Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

za to powinienem chyba w końcu zainstalować 1 albo 2, które mam na gogu.

Brałem się za 1 część, ale jest słabawa IMO. W dwójkę trochę przegrałem, ale nigdy nie ukończyłem głównego wątku.

Z Falloutami mam taki problem, że wiem, że jest jakiś najlepszy możliwy sposób by przejść te gry. A że ja lubię przechodzić w gry w najlepszy możliwy sposób/z najlepszym zakończeniem itp. itd. nigdy za długo w nie nie grałem, bo z czasem coraz bardziej czułem, że się gubię, nie rozwiązuję zadań w najciekawszy sposób.

Wiem, jestem dziwakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FO4 to bardziej FPS niż RPG.

Choć faktycznie bym zagrał w takiego FO4 z rozbudowanym rozwojem postaci i dialogami na poziome starszych FO, byłaby to niemal perfekcja.

Brakowałoby by tylko bardziej wydajnego silnika, bo odgrzewany kotlet na którym leci 4 już ledwo zipie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też nie jest złą grą. Przeciwnie. Tak samo jak Skyrim nie jest.

Na pewno gdyby świat nie znał Fallouta a Bethesda teraz wypuściła to co znamy jako F4 , czyli "Skyrima postapo" to ludzie i tak by się tym jarali. W końcu elementy RPG wcale nie są gorsze niż w Skyrim, a to co najważniejsze w grach Bethesdy - eksploracja, jest może i nawet lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj na etapy wypchane oknami i kulami nadlatującymi spoza ekranu

Właśnie przeszedłem misję gdy drużyna idzie na dach. Już wiem co miałeś na myśli. Ja pierdzielę, tej części nie dałoby się przejść bez wyuczenia się przeciwników na pamięć, gdybym nie używał shifta, tak jak w prawie wszystkich misjach jedynki (dopiero przy ostatnim 'bossie' kapłem się, że jest tryb 'celowania').

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>otwieram cedeaction

>9kier pisze, że cała seria HoMM jest do bani

>:(

Nigdzie nie napisałam, że cała seria HoMM jest do bani (zwłaszcza że wyraźnie piszę, że grałam tylko w jedną część...), tylko że nie lubię chodzenia w turach. :) Czytaj, proszę, uważniej i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... niech będzie, że może trochę przekoloryzowałem :P Niemniej po zwrocie "nie łapię fenomenu Heroesów" wnioskuję, że ogółem seria Ci nie leży - szczególnie, jak jeden z najbardziej podstawowych aspektów tych gier Ci nie pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale. Teraz tylko cofnę się w czasie do dnia w którym Cormacz przeglądał temat cyckowy, zainstaluję ten program i zrobię takiego skrina jak należy!

A to, że nijak nie mogę zrobić normalnego skrina z Hotsa to w żadnym razie nie jest moja wina. Po prostu coś nie działa w samej grze i tyle. Artius ma to samo, a u mnie jest to nawet niezależne od windowsa, bo nawet na siódemce łapie mi tylko czarny ekran. Muszę kiedyś jeszcze sprawdzić, czy w Diablo też się takie coś dzieje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...