Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

Arkham Asylum jest genialny i naprawdę warto w niego zagrać. Arkham City już trochę mniej (IMO ten otwarty świat średnio tam pasuje, a i fabuła była mocno średnia). W Arkham Origins grałem tylko chwilę, jeśli poprawili bugi to można zagrać ze względu na fajny, zimowy klimat i walkę z Deathstrokiem, ale jeśli nie siadło komuś AC to AO pewnie też (gra powiela te same błędy).

To chyba kupię samego AA, a resztę się ewentualnie dokupi jeśli kiedyś znowu będą na promocji. W sumie nawet na promocji kupować 3 naraz to trochę za drogo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, kup Arkham Asylum. Świetne wprowadzenie. Bo później wprowadzają wiele małych zmian (na przykład wznoszenie się w czasie spadania na rozpiętej pelerynie itp.), których może brakować człowiekowi w czasie gry we wcześniejszą część. Ale tak - te gry to pierwsza klasa dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Asylum Ci się spodoba, to Arkham City już też siądzie. Co prawda, otwarty świat trochę średni jest, ale fabuła miodzio, gameplay też. Bierz. Origins już w sumie średnie, ale to tylko przez to, że Rocksteady tego nie robiło :P

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Arkham Origins ma kiepską opinię wśród graczy głównie przez to, że seria Arkham ogólnie się ludziom przejada. Trzy części tak naprawdę tego samego - system walki różni się tylko paroma gadżetami Batmana, ale podstawy są ciągle takie same i walczy się ciągle tak samo. AO ma jednak klimat dużo lepszy od AC i choć otwarty świat jest tak samo słaby, to przynajmniej zaśnieżone Gotham ma w sobie to coś. Jestem pewny, że gdyby ktoś miał pierwszy raz styczność z Batmanami i wybrał Arkham Origins, to ocena byłaby taka sama jak w przypadku AC.

Inna sprawa z Arkham Asylum, to jest niedościgniony wzór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem nieco w wieśmina na zbrodniczej rozdzielczości, ale działa w miarę płynnie. Muszę rzec, iż nad wyraz przypomina mi pierwszą część. To tak, jakby Mass Effect 3 rozwijał pomysły pierwszej części, zamiast sugerować się dwójką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardzo podoba się to, że Wiesiek wrócił do swojskości jedynki. Nie widać tu takich naleciałości zachodnich jak w dwójce (którą zresztą i tak bardzo lubiłem). Plusik za optymalizację, bo po straszeniu wymaganiami mój 1,5-roczny sprzęt za 3k ciągnie to z większością ustawień na uber i rozdziałką 1920x1080. Tylko to fikuśne coś z włosami zmniejsza solidnie wydajność.

No ale nie ma co gadać, trzeba dalej grać, bo jest w co. Zresztą widać to dobrze po Steamie, gdzie liczba graczy od dnia premiery prawie nie spada, a trzeba jeszcze doliczyć masę ludzi grających bez Steama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś, teraz dałem chwilę pograć bratu. Level ciągle pierwszy, jestem dopiero w bliskich okolicach Białego Sadu. Klimat jest pierwsza klasa, grafika na PS4 spokojnie daje rade. Zauważyłem co prawda spadki fps w czasie scenek może ze dwa razy, ale takie delikatne chrupniecia mi niezbyt przeszkadzają. Zastrzeżenie większe mam w sumie jedno, mianowicie poruszanie sie postaci. Nie wiem, czy to kwestia konsol i na pc jest lepiej, ale Geralt porusza sie skokowo, w sposób urywany zrywa sie do biegu, jego skakanie wygląda co najmniej dziwnie, a próba dostania sie na jakąś skarpe sięgającą mu trochę ponad głowę to komedia. Dość dziwny kontrast przy całej otwartości świata. Już chyba Skyrim lepiej to rozwiązywał, a każdy chyba wie jak koslawo tam to wyglądało. Pewnie szybko sie przyzwyczaje, ale pierwsze wrażenie jest przez to ciut mniej entuzjastyczne, tym bardziej, ze nigdzie nie widziałem wspominek o tym problemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz temat o Wiedźminie więc tam sobie pisz. Też mi się ta gra podoba, ale zaczynasz być bardziej upierdliwy i męczący niż 8azyliszek w swojej szczytowej formie.

Edytowano przez b3rt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...