Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Na PSN promocja świąteczna, ma być 12 hitów, co 48h kolejny. Teraz wisi Phantom Pain za 36 ojro i się mocno zastanawiam... Z jednej strony chyba najlepsza cena do tej pory, z drugiej będzie jeszcze 11 innych gier. A kasę mam góóóóra na 3 ;_; Siedzę tak więc i myślę, czy warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PSN promocja świąteczna, ma być 12 hitów, co 48h kolejny. Teraz wisi Phantom Pain za 36 ojro i się mocno zastanawiam... Z jednej strony chyba najlepsza cena do tej pory, z drugiej będzie jeszcze 11 innych gier. A kasę mam góóóóra na 3 ;_; Siedzę tak więc i myślę, czy warto.

I tak mi znowu nie przyjmie karty...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PSN promocja świąteczna, ma być 12 hitów, co 48h kolejny. Teraz wisi Phantom Pain za 36 ojro i się mocno zastanawiam... Z jednej strony chyba najlepsza cena do tej pory, z drugiej będzie jeszcze 11 innych gier. A kasę mam góóóóra na 3 ;_; Siedzę tak więc i myślę, czy warto.

Za to z gier PS3 znowu nic ciekawego. Czekam ciągle na przecenę FFX czy Disgaea D2 ale doczekać się nie mogę. Za to znowu obniżki na te same gry: AC, PoP, SC itd. Odnoszę wrażenie że ostatnio przeceniają tylko gry EA i Ubi, tak na zmianę...

I tak mi znowu nie przyjmie karty...

Jeśli można zapytać do dlaczego nie kupisz sobie pre-paida? Wygodne, a biorąc pod uwagę wycieki z PSN to chyba nawet bezpieczniejsze rozwiązanie niż podpinanie karty. Zwłaszcza teraz, od kiedy m.in. Empik wprowadził różne nominały kart, od 30 zł. do chyba 250.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam ciągle na przecenę FFX

To sobie jeszcze poczekasz, bo stosunek Square Enix do przecen doskonale obrazuje karta Final Fantasy na Steam podczas jesiennej wyprzedaży.

FFX już kiedyś było w przecenie za jakieś 70 zł. ale akurat miałem ważniejsze wydatki. Także może się doczekam, a że ciśnienia jakiegoś specjalnego nie mam to mogę czekać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Nie zastanawiales sie nad kupnem czworki? Teraz ceny są całkiem sensowne a i sensownych gier przybyło.

BTW, PSN doładowany chwilowo 50 ojrowym prepaiden (niech bór błogosławi stoisko w Netto z kartami do chyba wsztstkich możliwych sklepów internetowych) i w sumie sam nie wiem... Warto tego PP brać, nie warto? Tym bardziej, że NIGDY w żadnego MGSa nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że NIGDY w żadnego MGSa nie grałem.

W takim razie nic cię w tej grze nie rozczaruje. Możesz śmiało brać. Wzorowy i różnorodny gameplay, techniczna doskonałość, przyjemna (imo) metagra w Mother Base, dobre online.

Pytanie tylko czy 145 złotych to dla ciebie optymalny punkt do wskoczenia do gry. Jeśli uznasz, że tak to będziesz się dobrze bawił przez kilkadziesiąt godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to jest ok, poza tym taniej jeszcze nigdzie nie widziałem tego cholerstwa. Well, w takim razie pewnie kupię poźniej. Zastanawiam się jeszcze co takiego mogą wrzucić poza MGS. Battlefronta czy Fallouta raczej nie mam się co spodziewać, ale już Bloodborne pewnie tak. Pytanie, czy vanille czy w wersji GoTY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Nie zastanawiales sie nad kupnem czworki? Teraz ceny są całkiem sensowne a i sensownych gier przybyło.

Tak, mam w planie dokupienie sobie czwórki. Myślałem nawet żeby na święta sobie sprawić, ale muszę dokończyć remont samochodu. Kupię w przyszłym roku, tak żeby zdążyć przed premierą Uncharted 4.

Warto tego PP brać, nie warto? Tym bardziej, że NIGDY w żadnego MGSa nie grałem.

Szerzej o PP wypowiadałem się kilka razy w temacie o tej grze w DoG, więc wersja skrócona. Nieznajomością wcześniejszych MGS się nie przejmuj bo fabuła jest w piątce na drugim planie. Gameplayowo to też całkiem co innego, bardziej jak military sim niż skradanka (po odpowiednim rozwoju bazy i zebraniu rzeczy możesz nawet czołgiem do obozu przeciwnika wjechać i wraz z wsparciem ogniowym z powietrza zrobić rzeź). Gra ma trochę upierdliwości (rozwój mother base...), ma też wady typowe dla checklist simów (mało rodzajów misji pobocznych, słabe tempo po kilku godzinach), niemniej to bardzo fajna gra. Jedyny open world w którym wytrzymałem ponad 30 godzin, z reguły nudzą mnie po 5 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gram sobie w Hotline Miami 2. Pomijając fakt, że ta część jest trudniejsza i chyba bardziej psychodeliczna od poprzedniczki, to jestem wysoce zadowolony z faktu, że soundtrack trzyma poziom. Trudno mi powiedzieć czy jest lepszy, ale na pewno znajduję tam więcej utworów, które mogę sobie odpalić ot dla przyjemności. Aż szkoda, że gdybym chciał kupić cały soundtrack, to musiałbym zapłacić więcej niż dałem za samą grę. No nic, pozostaje mi słuchanie z jutuba.

Jedyne co mnie irytuje jak na razie, to częściowe tłumaczenie. Głupio mi to wygląda, jak wszystkie 'stylizowane' napisy w grze są po angielsku, a tylko dialogi po polsku. Odpuściliby to sobie już albo chociaż tytuły rozdziałów też przetłumaczyli, bo tak to wygląda jak jakieś fanowskie tłumaczenie robione na kolanie.

Tak czy siak jestem w trzeciej 'kasecie' i "so far, so good".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że organizują swoje własne eventy na swojej stronie głównej.

Słuszna uwaga, ale Ubisoft też ma swój Uplay i to nie przeszkadza im przeceniać swojego stuffu regularnie w każdej innej witrynie sklepowej. Czy to Steam, czy PSStore, czy Xbox Marketplace. Chęć promowania swojego własnego sklepu (wraz z mocno upierdliwym DRM jeśli chodzi o PC i chorymi kosztami wysyłki przy konsolowych pudełkach) nie jest moim zdaniem wymówką.

Miałem wolne przedpołudnie, więc przedarłem się trochę przez nowego Tomb Raidera. Po średnim początku jest już coraz lepiej. Gra rozwija i szlifuje te pomysły z TR2013, które mi się najbardziej podobały. Chodzi o zbieractwo i eksplorację. Milion gałązek, listków, kamyczków, papierków i pamiątek do zebrania w rozległych hubach, które mają jednak określony kierunek i są projektowane jako kilkanaście liniowych ścieżek zamiast pustyni bez kierunku. Checklist zrobiony dobrze. Fabularnie jest poprawnie (muh father), a walka jest śmiesznie prosta, ale pierwsze wrażenie są jak najbardziej pozytywne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to mnie najczęściej irytuje, bo już takie rzeczy miałem. Pewnie maska żyrafy pójdzie w ruch, jeśli takowa też będzie.

Swoją drogą ciekawi mnie czy dużo 'par' będzie? Bo na razie pierwsza (piła łańcuchowa + broń palna) była całkiem ciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny reskin Bayonetty/MGR za zaporową cenę? O ile Korze można coś wybaczyć bo była w miarę tania, to jak zobaczyłem co prezentują Transformersy i skonfrontowałem to z ceną to się załamałem... Platinum nigdy nie było dla mnie jakimś specjalnie dobrym studiem, ale to co robią ostatnio...

Devastation rzeczywiście było za drogie w trakcie premiery. Z jakiegoś powodu Niemiecki amazon miał w ofercie wersję pc za 20 euro, powinni dać podobną cenę wszędzie. Oprócz dosyć krótkiej kampanii jest sporo wyzwań do odblokowania które funkcjonują podobnie jak w Batmanach, przy niższej cenie będzie warto dla fana gatunku, Transformers-ów albo obu rzeczy.

Lubię gry tego studia ale jeśli przecieki o TMNT się sprawdzą to też pewnie sobie odpuszczę kupno w trakcie premiery. Co innego jeśli tym razem Activision wyceni to sensownie albo Platinum czymś zaskoczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę ponad 2 godzinki w PP. Pierwsze wrażenia:

1. Co ten prolog? Jakieś ogniste szatany, Almy i inne cuda na kiju. Ja myslałem, że MGS to supah soldierz,a tu takie cuda.

2. Ta grafika, ohmergerd. Pierwsza myśl - czemu Wiesiek nie chodzi tak płynnie? Pewnie dlatego, że tam masa krajobrazu a tu pustynia, ale mimo wszystko robi wrażenie. I czy to 60 fps czy tylko mi się wydaje?

3. Gameplay wymaga trochę obeznania, ale ogólnie jest intuicyjny i sensownie mieści wszystkie te opcje na padzie. Jedyny mankament, na który sarknąłem to był Auto-Aim. Wyłączyłem natychmiast.

4. Niby to stealth itp, ale to też jedna z nielicznych gier tego typu, gdzie w czasie ratowania Kaza w pierwszej misji wsiadłem spokojnie do przeciwnego działka i zacząłem rozstrzeliwywać przeciwników. Such fun, much enjoyment.

5. Co jeszcze... A, wszelkie wyjaśnienia w czasie gry wyciszaja taśmy. Trochę irytujące, bo nie chce mi sie ich zwykle drugi raz włączać.

W tym momencie to tyle, gra jest w specyficznym klimacie, który dla fanów serii jest pewnie dobrze znany, dla mnie to coś nowego. Takie mocne 9/10 po tych dwóch godzinkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przesłuchaniu tego materiału stwierdzam jakoś, że nie żałuję chyba braku Fallouta 4, za to powinienem chyba w końcu zainstalować 1 albo 2, które mam na gogu.

Albo FNV, który odzywkami też czasami dorównuje jedynce i dwójce

4aead11c19.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...