Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

No i nadszedł czas na podjęcie ostatecznej decyzji w sprawie zjazdu - niestety (a może i stety? :>) nie przyjadę w tym roku. Pojawiła się znienacka okazja do wyjazdu za granicę i po prostu finansowo nie dałabym rady, wybaczcie. Bawcie się dobrze i cieszcie się życiem wolnym od paców, o. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas goni, ale dajcie mi jeszcze chwilę - jutro mam rozmowę w radiu i dowiem się, na ile czasu by mnie tam chcieli i czy będę mógł pojechać na zjazd.

Terminator FM :happy: - NZK

Raczej nie będzie "Terminator FM", bo praktyki trwają 3 miesiące po 8-9 godzin dziennie, plus czasami weekendy. Rozumiem, że niewiele umiem, ale to ma więcej wspólnego z niewolnictwem, niż rzeczywistą praktyką. Miesiąc rozumiem, ale trzy? Więc na zlocie będę prawie na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HH - istnieje też wkalkulowane ryzyko, że zgłosi się nieparzysta liczba osób, a do dyspozycji mam pokoje na 6 lub 8 osób. Wtedy też jedno wyrko będzie nieodwołalnie wolne i jeśli zechcesz je zająć to raczej nikt nie będzie miał ci za złe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużam o kilka dni (powiedzmy do przyszłego piątku?) czas na decydowanie się, bo raz, że kilka osób dopiero w przyszłym tygodniu będzie wiedziało na pewno, a dwa, że prawdopodobnie dziś wyślemy kilka zaproszeń typu last second ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na początek chciałem powiedzieć, że czuję się zaszczycony otrzymanym przez mnie zaproszeniem, bo to jednak znak, że jestem jednym z nielicznych spośród ponad 300k Forumowiczów :wink: W takim razie WIELKIE DZIĘKUJĘ. Teraz przejdźmy do sedna sprawy: na zjeździe, pomimo wielkich chęci się nie pojawię. Niestety zazębia mi się ze zjazdem rodzinny wyjazd na wczasy :sad: Dlatego to mnie nie będzie. No cóż, czasami się tak zdarza, ale chciałem jeszcze raz podziękować Gronu Moderatorskiemu i życzyć wszystkim Zjazdowiczom udanej zabawy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za zaproszenie na zjazd. Ale niestety w tym roku muszę odmówić powody są dwa.

1: Pieniądze w tym roku na wakacje, przeznaczam na remont w domu, nawet musiałem anulować wyjazd do panny. :/

2: Nie jestem pewny, czy w tych dniach będę miał dostęp do samochodu, którym jeździ brat. Oczywiście by pojechał zemną jako ochroniarz. :trollface:

Bardzo dziękuje za zaproszenie, ale niestety nie da rady. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zaskoczony zaproszeniem - nie udzielam się zbytnio w tematach "społecznych" na forum :P

W każdym razie z pewnością mogę stwierdzić, że na zjeździe się nie pojawię. Po prostu gromadzę fundusze na sierpniowy wyjazd za Odrę i nijak nie wyłuskam ponadprogramowej kasy. Life is brutal.

Ale dzięki raz jeszcze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę zaszczycony tym zaproszeniem :smile: Cieszę się, że jednak ktoś mnie tu pamięta, ale choć bardzo, ale to bardzo chciałbym się pojawić na zjeździe to nie mogę :/ . Powody są dwa rodzina, a drugi to brak kasy (za to kupiłem nowy komputer). Więc naprawdę chciałbym się tam pojawić ale nie mogę, nie mniej cieszę się, że o mnie pamiętano i uczestnikom zjazdu życzę świetnej zabawy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem otrzymać dzisiaj ostateczną decyzję w sprawie praktyk (telefonicznie), a co się z tym wiąże miałem dać ostateczną odpowiedź w sprawie mojej obecności na Zjeździe, lecz telefonu od urzędu w tej sprawie nie dostałem :/ Tak więc niestety oficjalnego potwierdzenia z urzędu nie mam, jednakże to nie zmienia faktu, że decyzję w sprawie obecności na Zjeździe dać mogę teraz :biggrin: Jak będą jakieś problemy z praktykami, to problem urzędu gminy, nie mój, ja informowałem wcześniej :P Innych przeszkód nie ma, więc oficjalnie ogłaszam:

Potwierdzam moją obecność na Zjeździe :smile:

Teraz pozwolę sobie poruszyć sprawę czysto organizacyjną i bezpośrednio związaną ze Zjazdem.. A mianowicie:

Czy ktoś z uczestników Zjazdu (oprócz mnie rzecz jasna :wink: ) będzie rozpoczynał swoją podróż z południa Polski? Miło by było pogadać z kimś przed dotarciem do stacji docelowej :smile: Z Przemyśla (stacja gdzie będę najpewniej wsiadał) jedzie pociąg do Szczecina, i dobrze by było gdybym to tym pociągiem mógł dotrzeć do Wrocławia :wink: Na trasie tej pociąg będzie przejeżdżał przez następujące stacje: Dębica, Tarnów, Kraków, Opole, Wrocław itd, aż do Szczecina.. Szczegóły na pewno można w necie znaleźć. Te stacje co napisałem do pisałem z głowy, bo nieraz moja mama/ojciec nadają przesyłki konduktorskie na ten pociąg :]

Tak więc jak to jest, czy znajdzie się jakiś towarzysz podróży, czy też nie..?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Treser - Wydaje mi się, że najlepiej będzie, jeśli napiszesz do manieqa. On jest chyba najczęściej obecny na forum. ^^

Btw, i nie bój się, jechałam z nimi w zeszłym roku i jak widać - żyję. :3

Co innego Twój MUSK! - opti

Hm. Zapomniałam, że jestem zombie. Nie mam musku, a do tego nie żyję... :x Poza tym pilnuj swojej łydki, optyku... ;>

Edytowano przez Kathai_Nanjika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Wrocławia i okolic i już teraz chciałby poczuć przedsmak zjazdu, to wygląda na to, iż jutro o 16:00 w empiku na rynku w dziale z fantastyką będę ja, wnusio Lord Hrabula i RIP 1988. Jeśli ktoś też chciałby się spotkać, to niech da znać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Turambar - Oś Zła? :trollface: No kurcze, nie wiem, waham się,

boję się

.. :P A któż to należy do tej Osi Zła, żebym wiedział komu zaspamować skrzynkę PW? :biggrin:

Życzę powodzenia :D

Cos juz udało mi się ustalić na pewno :) Na 100% będę od 31, prawdopodobnie do końca. Z 30 pewności nie będę miał jeszcze przez jakiś czas, także najwyżej, jeśli się jednak pojawię, to kimne się w domu (albo na biurku :D ). Oczywiście za hotel płacę, także proszę mi rezerować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Wrocławia i okolic i już teraz chciałby poczuć przedsmak zjazdu, to wygląda na to, iż jutro o 16:00 w empiku na rynku w dziale z fantastyką będę ja, wnusio Lord Hrabula i RIP 1988. Jeśli ktoś też chciałby się spotkać, to niech da znać :)

Powinienem zdążyć.

Co ciekawe, jutro mam rozmowę o pracę. Właśnie w Empiku :P

Zrobimy ci rekomendację :D - NZK

Albo i nie. Niestety nie wpadnę. Muszę jechać po 14 na komisariat policji u siebie, więc nie będę mógł wpaść. Sorki. Nie jest to co prawda moja wina, ale muszę na tą policję jechać, by złożyć wyjaśnienia. (Szczegóły podam później, tak czy siak; Robota w Empiku nie dla mnie >.<)

Edytowano przez Nicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale jestem na wyjeździe i dopiero teraz miałem okazję wejść na forum.

Jestem niezwykle zaskoczony i bardzo dziękuję za zaproszenie. Niestety finanse nie pozwolą mi na kolejny wyjazd. :sad:

Może następnym razem się uda.

Przepraszam za błędy, jeśli się jakieś pojawiły, ale pisze z telefonu.

Jeszcze raz dziekuje za zaproszenie. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada trzymać ludzi w niepewności, zatem pora podjąć decyzję. Mam niewiarygodne szczęście do nieprzewidzianych wydarzeń, które właśnie dało o sobie znać. Z przykrością muszę zrezygnować z uczestnictwa w zjeździe; jak zasłużę sobie na przyszłoroczny, mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że za bardzo nie jestem pewien, kiedy dokładnie MIAŁBYM czas rozpocznę od jakże rubasznego już wręcz zwrotu (czy raczej zwrotów sekwencji)...:

Yyy...eee...uuum...

:trollface:

Ale dosyć nieświeżych żartów. ;) Myślę, że środa tudzież piątek byłyby w sam raz. Typuję owe dni rzecz jasna na chwilę obecną, bo jak mówi tekst znanej nam wszystkim (i do wszystkiego pasującej, co jest... hmm... niezbyt częste) piosnki - "wszystko się może zdarzyć".

No... także tak... ^^ W każdym bądź razie jeśli już faktycznie środa lub piątek, to rzecz jasna godziny południowe/popołudniowe. Skoro świt po prostu dotrzeć bym nie zdołał.

Gwoli deklaracji co do randez-vous rzekłem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...