Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Dziwnie się czuję, jak ktoś określa Leonę jako "starą", bo ona wychodziła akurat, jak ja zaczynałem grać (albo Wukong, ale oni wychodzili po sobie). A już wtedy LoL miał ze dwa lata.

Gram pewnie więcej niż co drugi spotkany czternastolatek.

:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w LoLa od jego wyjścia z bety. Smutno mi się robi, kiedy czternastolatek, który gra rok jest lepszy ode mnie, chociaż zawsze grałem typowo dla zabawy, dopiero ostatnio pogrywałem gry rankingowe, ale przez moje spadki FPSów strasznie źle mi się grało, przez co wiele gier przegrałem.

W Dotę też bym pograł, ale moja karta graficzna marudzi i zamyka mi cały system przy większym obciążeniu (nawet zintegrowana, bo na normalnej to bym Doty nawet nie odpalił i już by się laptop wyłączył).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie pamiętam kiedy zaczynałem grać w LoL. Skończyłem gdzieś w okolicach pojawienia się Nautiliusa, później w ogóle nie interesowałem się tym co się w grze dzieje, nawet nie wiem jak teraz wygląda. W Dota 2 grałem od czasów zamkniętej bety, jak gra nie pojawiała się nawet na liście znajomych Steama i nie naliczała godzin za granie (bardzo wczesna beta, bez przedmiotów, poziomu postaci, spectatora itd. Chyba akurat Warlock wchodził do gry jako postać). Skończyłem jakoś rok temu z braku czasu i cierpliwości. Teraz bawię się w HotS jakoś od września/października 2014, kończyć nie planuję :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grać w Nexus: the jupiter incident, bo na sequel nie ma co liczyć

Mój druhu o wysokiej zawartości melaniny.

@Dota

Ja dostałem klucz do zamkniętej bety jakoś z losowania i chyba nawet dość wcześnie. Inna sprawa, że praktycznie w ogóle wtedy nie grałem. Do dziś pamiętam Pudge'a z chyba 50 zabójstwami, jedna z moich wczesnych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj ostatnio grał w SSX, które jest teraz w promocji za 20 zł. Może mi ten ktoś powiedzieć czy warto?

SSX JEST SUPER SUPER EXTREEEEEEEEEME

takie odmóżdżające napiepszando z trickami i mięsistym bejsem, polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy EA odważyłoby się na coś tak bezczelnego jak przy czwórce i Hardline. Ludzie nadziali by ich na pal i puścili z dymem na stosie. Wiem, że do tej pory już sobie ostro nagrabili samymi tylko BFami, ale to mogłaby być już ta kropla, która przeleje czarę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Are you experienced with Build Engine?

We're looking for Artists, Level Designers, Game Designers, Animators, Programmers and Techincal Artists with Build Engine experience, for an exciting new 3D Realms Project.

For more info, please email freds@3drealms.com

http://forums.duke4....ld-engine-game/

Are you experienced with Build Engine?

Build Engine

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...