Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Germa to ma dobrze, bo chociaż może coś skończyć. Ja od września męczę MGS V, Wiedźmina 3 i Bloodborne i w każdym idzie mi skrajnie powoli.

Może to dlatego, że ...grasz we wszytkie trzy na raz? Just a suggestion.

granie w jedną grę na raz jest dla casuali

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko wieśka, f4 i PoE. żadnej z tych gier nie skończę do końca tego roku

no i przez alphę dojdzie mi jeszcze grim dawn do kolekcji...

Skrót 'PoE' mnie zawsze wkurza, bo nigdy nie wiem, czy chodzi o Pillars of Eternity czy Path of Exile. :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko wieśka, f4 i PoE. żadnej z tych gier nie skończę do końca tego roku

no i przez alphę dojdzie mi jeszcze grim dawn do kolekcji...

Skrót 'PoE' mnie zawsze wkurza, bo nigdy nie wiem, czy chodzi o Pillars of Eternity czy Path of Exile. confused_prosty.gif

Mnie tyż, bo

130_eapoe.jpg?itok=FSmvi_Ei

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Germa to ma dobrze, bo chociaż może coś skończyć. Ja od września męczę MGS V, Wiedźmina 3 i Bloodborne i w każdym idzie mi skrajnie powoli.

Może to dlatego, że ...grasz we wszytkie trzy na raz? Just a suggestion.

granie w jedną grę na raz jest dla casuali

Raczej dla rozsądnych ludzi, który jednak chcą coś skończyć. Sam gram raczej w dwie, gdzie druga jest odskocznią, zwykle to typowa partyjkowa gra/jakiś roguelike, które bez żalu mogę odłożyć i nie wracać przez parę miesięcy

A takie wyrażenia:

prawdziwą grę

coraz częściej wywołują u mnie małe xD kiedy zestawiam sobie to z wypowiedziami o Prawdziwych Polakach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko wieśka, f4 i PoE. żadnej z tych gier nie skończę do końca tego roku

no i przez alphę dojdzie mi jeszcze grim dawn do kolekcji...

Skrót 'PoE' mnie zawsze wkurza, bo nigdy nie wiem, czy chodzi o Pillars of Eternity czy Path of Exile. confused_prosty.gif

wybacz, chodziło mi o pillars of eternity

@kiceg mi gry szybko się nudzą, dlatego nie umiem grać w jedną na raz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się Greed Mode w nowym Isaacu. Jest strasznie frustrujący i wydaje się być bardzo niewyważony... "Niestety" dzięki niemu można polepszyć inne postacie w grze (np. dając wytrych na starcie Cainowi) i odblokować bardzo ciekawą Lilith...

Ale poza tym, inni twórcy powinni czerpać przykład z Afterbirth. Tak napakowanej contentem gry jeszcze nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocinam sobie w trzeciego Stalkera z modem Complete. Z początku trochę się wieszał, ale zmieniłem renderer z DX11 na DX10 i teraz działa git. Poza tym Prypeć jak to Prypeć, mechanicznie najlepszy, najbardziej dopracowany Stalker, żeby jeszcze więcej map było niż tylko trzy plus jeden czy dwa tunele, szczególnie właśnie więcej klimatycznych podziemi, to byłby w ogóle cud-miód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy widzicie w tych Stalkerach, grałem chyba tylko w jednego (co na początku się idzie przez jakieś bagna, co trzeba rzucać śrubką, żeby nie wejść w pola promieniowania) i jakoś mnie nie porwał. W sumie dziwne, bo Metro 2033/LL mi się podobało. Co ten mod Complete tam dodaje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...