Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Bardzo mnie zaskoczyło zaproszenie na zjazd, bowiem na forum nie byłem już od stu lat.

Pewnie nawet bym się nie zorientował, gdyby nie to, że aby dostać klucz do gry w necie w jednym z ostatnich tytułów dołączonych do CDA trzeba się zalogować na swoje konto. (Wiem, wiem - shame on me).

Bardzo mi jednak miło, że tu o mnie pamiętają i tak mnie tknęło żeby na forum wrócić, ale o tym kiedy indziej. Zeszłoroczny zjazd był świetny (ach, mafia ;]) i jako, że nie mam w tym czasie żadnych zajęć to nie dość, że zgłaszam obecność, to jeszcze pojawię się tym razem w odpowiednim terminie ^^

Jeżeli jest ekipa krakowska, która zabiera się razem pociągiem to zgłaszam się na ochotnika do podpięcia się.

No, do zobaczenia - ja idę pobuszować po forum i zobaczyć co się pozmieniało ;)

Edytowano przez Soutys
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP - to może jeszcze się oficjalnie (lub prywatnie, przez PW) sprecyzuj czy będziesz mieszkał u siebie czy chce nocleg w hotelu, co by najlepszej części Zjazdu (tj. o 3 nad ranem) nie tracić.

Swoją drogą, zbliża się czas decyzji, hotel będę załatwiał mniej więcej za tydzień. Tym samym wszyscy niepewni mają czas do końca weekendu na podjęcie jakże trudnych decyzji, acz jestem gotów rozpatrywać jednostkowe podania o przedłużenie terminu o dzień lub dwa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie będę zwlekał dłużej z odpowiedzią. Jadę na zjazd. ;)

Zabawa będzie pewnie przednia, a takiej okazji nie mogę przegapić. To będzie mój pierwszy zjazd, więc pewnie nie będę przygotowany na te "emocje", ale mam nadzieję, że szybko się odnajdę w tych klimatach. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie będę zwlekał dłużej z odpowiedzią. Jadę na zjazd. ;)

Zabawa będzie pewnie przednia, a takiej okazji nie mogę przegapić. To będzie mój pierwszy zjazd, więc pewnie nie będę przygotowany na te "emocje", ale mam nadzieję, że szybko się odnajdę w tych klimatach. :D

Bronek :) ciekawa ksywa, a co do EMOcji to napewno nie będzie tak Emo. Mam nawet propozycje oficjanelj muzy zjazdu :)

Pewnie, że ciekawa. ;) - Bronek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, to i ja się zdeklaruję - będę.

Jeśli ktokolwiek z nowych bądź starych zjazdowiczów będzie jechał czymś z linii Toruń-Wrocław (bezpośredni jest chyba tylko jeden, na linii Olsztyn-Wrocław - screen poniżej), to będę rad z miłego towarzystwa.

Wiem, że nie należy zbytnio ufać PKP, ale w zeszłym roku poszło wyjątkowo dobrze, tak samo w Sylwestra... Tutaj mam w jedną i w drugą stronę w zasadzie identyczny skład na tej samej trasie, o ludzkiej porze, czyli jak rok temu.

Przy okazji - jak się rozwija sprawa z ew. przedłużeniem zjazdu (moje wcześniejsze entuzjastyczne przyjęcie trochę osłabło z przyczyn wymiernych, ale sporo zależy od chętnych (także na razie proszę mnie uznać za "standardowy termin"))?

Edytowano przez behemort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hrabciu, RIPie i inni mieszkańcy Europejskiej Stolicy Kultury 2016 lub okolic - co sądzicie o mini-zjeździe w następnym tygodniu? (jeszcze nie wiem kiedy, bo będę jechała dopiero odebrać wyniki egzaminu z piątku :D ). Pytam o to szczególnie dlatego, że...

Dobra, to wymaga dłuższej historii.

Jak wiecie, metal jet narzędziem Zła. Czyli moim. Więc cóż może być lepszego, niż metalowy szkielet, jak już wiemy z filmów z Rosomakomenem? A jaki jest najbardziej nikczemczy metal? Ha, tajemnica. Ponieważ jednak dopiero w drugiej dekadzie lipca będzie odpowiednie ustawienie planet, aby móc wykonać wystarczająco bluźnierczy i posępny rytuał połączenia go z moim nikczemnym Ja, nie mogę przepuścić takiej okazji tylko po to, żeby być na zjeździe oficjalnym.

Sami rozumiecie.

Czynienie zła jest silniejsze.

W każdym razie bawcie się beze mnie nikczemczo i plugawo. Możecie też dokarmić kalmary w zoo w imię Cthulhu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie dziś miałem ostatni egzamin, w najgorszym wypadku poprawka za tydzień, ale tak czy owak siedzę we Wrocku cały czas, więc jak dla mnie pomysł jak najbardziej na tak. Z roboty też się da urwać kiedy mi sie podoba, więc w kwestii terminu jestem elastyczny niczym żelowy miś.

W końcu żal by było się ze Zuem nie zobaczyć, tym bardziej, że pewnie nie raz się mijaliśmy w drodze na dworzec :) Nawet mogę jedno wolne łóżko noclegowe zaoferować komus w razie czego. To tak na wypadek, coby RIP'owi pokrętne argumenty już na wstepie wytrącić z ręki :D. Oczywiście mile widziana mobilizacja innych userów.

Edytowano przez Lord Hrabula
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iii tam pokrętne tłumaczenia...chociaż jeśli byłaby taka konieczność to mógłbym skorzystać :)

Jedynym moim pokrętnym tłumaczeniem może być to, że ja sesję już skończyłem (może nawet skrobne coś o tym epickim wydarzeniu gdzieś w odpowiedniejszym temacie). Ale, że mam ostatnio smaka na niedobre, to w sumie mógłbym się zmobilizować i tą godzinkę pociągiem przejechać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zbliża się termin decyzji :smile: No cóż.. Ze mną na chwilę obecną jest tak, że nadal nie wiem co z tymi praktykami :rolleyes: Wiem, już minęło ponad 3 tygodnie od czasu jak dostałem zaproszenie, a jeszcze nic konkretniejszego poza "na razie nie wiem" nie skrobnąłem :/ Sorry.. Ale w tym tygodniu to już zapewne będę po wszystkim (tzn po sesji :wink: ), więc i czas na wstąpienie do urzędu gminy się znajdzie ^^ (a taką mam nadzieję).. Aktualnie nie widzę żadnych większych przeszkód stających mi na drodze do zjawienia się na Zjeździe poza tymi praktykami, więc jak już tą sprawą się zajmę to praktycznie stwierdzam że udzielona przeze mnie odpowiedź będzie tą w miarę "pewną" :wink:

PS. Trzymajcie za mnie kciuki żeby mi się udało załatwić sprawę pozytywnie (jeśli oczywiście chcecie widzieć moją osobę na Zjeździe :P ) :trollface:

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soutys - z Krakowa bankowo pojadę ja i niemalże prawie bankowo Cardi, więc nie ma strachu. Na czas podróży Kalifat Południa się Tobą zaopiekuje i odpowiednio zepsuje jeszcze przed przyjazdem do Wrocławia. Odezwij się do mnie przed zlotem, to się jakoś ustawimy na dworcu.

Edytowano przez manieq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc by wypadało dać ostateczną odpowiedź :)

Więc tak, niestety zazębiają mi się dwa wyjazdy(akurat drugi zaczyna się pierwszego) i tak musiał wybierać co tu wybrać.

Więc... wybrałem ze przyjadę na zjazd i zwinę się pierwszego rano i opuszczę jeden dzień(co tam dzień, opuszczę jedną noc :( ) zjazdu :)

Więc na zjeździe sie pojawię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zamkli przejście, o której wcześniej była mowa. Dziś taszcząc za sobą walizę doszedłem od Piasta na perony w 15 minut (trasą proponowaną przez PKP) i mam wrażenie, że drugą stroną byłoby zdecydowanie szybciej, zwłaszcza, że teraz na perony wchodzi się tak, jak wchodziło się zwyczajowo, gdy czynny był jeszcze cały dworzec, tyle że...od drugiej strony :) (nawiasem mówiąc w środku póki co niewiele się zmieniło :wink:)

Automaty z biletami przeniesione zostały na chodnik przy Suchej, choć jest ich chyba mniej, niż było przed przeprowadzką. Ogólnie jest bardziej upierdliwie i mniej wygodnie, zwłaszcza jeśli ktoś udaje się w kierunku rynku, ale idzie przeżyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie, to mogę zrobić mapkę (tak jak rok temu) z tymże teraz byłyby do tego fotografie, które mógłbym zrobić swoim aparatem (a co! Mam, więc będę korzystać :D)

Zrobiłbym mapkę z opisem i powstawiałbym fotografie co kilkadziesiąt metrów (z zaznaczonymi charakterystycznymi miejscami) byście mogli bez większych przeszkód trafić do Piasta. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie, to mogę zrobić mapkę (tak jak rok temu) z tymże teraz byłyby do tego fotografie, które mógłbym zrobić swoim aparatem (a co! Mam, więc będę korzystać :D )

Zrobiłbym mapkę z opisem i powstawiałbym fotografie co kilkadziesiąt metrów (z zaznaczonymi charakterystycznymi miejscami) byście mogli bez większych przeszkód trafić do Piasta. :)

Jeśli będzie ktoś z poprzednich zlotowiczów to do Piasta trafi się bezproblemowo bo zawsze się zbieramy. A jak trafi się ktoś kto dotego orientuje się w okolicach dworca to jeszcze na skróty da się przejść ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja oficjalnie powiem, że ze Zjazdu zrezygnuję. O ile szanse na wcześniejsze wyrwanie się z praktyk są bardzo wysokie, to istnieje ryzyko, że się to nie uda i P_aul dostanie po kieszeni z mojej winy, gdybym się zadeklarował niczym ryzykant, którym nie jestem.

Życzę więc dobrej zabawy. :)

EDIT - Dzięki wielkie za informacje, w takim razie nie rezerwujcie mi nic, a jeżeli się uda, to sam spróbuję coś tam ugadać. Jakby co to jest dworzec, w dodatku w remoncie. Dużo wolnego miejsca! :)

Edytowano przez HammerHead
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro termin podany, to nie ma co zwlekać dłużej - potwierdzam swoją obecność na zjeździe. :) Pomijając fakt, że nigdy nie byłem we Wrocławiu, to jeszcze taka fajna ekipa... (chyba :P)

No i jest okazja, żeby śmignąć megazordem. :D

BTW - w sprawie dłuższego pobytu - tutaj o jakiekolwiek zapewnienia się nie pokuszę, bo aż TAK twardo z kasą nie stoję. Zresztą - przyjmowanie maturzystów na uczelnie, składanie papierów itd... przyznam się, że w zasadzie niczego nie mogę być pewnym. Ale ponoć wiara czyni cuda... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ze mną jest sprawa następująca:

Odwiedziłem dziś urząd, w którym to mam odbywać praktyki podczas wakacji, a oto jakie informacje mające wpływ na mój wyjazd uzyskałem:

Wstępna odpowiedź brzmi: Nie powinno być problemów z przełożeniem rozpoczęcia Pańskich praktyk o ten jeden tydzień :smile: To powiedziała zastępczyni Pani naczelnik, która to podejmie ostateczną decyzję w tej sprawie (bo dziś nie było jej w pracy).. A podejmie ją w poniedziałek - i wtedy to otrzymam telefon w tej sprawie :wink:

Tak więc jeśli chodzi o największą przeszkodę, stającą na drodze pomiędzy mną a Zjazdem, rozprawię się z nią ostatecznie w poniedziałek (a taką mam nadzieję)..

Ponadto stwierdzam, że inne przeszkody mogące zagrozić mojej nieobecności na Zjeździe zostały całkowicie wyeliminowane, a co z tego wynika: szanse na moja obecność na Zjeździe rosną z każdą chwilą ^_^

Podsumowując: ostateczna decyzja w sprawie moich praktyk zapadnie w poniedziałek, i to wtedy planuję dać ostateczną odpowiedź organizatorom Zjazdu oraz pozostałym uczestnikom (w tym temacie rzecz jasna :jezyk1: )..

A z kwestii organizacyjnych to miałbym takie pytanko:

Będę najpewniej jechał z miasta znanego jako Przemyśl.. A w związku z tym czy istnieje szansa, żebym dołączył się w jakiś sposób do pociągu, w którym będą jechać pozostali uczestnicy Zjazdu? Czy jedzie ktoś z "moich stron", co by przyjemności Zjazdowe rozpocząć już w pociągu? :cheesy:

A, i jeszcze jedno: jeśli odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: "NIE", to czy mógłbym się dowiedzieć kto by mnie ze stacji "zgarnął"? :smile: Bo nie ukrywam, że Wrocławia nie znam ani troszkę, a nie widzi mi się błądzenie po mieście :wink: A także jakiś kontakt z tą osobą w razie czego ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, powiem tak: będę na pewno, tak jak miało być. Z moich stron pewnie nikt nie jedzie (może chociaż ktoś z Legnicy?), dlatego zamierzam zabrać się jedynym dogodnym pociągiem i będę koło 11 we Wrocu. Oferuję pomoc w doprowadzaniu, odprowadzaniu, oprowadzaniu, przyprowadzaniu, przeprowadzaniu itd. przyjezdnych. Rzekłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...