Skocz do zawartości

Temat growy


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 23,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepszy miał pierwszy Wieśmin :D

[pętla]Klik->klik->klik->klik->klik->klik->klik[pętla]

Lepsze to niż symulator turlania z W2 :P. System walki w jedynce mechanicznie był kiepski, ale dobrze wpasowywał się w kanon serii, kierowaliśmy mistrzem miecza a nie nauczycielem przewrotów w przód i tył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och nie, tylko nie zwracanie uwagi na to że moje zabawki dla dzieci są problematyczne

lmao

Najbardziej problematyczne są gry MMO, gdzie obleśnym facetom wydaje się, że mogą zostać seksownymi, niewinnymi dziewczętami. Strach pomyśleć, co by było, gdyby chcieli tak irl!

Oh wait...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overwatch spróbuję na pewno, bo koncepcja strzelanki FPP z postaciami rodem z MOBA (charakterystyczne postacie ze swoim indywidualnym uzbrojeniem i umiejętnościami) bardzo mnie rajcuje. Ciekawe tylko jaki ostatecznie gra przyjmie model biznesowy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na F2P z mikropłatnościami (Blizz już potwierdził że pojawią się dodatkowe skórki do postaci), ale ostatecznej decyzji co do modelu nie ma. W każdym razie czekam, do tej pory dostawałem się do praktycznie każdej bety Blizzarda odpowiednio wcześnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och nie, tylko nie zwracanie uwagi na to że moje zabawki dla dzieci są problematyczne

lmao

Najbardziej problematyczne są gry MMO, gdzie obleśnym facetom wydaje się, że mogą zostać seksownymi, niewinnymi dziewczętami. Strach pomyśleć, co by było, gdyby chcieli tak irl!

Oh wait...

Nie jestem obleśna, jestem piękna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do walki w Wiedźminie, to w jedynce była powtarzalna, w dwójce taka trochę nie przemyślana. A w trójce, to się zobaczy. Niema żadnej gry, w której walka na miecze, była by widowiskowa i satysfakcjonująca zarazem.

(albo o czymś nie wiem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och nie, tylko nie zwracanie uwagi na to że moje zabawki dla dzieci są problematyczne

lmao

Najbardziej problematyczne są gry MMO, gdzie obleśnym facetom wydaje się, że mogą zostać seksownymi, niewinnymi dziewczętami. Strach pomyśleć, co by było, gdyby chcieli tak irl!

Oh wait...

Nie jestem obleśna, jestem piękna.

Nie oszukuj się.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do walki w Wiedźminie, to w jedynce była powtarzalna, w dwójce taka trochę nie przemyślana. A w trójce, to się zobaczy. Niema żadnej gry, w której walka na miecze, była by widowiskowa i satysfakcjonująca zarazem.

(albo o czymś nie wiem)

Dark Messiah miał satysfakcjonujący system walki. Dziwne, że praktycznie żadna gra do tego nie nawiązuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...