Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Wiedźmin chodzi idealnie. ;____;

Nie wiem jeszcze jak będzie to wyglądało w większych miastach, ale teraz mam włączone wszystkie postprocesy, a reszta opcji waha się między średnimi, a uber i gra jest doskonale płynna. Trochę żałuję, że to wgrałem, bo teraz pewnie już nie odpuszczę, a dzisiaj i w weekend do pracy. :<

Podobno dopiero w Novigradzie gra zaczyna lekko klatkować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewam, że to właśnie większe miasta będą najmocniejszym obciążeniem, ale to się zobaczy. Na razie dotarłem sobie do pierwszej wioski i trochę się po niej pokręciłem i gra chodzi doskonale, nawet z włączonym antyaliasingiem, co zwykle najmocniej odbija się u mnie na wydajności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak modować godzinę Skyrima, tylko po to, żeby zobaczyć jak się wykrzacza przy włączeniu biggrin_prosty.gif

A używasz programów do uporządkowania modów i ich czyszczenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradise jakoś mi nie leżał, może za słabo się wciągnąłem, ale za to w Dominator na PSP (z którego w sumie Paradise brało pomysłów garściami) ogrywałem godzinami.

Hmm, a może sobie Burnouta ściągnę z Origina, ciekawy jestem, czy na zintegrowanej pociągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradise był jedynym Burnoutem na PC. Niestety, z konsol posiadałem (w sumie nadal posiadam, tylko że bateria umarła, a nie mam kiedy zamówić nowej. Trzeba będzie spiąć pośladki, bo może niedługo w ogóle nie będą dostępne) tylko PSP, więc za dużego wyboru nie miałem oprócz Paradise, Legends (też w sumie średni) i Dominator. Któregoś Burnouta też na PS2 ogrywałem ze znajomym przy soczkach, ale jakoś tak średnio mi się w to grało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...