Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

5. Co jeszcze... A, wszelkie wyjaśnienia w czasie gry wyciszaja taśmy. Trochę irytujące, bo nie chce mi sie ich zwykle drugi raz włączać.

Z tego co kojarzę, to do PP w wersjach konsolowych była jakaś appka androidowa, co pozwalała jakieś funkcje z iDroida rzucić na ekran smartfona. W tym odsłuchiwanie odblokowanych kaset poza grą, jeśli mnie pamięć nie myli, acz o szczegóły proszę się obywatela lubro zapytywać (chyba używał).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postępy w Zewie Pyp Prypeci coraz konkretniejsze i kurczę, prawdę mówiąc trochę mi brakuje przebijania się przez fale mutantów, jak to było w Cieniu chociażby przy wędrówkach przez Dzicz, tutaj w ogóle rzadko kiedy trzeba strzelać do więcej jak dwóch mutantów naraz; wskutek nawyków chomikowych bez specjalnego wysiłku uzbierałem dobre 1500 nabojów do głównego karabinu (GP37 HK G36), 200 do strzelby (aktualnie już Eliminator vel Armsel Striker czyli best of the best), kilkadziesiąt apteczek i jeszcze w bazie na wycieczkę do Prypeci chomikuję AS Val ze swoim zapasem bardzo ciężkich naboi 9x39mm. Okazjonalna chimera czy burer w ogóle nie sprawiają satysfakcji, a ja wszędzie się wlokę z 50 kilo szajsu na plecach (patrz chomik). Będę musiał pamiętać na przyszłość żeby nie odpalać gry na poziomie trudności niższym niż przedostatni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sedinus no mam plan zainstalować W KOŃCU FNV, znaleźć kilka 'najlepszych' modów na poprawę grafiki, realistyczne headshoty i co to tam jeszcze jest sensownego i ograć.

Z innej beczki - ograłem pierwsze 15 minut w Elite Dangerous. Sterowanie jest trudne. Może uda mi się je w miare ogarnąć w ciągu najbliższych 2 godzin...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja FNV kupiłem chyba z 3 albo 4 lata temu w jakiejś podobnej akcji muve.pl

Nie wiem gdzie mogę się z tym udać, więc napisze tutaj. Czy ktoś ma problem z PS Store/Plus ?? Od kilku dni nie mogę się zalogować :c

Podaj markę i model zasilacza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sedinus no mam plan zainstalować W KOŃCU FNV, znaleźć kilka 'najlepszych' modów na poprawę grafiki, realistyczne headshoty i co to tam jeszcze jest sensownego i ograć.

W sumie to im więcej gram w F4 to tym bardziej mam ochotę NV zainstalować, zwłaszcza że przeszedłem go chyba raz i to nie ruszając połowy misji pobocznych i instalując tylko ze 3-4 mody.

F4 to dobra gra, świetny sandbox, ale kiepski RPG. Czyli Skyrim postapo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>otwieram cedeaction

>9kier pisze, że cała seria HoMM jest do bani

>:(

Also, polecam poradnik o przerabianiu PSP z numeru 11/2015, zawiera wiele przydatnych porad i wskazówek, jak wgrać oprogramowanie pozwalające odpalać piraty i emulatory.

...wait, what?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>otwieram cedeaction

>9kier pisze, że cała seria HoMM jest do bani

>:(

Also, polecam poradnik o przerabianiu PSP z numeru 11/2015, zawiera wiele przydatnych porad i wskazówek, jak wgrać oprogramowanie pozwalające odpalać piraty i emulatory.

...wait, what?

>9kier pisze, że cała seria HoMM jest do bani

>przejmowanie się 9kier

>czytanie cdaction

Na PC to ciągle tylko te remastery lol

Shadow Complex jest legitnie dobra gra. Super, że więcej osób będzie miało okazję się z nią zapoznać.

Jestem jedynym, który wolałby zobaczyć remastery innych, o niebo lepszych gier :/?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale już powstał mod, który zmienia sposób wyświetlania się opcji dialogowych.

Co powoduje jeszcze śmieszniejsze sytuacje, bo podobno w kilkunastu miejscach okazuje się że np. 3 z 4 opcji dialogowych to dokładnie to samo. Tak czytałem, nie sprawdzałem, Symulator Złomiarza 2015 średnio mnie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...