Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Ostatnim Assassinem w jakiego zagrałem to było Black Flag. Jedna z najlepszych części serii, po przejściu przygód Edwarda stwierdziłem, że dalej nie będę grać, by nie psuć sobie dobrych wspomnień po grze. I w sumie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wielkiej Brytanii kradzież stulecia - skradziono ciężarówkę wiozącą edycje kolekcjonerskie Splatoon z Amiibo dla sklepu GAME.

Jakiś fanboj chce mieć wszystkie dla siebie? Biorąc pod uwagę że to Nintendo (do tego gra z Amiibo), to nie zdziwiłbym się. tongue_prosty.gif

Ktoś oglądał "Gang z Lawendowego Wzgórza" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie AC3 forevah. <3 Najlepsza część. W BF na 10. sekwencji nie ma się nawet miana Assassyna, no ej. D:

A co do bitew morskich - są kapkę nużące. Samo przemierzanie morza tez nie jest super ciekawe.W sumie to ani trochę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam wrażenie, że gra w trzeciego wieśka polega głównie na odhaczaniu ikonek na mapie prowincji? :< Serio, gra mi się to tak, że mam w sumie serdecznie gdzieś co się dzieje dookoła i gdzie pcha mnie fabuła, a wszystko koncentruje się tylko by dotrzeć do kolejnego znaku zapytania żeby go zaliczyć.

Nie bardzo mi się coś takiego podoba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tego w Wiesku nie odczuwam. Dopiero co wszedłem do Novigradu, w Velen zrobiłem ile znalazłem, mam 12 lvl. Mieszalem sobie zlecenia wiedzminskie z eksploracja i questami pobocznymi, znudzenie zerowe. W pytajnikach tez nie byłem wszystkich, do reszty zajrze jak wrócę do Velen na questy 20+ lvl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a ja po zachłyśnięciu się grą pierwszego dnia, przez te wszystkie znaczki zapytania znacznie ochłonąłem i teraz nawet nie bardzo mam ochotę ją uruchamiać. Nie wiem, jakoś strasznie chamsko rzucają tym wszystkim w pysk i odhaczaj sobie dziecko kolejne punkciki na liście. Nawet Skyrim nie był tak bezczelny w obsrywaniu mapy ikonkami. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, trójka to zdecydowanie nie najlepsza część, ale z tym, że gorsza od jedynki, to walnęłaś jak gołąb o parapet. Jedynka w porównaniu z następnymi częściami jest zwyczajnie prymitywna.

Jedynka jest prymitywna. Ale i tak jest ciekawsza i bardziej angażująca niż 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne masz odczucia, ja na razie tak się nie czuje, a podejrzewam, że większość znajdziek nawet nie jest oznaczona pytajnikiem. Jak np kanion obok mostu do siedziby dezerterów w Białym Sadzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

Dlatego jak gram to w miarę możliwości staram się jak najmniej posługiwać mapami. Wolę korzystać z wiedzy zaczerpniętej z rozmów z postaciami i jakoś tak dreptać, szukać. Tylko, że wtedy przejście takiej gry zajmuje dużo więcej czasu, no ale mi się nie śpieszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welp, to pewnie po prostu kwestia osobnicza - jakoś nie podoba mi się ten system. Ogólnie chyba jednak na razie sobie tego wieśka odpuszczę, bo w sumie i tak nawet nie planowałem w niego grać w najbliższym czasie, a jedynie zobaczyć czy będzie mi chodził. Niech se chłopina poczeka na lepsze czasy, a może i przed nim odświeżę sobie i dwójkę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overwatch - ja się zastanawiam czemu do jasnej ciasnej nie ogarnęli tego tematu w uniwersum Starcrafta?! Przecież te wszystkie skille dałoby się tam wpleść, a byłoby imo o wiele wiele miodniej. :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...