Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Mnie to zawsze dziwi. Sam mam garść gier które dostałem "z dolotu" z bundli (teraz się wycwaniłem i zwyczajnie oddaję gry które mnie nie interesują), ale z zasady nie kupuję tytułów, w które nie będę w przewidywalnej przyszłości grał - wolę już pójść gdzieś na kawę "czycoś". Mój steam zgłasza że grałem w 72% gier ze 154 w bibliotece, a i z tych niegranych to głównie rzeczy takie jak multiplayer mod.

[edit]

also najwyraźniej jednorazowe przejście the last remnant zajęło mi 130 godzin @_@

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żebym na coś się skusił. W najbliższym czasie chciałbym sobie kupić RE: Revelations 2, prawdopodobnie też skuszę się na Pillars of Eternity. Wystarczająco kasy na to wydam.

5 kwietnia koniec 2 sezonu w Diablo 3. Nieźle, zdążyłem nabić 37 poziom jedną postacią :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megamod (w zasadzie już samodzielna gra na engine eduke32) AMC TC doczekał się drugiego epizodu. download pakietu obydwu epizodów plus dodatkowe misje: http://www.moddb.com/games/the-amc-tc/downloads/amc-tc-episode-two-v10

grałem w pierwszy epizod jeszcze niedawno i nadal jest to jeden z najlepszych fpsów 2,5D. nie ma co czekać aż jakieś nowe studio zemuluje styl dawnych fpp - lepiej jest sięgnąć po taką produkcję od ludzi, którzy się na nich wychowali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanowię. Jeśli zrobią cokolwiek z główną kampanią to może kupię, jeśli znowu będzie to bieganie dwa razy po tych samych lokacjach to podziękuję, i nawet dodatkowe postacie mnie nie przekonają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...