Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Akurat jeśli chodzi o mechanikę samej rozgrywki to MGS został w pewnym momencie wyprzedzony przez Splinter Cell (Chaos Theory to najlepsza skradanka jaka powstała. I jeśli Germa nie grałaś to zagraj, a nie rób tu siary jakimś Thiefem), ale ta seria jest tak genialna, że nawet mi to nie przeszkadza.

No i pamiętajcie ile w MGS jest dbałości o szczegóły jak chociażby ślady mokrych butów etc. Kojima zdecydowanie wyprzedził czasy paroma nowinkami przy MGS3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pamiętajcie ile w MGS jest dbałości o szczegóły jak chociażby ślady mokrych butów etc. Kojima zdecydowanie wyprzedził czasy paroma nowinkami przy MGS3

Kojima z praktycznie każdą częścią wprowadzał coś ciekawego, od samego faktu że pierwszy MG był skradanką (w tamtych czasach pomysł że wroga trzeba obejść zamiast rozstrzelać był trochę absurdalny ;)) przez parę z ust postaci (po której mogli nas wykryć strażnicy), konieczność przetrwania w dżungli przez polowanie, jedzenie, leczenie zakażeń itd. aż po takie detale jak krople obciekające z mokrych postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrz, Abyss, dobrz.

Zrobiłam ten błąd, że od razu wzięłam się za ostatniego SC, a ten odepchnął równie mocno, co Thief na początku.

Ale teraz było większe samozaparcie, by kontynuować grę.

Ogarnęłabym też Conviction, ale z płytą z cda coś nie teges.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...