Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Same here, dla mnie to całe pseudoretro jest tylko usprawiedliwianiem tego że się nie ma skilla w grafice.

icon_lol.gif to pokaż że potrafisz lepiej skoro to takie proste i nie wymaga skilla

Wow!

Dota!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten sam przypadek, co zawsze - 90% wszystkiego to kupa, więc i 90% gier stylizowanych na retro to też kupa. Mamy Shovel Knighta, będzie Death's Gambit, jest chociażby bardzo ładne nowe Shantae, ale te niby mają retro grafikę, ale jak się w nie zagra, to widać, że to nowe gry. A potworków wyglądających jak Super Mario Bros nie brakuje, z czego o wielu nigdy nie usłyszymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Shovel Knight retro miał sens, gameplay bazował na Duck Tales, Castlevanii i Mario 3, wszystko było dopasowane do perfekcji, już nie mówię o tym, że grafika była naprawdę ładna (obłędne animacje). A tak to twórcy walą leniwe "retro" gdzie popadnie, nie mam pojęcia po co, przypomina mi to teksty pokroju "I'm such a Nerd xD" pisane na FB.

Z innym przykładów poprawnego retro jest VVVVVVVV (nie wiem ile jest tam V), który rozgrywką i klimatem bazuje np. na Jet Set Willy, Manic Miner i posiada wiele nawiązań do tych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sama pikseloza ? retro, mimo że wiele indyków próbuje w taki sposób swój produkt sprzedać.

A jak kogoś interesuje trve retro, to na GoGu wylądował niedawno Prehistorik 1&2ok.gif, tak btw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Shovel Knight retro miał sens, gameplay bazował na Duck Tales, Castlevanii i Mario 3, wszystko było dopasowane do perfekcji, już nie mówię o tym, że grafika była naprawdę ładna (obłędne animacje). A tak to twórcy walą leniwe "retro" gdzie popadnie, nie mam pojęcia po co, przypomina mi to teksty pokroju "I'm such a Nerd xD" pisane na FB.

Z innym przykładów poprawnego retro jest VVVVVVVV (nie wiem ile jest tam V), który rozgrywką i klimatem bazuje np. na Jet Set Willy, Manic Miner i posiada wiele nawiązań do tych gier.

To dość kruche usprawiedliwienie, "bo ma sens". Jedna rzecz gdy twórcy pozują na niewiadomojakie retro i spadkobiercę starej gry X (La-Mulana, VVVVVV, Shovel Knight (?)), druga rzecz gdy ktoś robi grę i daje do niej taką grafikę, jaka mu pasuje. Nie będę pozował na niewiadomo jakiego oldfaga co to nie należy do tych 90% graczy z wiadomej sygnaturki, ale nie obchodzi mnie to, czy grafika ma taki styl czy inny, tylko, czy jest wykonana schludnie i poprawnie, 3D z fajerwerkami można skopać równie łatwo co 2D czy retro style, vide np. Revolution Ace który podobno działa na Unreal Engine.

[edit] klawiatura przełączyła mi się ~w przeglądarce~ na układ QWERTZ, ocb

[edit 2] a nazywanie animacji Shovel Knight "obłędnymi" jest ostrym przegięciem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dobre gry na podstawie filmów można wymienić na palcach jednej ręki.

Kotaku grało w Mad Maxa i nie chwalą. Na szczęście to tylko kotaku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/gry-rockstara-przecenione-w-muve-digital/

Już słyszę płacz portfela. ;-;

L.A. Noire kusi, a po dwóch MP przydałoby się ogarnąć ostatniego. Kto wie, może R* zapowie czwartą część na E3. :o

Wróciłam do AC4. Nie dlatego, że gra sprawia mi przyjemność czy coś, ale chcę już skończyć i zostawić ten tytuł daleko za sobą ( no i brzydko zostawić tyle aczików do zrobnienia :( ). Jednak szósta dokładka tego samego pod rząd powoduje mdłości. Niech już zakończą tą serię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu przemogłem się i polazłem Mayą na UVHM, aka "Przeciwnicy mają 4x więcej HP, regenerują się i zabijają cię w sekundę" i nie jest tak źle, jak to zapamiętałem z gry Axtonem. Pewnie dlatego, że phaselock automatycznie slaguje przeciwników, a Harold to bardzo zbalansowana giwera i wcale nie zjada wszystkiego na strzał.

zhZ2MwI.jpg

>zed's face when

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muve się ściga z gram.pl, tam są te same gry w promocji, nawet nie ma za dużej różnicy w cenach, jednak na Muve jest taniej.

Kupiłem sobie Reboot Bundle 3.0 z Bundle Stars dla tego Rune. Mimo, że grafika się mega postarzała nadal gra się cudownie. Nie mogę uwierzyć, że ludzie nadal w to na multi grają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wielkiej Brytanii kradzież stulecia - skradziono ciężarówkę wiozącą edycje kolekcjonerskie Splatoon z Amiibo dla sklepu GAME.

Jakiś fanboj chce mieć wszystkie dla siebie? Biorąc pod uwagę że to Nintendo (do tego gra z Amiibo), to nie zdziwiłbym się. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam do AC4. Nie dlatego, że gra sprawia mi przyjemność czy coś, ale chcę już skończyć i zostawić ten tytuł daleko za sobą ( no i brzydko zostawić tyle aczików do zrobnienia sad_prosty.gif ). Jednak szósta dokładka tego samego pod rząd powoduje mdłości. Niech już zakończą tą serię.

Jestem pełen podziwu dla ludzi którzy ogarniają wszystkie części tej gry. Pomijając nawet to że są do siebie piekielnie podobne to wychodzą z taką częstotliwością że przestałem w ogóle ogarniać którą mamy teraz część, co jest spin-offem a co nie itd. Sam zatrzymałem się gdzieś w okolicach Revelations-Brotherhood i nawet mi przez myśl nie przechodzi żeby próbować wracać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kartom wzbogaciłem się o prawie 5 euro. Za tydzień będzie z tego około 6.

Jest coś wartego kupna w tej chwili u Gabena?

Miałem do przedwczoraj emotikonę z Wracka - rynek podpowiedział mi, że najtańsza była za jakieś 4,80 ojro, to dałem za 4,79

I KTOŚ TO KUPIŁ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...