Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

@zadymek Niespecjalnie ta sama. Schemat jest podobny: Znajdź NPC z problemem -> uratuj go -> znajdź go -> powtórz. Bywa jednak, że gra wymaga tylko porozmawiania z npc w jednym konkretnym miejscu, by wątek ruszył dalej, a taką akcję łatwo przegapić. Co do postaci Ostravy, jego motywów i historii to chyba lepiej będzie Cię skierować do wiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratz. :]

Sam pamiętam jeden mecz w Battlefieldzie, gdzie gościu (polak) miał do mnie naprawdę masakrycznego pecha, bo w którym miejscu mapy by się nie zespawnował, tam i tak prędzej czy później trafiał na mnie, a że i nie grał za dobrze to bardzo łatwo było go ściągnąć. Oczywiście nie polowałem na niego specjalnie, czy coś (w tej grze zresztą jest to wyjątkowo trudne, jeśli nie niemożliwe), ot zwykłe kille przy okazji przejmowania i obrony flag. W każdym razie, gdy najpierw na czasie przeczytałem hacker (gościu bardzo nieumiejętnie próbował zrobić na mnie zasadzkę), a następnie "WYP[beeep] TY ŚMIECIU!!!" to autentycznie zrobiło mi dzień. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę mieć grę na tradycyjnym nośniku. Zresztą popatrzcie na siebie - korzystacie z dużej ilości promocji, ściągacie te gry a potem tylko kurzą się wam na dysku, bo w nie nie gracie. A miejsce na HDD nie jest z gumy. Sam muszę porządek zrobić, powywalać pliki instalacyjne WoTa i inne zapomniane gierki, bo inaczej Total War Atilla mi się nie zmieści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Old Monk, to na pewno byłeś online?

Jeśli inną nazwą Old Monka jest xxX_Reeaper_of_heavens_Xxx to nie wiem :P

Ale tak serio, to nie bawię się w trofea i w WT, więc gram zawsze online.

Był jakieś 20 razy w promocji na steam i znacznie taniej niż w jakiejś pudełkowej edcycji, ale ty pewnie o tym nie wiesz

Arkham City GOTY był nawet w bundlu za 4$

Ja wolę mieć grę na tradycyjnym nośniku.

AC i tak wymaga Steama, więc co za różnica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem z zadowoleniem Homeworld:Cataclysm, udało się rozwalić Bestię w jednym strzale ze siege cannon, aczkolwiek dopiero za drugim podejściem - za pierwszym razem źle wycelowałem i usmażyłem swój statek-matkę.

All in all, Cataclysm jest świetnym RTSem, nadspodziewanie dobrym jak na samodzielny dodatek do gry innej firmy. Powiedziałbym nawet że jest najlepszą grą w trylogii HW-HWC-HW2: Cataclysm ma lepszy i czytelniejszy interfejs (waypoints, sensowne menu specjalnych skilli, w ogóle używalny right click), mniejszą liczbę ale bardziej zróżnicowanych jednostek (zamiast pierdyliona myśliwców, setki korwet, etc. jest garść, ale wyraźnie odmiennych z jasno określonymi rolami), lepszą do oferowanej rozgrywki skalę bitw (łatwiej ogarnąć floty i szybciej odbudowuje się straty), lepszy voice acting, a fabułę i lore równie dobre, co Homeworld 1. Homeworld 2 ma lepszą grafikę, ale reszta elementów już niespecjalnie, szczególnie fabuła HW2 jest tak durna, że nawet teraz przyprawia mnie o facepalm.

A teraz wróciłem po długiej przerwie do dwóch gier, w obu w międzyczasie straciłem wszelkie postępy, ale cusz.

Pierwsza z nich to...

caphiwquwaadxcs1kus2.png

Pocinam sobie znowu w FTL Advanced edition, choć prawdę mówiąc ten advanced content do 10% fajnych zabawek a 90% dodatkowych rzeczy które mogą gracza załatwić zanim się połapie, co i jak i bez możliwości obrony. Still, na krótkie pół-godzinne sesje jest w sam raz. Wcześniej miałem niemal wszystkie statki poza kryształowym, teraz mozolnie odblokowuję je według nowego "drzewka" statków - w tej chwili mam tylko Kestrela, Engi i Stealth Cruisera i zanim będę miał moje ulubione Zoltan B i Fed Cruiser pewnie minie dłuższa chwila. Gdybym grał na easy (albo bez advanced content), może bym dał radę za pierwszym podejściem, ale granie w FTL na easy to trochę jak samotny paintball - można, ale po co?

Drugą z gier jest Magrunner: Dark Pulse, ledwo wczoraj zainstalowałem i na razie jestem jeszcze na tych całkiem łatwych zagadkach, później jednak trzeba się naprawdę sporo namęczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bazyl

Serio? Kto wszystkie internetowe, czy Steamowe gierki trzyma cały czas na dysku? XD Po to jest internet, żeby one sobie tam leżały, a jak człowiek będzie miał ochotę zagrać, to sobie weźmie i ściągnie. :P

Przyznam jednak, że sam mam obecnie mały problem z ilością dostępnego miejsca, bo zwyczajnie dopadł mnie taki okres, że chciałbym pograć trochę we wszystko i nainstalowałem sobie trochę różnych gierek. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...