Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

Ja się zastanawiam, czy na Steama sobie nie kupić jedynki i dwójki - jedynkę co prawda mam w pudełku z dnia premiery, ale na Steamie zawsze fajnie to mieć i ograć - chociaż nie wiem, czy dałbym radę z tym systemem walki. Dwójki nie posiadam, zawsze pożyczałem od kumpla jak chciałem pograć, więc tym bardziej sobie bym kupił, ale znowu nie wiem, czy dałbym radę z symulatorem turlania.

Trójkę dopiero kupię jak będę miał na to sprzęt, czyli...dobre pół roku jak nie więcej sobie na to poczekam. Może przez ten czas cały ten wkurzający hype na Wieśka minie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOG Galaxy też zlicza czas gry. Ale rozumiem, Steam to Steam.

Sam gdybym nie miał już dawno Edycji Rozszerzonych, to kupiłbym na ostatniej promocji oba Wiedźminy na Steamie.

Swoją drogą zamówiłem GTA V w pudełku, bo pomyślałem, że wolę mieć tę grę na płytach + mapa do przylepienia na ścianę i takie tam... :) Wiem, że wersja pudełkowa nie ma kodu na Steam, ale chyba trzeba rejestrnąć się w Rockstar Social Clubie? I przez RSC będzie pobierać łatki czy co tam? W sumie jedna cholera, ale spytać nie zaszkodzi.

Edytowano przez SilentBob
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się Skyrima wykrzaczały mi jakieś dwa mody z gatunku slutwear, oh well, i tak nie były jakieś specjalnie dobre.

Ale El'Druina i Ashbringera w Skyrime to ja poletzam motzno, trzeba mieć tylko wywalone na lore

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOG Galaxy też zlicza czas gry. Ale rozumiem, Steam to Steam.
Ostatnio nasłuchałem się od kumpla jakie przygody miał z GOGiem podczas instalacji swojej kopii Wiedźmina. Z samego GOGa nie chciało mu ściągnąć, to zainstalował przez Galaxy, nie dość, że mu ściągało, to potem musiał w partach wszystko instalować, potem ściągać patche, łatkę polonizującą i dopiero wtedy mógł zagrać. W takim razie ja podziękuję GOGowi i pozostanę przy Steamie jeśli przy każdej grze tak ma być. Wolę zainstalować, ściągnąć i mieć wszystko od razu niż bawić się w dodatkowe instalacje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem jakimś pr0 wymiataczem, ale czasem lubię z grupką randomowych osób ubić jakiegoś bossa czy powalczyć w lokalnym pvp.

THIS.

PVP w MMO to naprawdę przyjemna rzecz. Wtedy człowiek czuje, że po coś mordował się te setki godzin, powtarzając w kółko pewne czynności. Kiedy mówię PVP myślę i bardzo tęsknię za EVE... ale dzisiaj jestem już na tyle normalnie myślący, że jestem świadom tego, że ta gra to gniot :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devius no ja dostanę kluczyk na Wiedźmina 3, więc jak natrafię na takie problemy, to będę zły. GOG Galaxy jest na razie w wersji beta, więc błędy mogą się zdarzać. A jak będą jakieś, to co tam,kupię w pudełku. :P Klucz dostaję gratisowo do karty graficznej, więc whatever... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bob

2vlvPQY.png

Co prawda przez stronę, bo nie mam powodu do instalacji Galaxy.

Co do GTA to kupię na steamie jak zejdzie trochę z ceny (żeby była porównywalna do ceny sklepowej w Polszy), z moim netem ściągnie się w godzinkę.

Edytowano przez deffik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

ameryka południowa to generalnie ekstremalnie dziwny region jeśli chodzi o konsole i granie

oryginalne tytuły są tam praktycznie nie do dostania

wszystkie konsole są przerobione

itd.

Edytowano przez Rankin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...