Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Jenak co rozwałka to rozwałka, w Prototype 2 nawet na początku jesteś ''małym'' koksem. Trochę to psuję grę, bo jest za łatwo trzy czołgi i helikopter to pikuś. :) Może jak pojawią się mutanty będzie lepiej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3ouhh.jpg

Ok, wreszcie zaliczyłem zwycięstwo na czystym sejwie FTL. Nie bez powodu Zoltan B jest moim ulubionym statkiem obok Fed Cruisera.

Nie myślałem prawdę mówiąc że pójdzie tak dobrze, natraciłem sporo załogi i aż do piątego sektora jechałem na coraz bardziej nieadekwatnym startowym uzbrojeniu (pike + 2 iony), ze trzy razy byłem przez to bliski ragequit, ale zwycięstwo pokazuje, że cierpliwość dużo może zdziałać w FTL. Co odwróciło sytuację? Wysyp świetnych ulepszeń, wszystkie zdobyte w ostatniej 1/3 gry: znalazłem Ion Bomb, który ratował mnie gdy startowe Ion przestały cokolwiek robić, znalazłem Chain Ion, który, jakkolwiek potężny, leżał odłogiem aż do finalnego sektora, znalazłem Halberd Beam, który w ostanich sektorach pozwalał mi robić dmg na samym ion bomb + 1 celny heavy ion, zainstalowałem cloaking, bez którego mój Noether byłby wielokrotnie rozsmarowany świńskimi salwami pocisków, no i wreszcie randomowo znalazłem upgrade reaktorów dron. Niby nic wielkiego i pewnie bym go sprzedał gdybym miał gdzie, ale z tym upgrade marna Defense Drone I rozwalała 2/3 rakiet Mothership, a Beam Drone zadawała stały dmg nawet jak byłem zajęty unikaniem ostrzału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE5 byłby lepszą grą, gdyby nie był robiony pod co-opa.

Odpaliłem soundtrack The Banner Saga.

Ogarnęłabym też Conviction, ale z płytą z cda coś nie teges.

Conviction mnie dość mocno zaskoczył, bo spodziewałem się tragicznej papki.

Dostałem całkiem niezłą grę akcji, dość ciekawie opowiedzianą historię, a przy tym gierkę turboliniową i strasznie krótką.

+ ten moment, gdy roznosisz kilkunastu gości w rytm tego kawałka

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OAT

Amon Tobin zrobił rewelacyjną robotę przy ścieżce do SC: Chaos Theory, przesłuchaj sobie.

Splinter Cell Conviction to "Uprowadzona" gier wideo. Bardzo fajna i przyjemna z super głównym aktorem (Ironside <3) lejącym ludzi po pyskach, ale raczej nie będzie to dzieło zmieniające życie. Najdziwniejsze jest to, że Blacklist, którego nienawidziłem od samego początku okazał się lepszym SC od Conviction.

Nie to co Chaos Theory!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc gram sobie w tego HotSa i gra mi się w niego zaskakująco przyjemnie. A kompletnie się tego nie spodziewałem, bo oglądałem mecze na yt i jakoś nic w nich nie mówiło do mnie "Musisz w to zagrać nerv0! Musiiiiszzzz!!!" Przede wszystkim jest bardzo dynamicznie, tak jak na gry od blizza przystało, i w przeciwieństwie do Doty, czy LoLa mecz nie trwa 45 minut, więc nawet jak dostajesz ostro po tyłku, to przynajmniej masz świadomość, że ta męka się szybko skończy. No, chyba, że dostajesz po tyłku przez pięć meczy z rzędu, ale na mój poziom znoobienia w takich grach nic już się chyba nie da poradzić. :P

Oslo, czat pozostaje czyściutki jak pupcia niemowlęcia. Na koniec meczu tradycyjne gg, a w trakcie co najwyżej jakieś "nice" po wyeliminowaniu wrogiej drużyny. tak tylko mówię, skoro dla niektórych to ważne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OAT

Amon Tobin zrobił rewelacyjną robotę przy ścieżce do SC: Chaos Theory, przesłuchaj sobie.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Chaos Theory miałem chyba z CDA i grałem do momentu, w którym antywirus czepił się pliku exe do odpalenia gry i go usunął :/

Potem zabrakło weny do grania.

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amon Tobin zrobił rewelacyjną robotę przy ścieżce do SC: Chaos Theory, przesłuchaj sobie.

Och tak, high five Ab! Poza tym Amon ogólnie to świetny muzyk. Od SC się zaczęło i do dziś chętnie słucham i kocham jego muzykę - Rosies, Mighty Micro People, Hey Blondie, The Killer's Vanilla + masa świetnych innych utworów. Uwielbiam jego muzykę.
Nie to co Chaos Theory!

Się wie. Król skradanek jest jeden.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amon Tobin

jeśli ktoś jeszcze tego nie kupił kilka miesięcy temu za 16,50 lub nie wziął z games with geld.

Najlepszy kawałek w całej grze, a słyszymy go tylko w ostatnim wyścigu :<<<<

W SSX brakuje tylko jakiegoś Infinite Combo Mode albo nieskończonego szusingu do tego kawałka i innych rodzajów zjazdów poza Race It i Trick It, może jeszcze jakichś wyzwań/większej różnorodności tricków. OOOO chętnie bym też przywitał slo-mo button i photo mode!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza rozmowa o Splinter Cellu przypomniała mi że chciałem sobie kiedyś kupić Trilogy HD, co z kolei przypomniało mi że jest promocja na PS Store i owa trylogia jest za prawie 30 zł, co z kolei przypomniało mi że moja karta do zakupów internetowych straciła ważność jakiś czas temu, co z kolei przypomniało mi że musiałbym kupić pre-paida za 100 zł, co z kolei przypomniało mi że nie mam 100 zł, bo jest koniec miesiąca a ja już kupiłem Pillars of Eternity i limit na gry się wyczerpał :C

Ale SSX to czysty geld, jak ktoś nie grał to kupować szybciutko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z finansowych mumbojumbo EA sprzed premiery SSX wynikało, że gra ma dostać sporo DLC, ale oprócz darmowego Fuji i płatnego Mt. Eddie wszystko zostało skasowane, bo grę kupiło 16 osób. Szkoda, że to tak wyszło i SSX został zakopany na wieki wieków. Jakby dać temu zespołowi więcej swobody i czasu... Więcej trybów z jajem jak Avalanche, 60FPS (bo trochę jaja, że SSX na PS2 działały w 60, a na PS360 w 30), split-screen, itp.

sEppgba.png

co z kolei przypomniało mi że musiałbym kupić pre-paida za 100 zł

Allegro + tani sprzedawca + kupon z aplikacji mobilnej za dychę = 100 złotych w PS za jakieś 70~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...