi, że DS3 jest bardziej przystępne od poprzedniczek
 

 

1 godzinę temu, b3rt napisał:

chętnie bym przygarnął GoW w norweskich klimatach
tyle bogów do ubicia
ale... co to za twitter? można mu ufać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, OnceAThief napisał:

ale... co to za twitter? można mu ufać?

Shinobi bardzo często przynosi różne przecieki z branży i z reguły się sprawdzają. Aczkolwiek nie zawsze i nie wszystkie, więc to dalej tylko plotka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sobie z nudów Lords of the Fallen. Wiedz, że zupełnie spieprzyłeś swoją robotę jeśli taka soulsowa sierota jak ja przebiła się bez zgona przez dwóch bossów w twojej grze. Do tego jest to koszmarnie wolne zupełnie bez powodu. Rozumiem, że w ciężkiej płytówce przewroty będą nieefektywne, ale postać nawet na nogach porusza się jakby przedzierała się przez bagno. Pewnie nie będę brnął dalej.

Kupiłem sobie też Enter the Gungeon, ale tutaj się chyba pośpieszyłem odrobinę. Dopiero po fakcie dowiedziałem się, że to kolejna produkcja na Unity. Do tego to zakamuflowana gra w 3D. Jestem jednocześnie zmartwiony i bardzo pod wrażeniem. 

44 minuty temu, OnceAThief napisał:

ale... co to za twitter? można mu ufać?

Shinobi ma chyba kogoś w Sony, bo sporo wiedział o Darkside (tej grze na PS4, która została skasowana zanim została pokazana światu), pisał o Horizon zanim ktokolwiek inny o tym wiedział i miał na bieżąco informacje o The Order. Inna sprawa, że każdy "insider" sam się czasem nabiera na swoje info. 

Sam bym chętnie przyjął nowego bohatera (lub bohaterkę) w GoW4. Kratos się wyczerpał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, yojc napisał:

A emqi się ze mnie śmiał, jak na Steamie narzekałem że BFG działa źle jak na tak starą grę

Mi chodził dobrze, mam nadzieję że pomoglem

Jednakowoż ja się pytam jakim prawem nowy film animowany na podstawie Overwatcha tkwi dalej na YouTube i plugawi duszę niewinnych nastolatek. Jestem dogłębnie urażony pozą, która Tracer przyjmuje pod koniec filmu, no bo jak tak się można upaść tyłkiem do kamery? IMO całkowicie psuje to charakter postaci i czuję, że jak zaraz nie poskarżę się Blizzardowi to coś we mnie pęknie.

PUPFF95.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...