Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

New Danganronpa V3 featured in Famitsu this week


CVDFYelVAAATaAj.jpg

CVDFYkGUwAAyIAZ.jpg

http://www.famitsu.c...1/30094035.html

Along with the previously announced "Danganronpa Project Announcement Event" on December 2, this week's issue of Famitsu magazine will feature new Danganronpa 3 information, with a developer interview with general producer Yoshinori Terasawa and scenario writer Kazutaka Kodaka.

The "New" in the game's title is important, with the goal of introducing new characters, a completely new setting, and game systems, only bringing back symbolic elements like Monokuma.

Also, there'll be some more Danganronpa info in next week's issue relating to what will be announced on the December 2nd live stream.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek, żeby przepchnąć twoją tezę bracie.

17sAXuS.png

Anyway zacząłem Rise of the Tomb Raider. Wygląda okej, Camilla krzyczy jeszcze bardziej niż w jedynce, gameplay w prologu podobny do gier od Telltale. Dobry start. Kupiłem sobie też Talos Principle na PS4 dzisiaj w biedronce. 20 złotych więcej niż na Steam, ale w pudełku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to pewnie powinno pójść do żali, no ale w końcu gra:

mam za sobą pierwsze minuty z Armikrog. Jakoś to nie jest to co Neverhood, utknąłem prawie na samym początku, najpierw bo bohater nie chciał reagować na pewien element otoczenia (restart gry pomógł, aczkolwiek zrestartowałem, bo myslałem, że jest jakiś przycisk do 'ręcznego' zaglądania do inventory i szukałem jaki); przeszedłem kawałek dalej i trafiłem na zagadkę którą niezbyt rozumiem. Pewnie jutro spróbuje znowu. Dobrze, że dałem tylko 11zł, a nie regularną cenę, bo byłbym wkurzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest między innymi jeden z powodów dla którego zachęcam do wypróbowania symulatorów i piszę o nich, zawsze mam wrażenie że gracze pozostający przy głównych gatunkach po prostu tracą możliwość doświadczenia wielu wspaniałych wrażeń. Także, grajcie w symulatory! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rozumiem, że kogoś to może jarać :P

Sam czasami lubię pograć w ETSa, ponieważ to dobra opcja na niemyślenie i zrelaksowanie się.

Muzykę puścić, pojechać sobie w trasę i jest dobrze :D

+1

Chociaż z tego co plotki głoszą, to SCS Software chce policje dodać do ETSa 2 jak się sprawdzi w Amerykańskiej odsłonie. Już mi wystarczy, że gupie budki dla ptaków cykają mi fotki za kilometr przekroczenia prędkości na autostradzie xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symulatory mają jeszcze tą zaletę że oferują różnorodność i autentyczność wrażeń, które wbrew pozorom niełatwo osiągnąć w prawdziwym życiu, wirtualnie mogę sobie odpalić Cessnę 172 i polatać nad Szwajcarią przy jak najbardziej autentycznym odwzorowaniu, w rzeczywistości posiadanie licencji i awionetki to żmudny i kosztowny proces, który jeśli ktoś ma możliwości i upór osiągnie w życiu, ale jednak zdecydowana większość entuzjastów lotnictwa, ciężarówek, kolei, wyścigów i innych maszyn czy militariów pozostanie jedynie na poziomie zlotów, pokazów, modelarstwa czy właśnie symulatorów, ale dzięki temu realizują coś co ich kręci. No i jeśli o tą różnorodność chodzi to w inny dzień mogę sobie pojeździć swoim wirtualnym MAN-em, jeszcze inny pośmigać ekspressem w Niemczech, w następny wyprowadzać kontenerowiec z portu w Rotterdamie i tak dalej...

Pamiętajmy też że mimo iż symulatory kojarzą się z realizmem to jednak zawsze symulator jest w dużej mierze idealistycznym obrazem rzeczywistości, przyjemnie jeździ się w ETS 2 jednak prawdziwe życie kierowcy to ciężka harówka, podobnie sam uwielbiam kolej jednak nie zdecydowałbym się na podjęcie zawodu maszynisty ze względu na duży poziom stresu i konieczną mobilność, nieregularność pracy i inne tego typu czynniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos symulatorów: https://www.bundlest...ims-mega-bundle

Kuszący bundle

Tego to akurat bym nie polecał, tematyka mogła by być interesująca tylko że każda z gier w tym bundlu to mniejszy lub większy techniczny bublel, niestety symulatorów na rynku jest sporo, ale naprawdę niewiele jest porządnych produkcji. Zagrałbym w takie produkcje, jednak gdyby były grywalne, niestety wiele gier z tego bundla to przykład jak zmarnować potencjał poprzez niedopracowanie gry. Przykładowo "Agricultural Simulator" ma pełny park licencjowanych maszyn od nowoczesnych ciągników Massey Fergusson po klasyczny Lanz Buldog czy pierwsze modele ciągników John Deere odwzorowane naprawdę w najdrobniejszych detalach, między innymi w klasycznych modelach praca silnika jest całkowicie animowana, tylko co z tego skoro produckja roi się od bugów i jest praktycznie niegrywalna przez ciągłe crashe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki z dodatkowymi teksturami i jakimiś innymi rzeczami do Xenoblade Chronicles X ważą jakieś 10 giga, a konsola zarezerwowała sobie 15 "na wszelki wypadek". Pół dysku mi to zajmie.

Ale wreszcie jakaś gra na tę konsolę zajmuje tyle miejsca, co duże tytuły na inne (chyba). Nie, żeby to był pewnik jakości, ale coś tam to oznacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z tego co plotki głoszą, to SCS Software chce policje dodać do ETSa 2 jak się sprawdzi w Amerykańskiej odsłonie.

No i fajnie, wreszcie będzie realniej. Muszę się pochwalić że jeszcze mandatu w ETS 2 nie dostałem z fotoradaru.

Dwa za jazdę nie tym pasem ( to było w Wielkiej Brytanii) i dwa za jazdę bez odpoczynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny reskin Bayonetty/MGR za zaporową cenę? O ile Korze można coś wybaczyć bo była w miarę tania, to jak zobaczyłem co prezentują Transformersy i skonfrontowałem to z ceną to się załamałem... Platinum nigdy nie było dla mnie jakimś specjalnie dobrym studiem, ale to co robią ostatnio...

Skończyłem storyline w Nangrand w WoWie. Oglądanie jak Thrall zabija w końcu tego przeklętego Garrosha dało mi większą frajdę niż niejeden single player :P. Teraz tylko Tanaan Jungle i można czekać na Legion :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...