Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Kogo dacie radę znaleźć? tongue_prosty.gif

Leonidas kopiacy ksiecia z PoP 2 jest niezly. Za duzo tych postaci, zeby je wszystkie wymieniac, chociaz strzelnica z The Walking Dead albo Kleszcz tez sa cool.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@47

Plusy wyszły. ;____;

BTW, dziś cały dzień wolny i nawet nie najechałem myszką na skrót od wiedźmina. Jak sobie myślę ile tam jest łażenia to mi się odechciewa... Jednak przyzwyczaiłem się do gier typowo partyjkowych, do których można usiąść na meczyk dwa i teraz ciężko mi się zebrać do tego by przysiąść do czegoś takiego jak wiesław...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak przyzwyczaiłem się do gier typowo partyjkowych, do których można usiąść na meczyk dwa i teraz ciężko mi się zebrać do tego by przysiąść do czegoś takiego jak wiesław...

Bez problemu odpalę Ziggurat na kilkanaście minut, ale pobranego niedawno Wieśka 2 nie ruszyłem, Deus Ex też confused_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy nie kupić sobie tego Bundla. W sumie tylko dla Rune. Za dzieciaka strasznie ten tytuł ogrywałem (a miałem chyba tylko demo z CDA - dzieciakowi więcej do szczęścia nie było potrzebne i jeden poziom mogłem przechodzić kilka razy dziennie), a jako, że moja karta graficzna daję radę tylko ze starymi grami to chyba sobie kupię. Samo Rune na Steamie kosztuje sześć ojro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abyss

Tak, są pozytywne wyjątki od tej reguły, jak chociażby wspomniany Shovel Knight (muszę go w końcu kupić, mogłaby być w końcu jakaś przecena na PS3 albo Steamie/gog). Z drugiej strony praktycznie bez budżetu powstawały takie rzeczy jak Dust (inb4 Deviantart the game), przepiękny Ori czy mocno klimatyczne Limbo, więc dla mnie tłumaczenie się budżetem (a sporo indie devów się tak tłumaczy) to tylko dorabianie teorii do braku skilla i chęć szybkiego zarobku przez Greenlight ;)

Z innych rzeczy: http://dengekionline.com/elem/000/001/057/1057132/. Czyli kolejny remake dobrej gry w którą nikt nie grał i prawdopodobnie kolejny skopany port (bo tylko Capcom potrafi spartaczyć port kilkunastoletniej gry opartej o statyczne tła :P). Jeśli cena będzie taka jak REmake to biorę w ciemno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie. REmake i Zero to porty z Gamecube, w dodatku dość kiepsko zrobione (30fps i minimalny AA na PS4, masa problemów technicznych na PC). Remake RE2 wymagałby od Capcomu dużo większego nakładu pracy i finansów, nawet jeśli chcieliby zrobić prostego remastera to trzeba by było stworzyć praktycznie od nowa wszystkie tła, która są bitmapami przygotowanymi do rozdzielczości 240p i 480p. A na to Capcom na pewno kasy nie wyłoży, biorąc pod uwagę jak niechlujnie podchodzi do remasterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spinki o chickensword - kek

Same here, dla mnie to całe pseudoretro jest tylko usprawiedliwianiem tego że się nie ma skilla w grafice.

icon_lol.gif to pokaż że potrafisz lepiej skoro to takie proste i nie wymaga skilla

Upojenie skoomą to nie CHIM.

sweet moonsugar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moda na retro zrobila sie rownie meczaca co nie chcaca sie skonczyc moda na zombie. Nie wnikam juz nawet czy to przez brak skilla czy nie. Zwyczajnie rzygam juz tym ubostwianiem wszystkiego czemu widac piksel. Zamiast tego Microsoft ma mi dac Ori and the Blind Forest. Piekne i tak daleko od widocznej pikselozy jak tylko sie da. Me tak bardzo jelly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...