Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Twitch banuje streamowanie gier o ratingu AO (Adults Only) głównie po to żeby zbanować streamowanie Hatred.

Meanwhile samo Hatred w ogóle nie ma ratingu ESRB, więc nie kwalifikuje się do tego bana.

Everyone's mad.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może to nie do końca przez ps3, Disho było pierwszą grą za jaką się wzięłam na konsoli i sterowanie postacią było dla mnie drogą przez mękę.

Choć i tak wydaje mi się, że w skradanki gra się dobrze głównie na pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 4 przez ostatnie miesiące chodził jak gunwo i nawet nie warto było go odpalać, ale nowy patch zdziałał jakąś magię i gra chodzi nawet lepiej niż w czasach zanim zaczęła działać jak gunwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Claptastic Voyage, pobrałem, przeszedłem, jest lepsze od podstawki, tylko trochę niesmak pozostaje po wielu dowciapach w stylu 'lmao im such a nerd xd'. No i ostatni boss to gigantyczna dawka skondensowanego BS.

BYftS3S.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC4 skończone. Gra od początku nie angażowała, pod koniec robiło się ciekawiej, ale zakończenia nie mogę nazwać satysfakcjonującym. Taka sobie przewidywalna historyjka.

Co innego otoczenie. Urozmaicenie zadań pobocznych i śliczne Karaiby zrobiły wrażenie, kupa znajdziek też na plus.

Teraz wypadałoby dokończyć Uncharted 2 i RDR... ale...

maybe MGSL confirmed

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wypadałoby dokończyć Uncharted 2 i RDR... ale...

Skończyłaś Asasynów, gdy RDR leżało obok?

maybe MGSL confirmed

MGS Legacy Collection?

NQHKSVE.gif

Polecam również The Ico & Shadow of the Colossus Collection. SOTC to must play. Ico trochę mniej.

Niedowiarek. .-.

Ano tak, obok. Co poradzę, dla mnie RDR ogranicza się do jeżdżenia konikiem po pustkowiach i szczelaniu do bandytów.

Mam nadzieję, że dalsza rozgrywka zmieni mój pogląd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, skoro tak mi to Kung Fury przypadło do gustu, to może też siądę i zagram w Blood Dragon... Tak jakbym miała dużo wolnego i mało gier do przejścia... Ech, cóóóż. :3

Zacząłem grać. Fajny humor, ale trochę przytłacza, a rozgrywka truszke meh.

Ale ja nie znam się i nie umiem w FPSy, więc moja opinia nie jest w tej kwestii kluczowa. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...