Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Grał tu kto w Hard Reset?

Jest w najtańszym Humble Bundlu i się zastanawiam, czy wziąć

Wygląda jak uboższy krewny Shadow Warrior (ten nowy). Nawet sporo dźwięków i efektów ma takie samo. Pewnie dlatego, że to gra od tego samego studia. :P Problem polega na tym, że zamiast katany i hektolitrów krwi oraz fabuły ma strzelanie do hord robotów. I tyle. Nie jest to złe, nawet rajcujące, ale na dłuższą metę nudzi, gdy każdy level to arena z falami blaszaków. Najfajniej jest przy walkach z bossami, bo potrafią być naprawdę epiccy, ale to dość mało. Jeśli giera jest naprawdę tania, to bierz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hard reset całkiem spoko, przeszedłem całe. Nie wiem czy to ma multi, ale jeśli tak, to możemy pyknąć, gdybyś chciał :]

Mnie ten bundle średnio się podoba, właśnie się zastanawiam czy warto dać ponad 3 dolce za Xeodriftera i Magnetic: cośtam, bo tylko tych dwóch gier nie mam. Ale w sumei ten magnetic ma dośc dobre opinie, a ja lubię tego typu gierki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalimba jest przeuroczą gierką, przemyślany platformer ze świetnymi, sekwencjami o rozsądnej krzywej trudności i cudowną stylistyką. Szkoda tylko że poziomów nie jest trochę więcej, bo potencjał na różne kombinacje powerupów jest spory. Edytora człowiek się pewie nie doczeka, bo z tego co widzę dodatkowe plansze są dostępne jako DLC więc trochę smutno. Ale narzekam na to pewnie dlatego że jestem rozpieszczony SMB i Dustforcem i ich napakowaniem poziomów. Z drugiej trony jak sobie myślę że miałbym robić każdy poziom na złoty totem to chwilę pewnie by mi zeszło.

Polecam serdecznie, tych 5 euro ani trochę nie żałuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów - miał ktoś więcej do czynienia ze STALKER Lost Alpha? Rozważam przejście, a przynajmniej szturchnięcie, skoro już wszystko zaliczam, ale pobieżne googlanie wskazuje że gra jest mocno niedorobiona...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gog.com/game/revenant

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woah. Revenant się zestarzał gorzej niż go zapamiętałem. Ble.

Dzięki Bogu, że nie czekałem w nocy na TGA tylko poszedłem spać, bo wygląda na to, że nie ma żadnych megaton. No i przestaje mi się podobać zapowiadanie swojej gry jako kampanii crowdfundingowej. Zwłaszcza przez takie studia jak Double Fine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie że ludzie nadal dają kredyt zaufania firmie takiej jak Double "alpha is the new final" Fine, ale cusz, ich kasa ich wybór

also Her Story IMO niespecjalnie zasłużyło na nagrodę w jakiejkolwiek kategorii, ale to tylko ja - ciekawiej wygląda zwycięstwo gościa który miał koneksje do organizatorów nagród i który zdecydowanie nie był oczywistym wyborem w swojej kategorii (Greg Miller)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zacząłem w końcu Armored Core 4. Pierwsze kilka misji to lajt straszny, szturm przed siebie i sieczka. Ale to co się później dzieje to masakra jakaś. Serio, From Software ma talent do niszczenia ambicji nowych graczy. Siedzenie w menu i szlifowanie swojego mecha przez kilkanaście minut po to żeby później zostać rozjechanym przez wrogie AC w kilka sekund potrafi zadziałać demotywująco. Ale jednocześnie jest ta sama iskierka co przy Dark Souls. Dostaje się bęcki i wraca się do menu żeby znów wymienić parę części i poprzesuwać paseczki tak żeby się udało. A to tylko kilka środkowych misji na normal, aż się boję co będzie pod koniec, albo na hard.

A poza tym to Wiedźmin 3 grą roku. Ależ słaby musiał być ten rok...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Rankin. Grałem w Lost Alpha jakieś 3-4 godziny na pierwszym patchu.

To się mniej więcej zgadza z tym co czytałem, a to co tam wypuścili w patchach chyba niespecjalnie pomaga (jest teżregularnie aktualizowany changelog prac nad właśnie wersją reżyserską ale tego oczywiście nie wypuszczą przez parę lat...). Szkoda bo pomału kończę Zew Prypeci, a jeszcze bym postalkerował - najlepiej w coś z dużą ilością map i mechanikami zbliżonymi do ZP. Cóż, póki co będzie musiało mi starczyć tymczasowe obijanie się po mieście ze strzelbą rewolwerową, GP38 i Lawiną, a potem zaliczę po prostu Metro 2033.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowne. W ogóle to wepchnięcie Konami pod autobus było niezwykłym. Zwłaszcza w branży, w której dziennikarze siedzą w kieszeni wydawców i jedyne czym się czasem odgryzają jest zakończenie recenzji "7 out of 10". Ożywcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...