Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Ja i Dracia w stolycy pojawimy się dopiero po 26 lipca, czyli na kilka dni przed wielkim wyjazdem, czyli ogólnie w spotkaniu przedzjazdowym uczestniczyć nie będziemy mogli, chyba, że będziecie tak mili i na nas poczekacie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Zjazdowicze, jest problem z miejscami w hotelach we Wrocku -.- Szczegóły znajdziecie na PW. Błagam odpowiedzcie SZYBKO na te wiadomości bo nie podejmę jednoosobowo decyzji finansowej. Jeśli nie uda się rozwiązać kryzysu dosłownie w ciągu kilku dni to zjazd trzeba będzie odwołać...

UWAGA

UWAGA!

Powyższe jest już nieaktualne, sytuacja się rozwiązała. Niemniej za chwilę wyślę kolejne PW z prośbą o niewielką pomoc finansową w poczet zaliczki za nowy hostel. Tak, to oficjalne, nie będziemy mieszkali w Piaście! Przenosimy się raptem dwie ulice dalej do Avantagrde Hostel. Każdy kto ma możliwość dokonania przelewu i chce zapłacić nieco wcześniej za Zjazd (i nie musieć się użerać z gotówką po przyjeździe) niech cierpliwie poczeka na PW z danymi mojego konta. Kto mi nie ufa, nie ma kasy, albo nie ma możliwości zrobienia przelewu nadal może zapłacić na miejscu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zmian w tym sensie, ze zgodnie założeniem jest taniej niż liczyłem w zaproszeniu - 30 zł za osobonoc zamiast 35. Będziemy mieli do dyspozycji 3 szóstki, ósemkę i czwórkę, jako że rezerwacja grupowa to wszystko w jednej cenie. Jako że dostałem info, że jedna osoba, która wcześniej się zapowiadała jednak nie przyjedzie, spróbuję jeszcze wymienić czwórkę na trójkę. Chyba, że jednak HammerHead zdecyduje się wziąć miejscówkę last second :D W najgorszym wypadku każdy te 4 złote może dorzucić za puste łóżko, mam nadzieję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj, to się narobiło :/ Przez ostatnie dwa dni (a konkretniej od poniedziałkowego wieczoru) pozostałem bez dostępu do sieci, bo burza postanowiła mi go odebrać :sad: Dziś net wrócił, a co się z tym wiąże, ja powróciłem na Forum :] Tak więc z mojej strony sprawa wygląda następująco: zaliczka wpłacona na konto P_aul'a, problemów żadnych z dopłatą tych 4 złotych nie będzie z mojej strony... I to chyba tyle :wink:

PS. To mój pierwszy Zjazd i mam nadzieję że będzie udany :smile:

PPS. P_aul - nie pisałem Ci PW, bo mam nadzieję że odczytasz tego mojego posta ^^

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem fotki tego hostelu i wygląda dużo bardziej zachęcająco niż Piast ;). Kasę zaraz przeleję - co prawda sam nie wiem, czy będę do samego końca zjazdu, ale biorę to na siebie. Mam zagmatwaną sytuację w te wakacje i nie wiem, czy będę mógł siedzieć do samego końca, ale będę się tak starał, więc opłacam całość, bo inaczej na pewno nie będę mógł zostać do końca :P. Trudno, najwyżej stracę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu... pierwszy mój zjazd i akurat NIE w tym legendarnym Piaście...? Hmm...

Złe Oko Veldrasha zaczyna czynić spustoszenie... ;]

Zajrzałem na stronę... nie, żebym był sceptyczny, ale jeśli w jednym pokoju ze ściany wystaje głowa konia (mało ważne, że sztuczna... no chyba, że prawdziwa! :D) a w drugim na ścianie widać stop-klatkę ze skrzyżowanych mieczy świetlnych jakowychś Jedi... coż... już po samym wejściu do pokoju będzie hardkorowo... :P

Także ja jestem ZA!

Co do zaliczki - sprawdzę tylko jak tam moje konto w szwajcarskim banku, rozpatrzę wszystkie za i przeciw oraz dam znać. Jak najprędzej, rzecz oczywista. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A legendarny to był Orange Hostel ;D

Taa, szczególnie jak legendarnie zamknął się nikogo nie informując, na krótko przed którymś zjazdem ;)

P_aul, nie dostałem żadnego PW, nie mam problemu z przedpłatą, podeślij tylko numer konta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wyżej - obowiązuje cena grupowa 30 zł/noc. Z tego co mi napisali w mailu mogłoby być nawet taniej ale przez ten cholerny festiwal nigdzie nie ma miejsc więc to i tak najlepsza cena jaką mogą zaoferować. I w sumie nie kłamali bo inne hostele, które miałyby miejsca w tym terminie lub w okolicach proponowały mi "promocyjną" cenę 40-50 złotych.

Pomysł na za rok - unikamy Woodstocka i festiwalu Ery :D

Przypominam również, że w tym momencie łóżka są już zarezerwowane, więc jak komuś coś wypadnie w ostatniej chwili to nie zwalnia go to z odpowiedzialności finansowej :P

Jeszcze szybkie potwierdzenie - wpłynęła kasa od:

Alaknar

Treser

m(s)

Arnie

behemort

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wszystko w porządku - przelew nadałem kanałem ekspresowym, to i widzę, że szybko doszedł. Jakbym wystał swoje w kolejce w PKO, zapłaciłbym piątaka za całą operację, to by pewnie doszedł za dwa dni.

Prócz tego pocztówki już zakupiłem: dwie dla optiego i jedną dla Mavericka.

Trochę szkoda, że ciecia nie będzie, ale kto wie - może trafi się cieciowa albo cieciu lepszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł unikania Woodstocka i Nowych horyzontów godny pochwały :) Sam w tych wydarzeniach mam zamiar z chęcią uczestniczyć, bo uwagi warte niewątpliwie są, a i zjazdu FA szkoda, więc szargany jestem sprzecznymi emocjami. BTW jeśli publikowana jest lista osób dokonujących wpłat, to byłaby szansa, na wydanie listy zjazdowiczów tegorocznych, o ile nie ociera się to o łamanie zasad prywatności tych nicków? Ciekaw jestem po prostu kogo z zeszłorocznej ekipy dane mi bedzie uwidzieć, a czyje nowe twarze będzie okazja poznać. Niby mógłbym przetrzebić kilka ostatnich stron tego topicu i sobie wytypować, no ale nie ukrywam, że czasu na to specjalnie nie starcza, więc jeśli ktoś z organizatorów nie miałby nic przeciwko to byłbym rad :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, nikt nie ukrywał swojej chęci przybycia, więc oto lista potwierdzonych obecności (acz Meth mnie dzisiaj lekko zirytował bo się wyłamuje...):

James +

behemort +

Treser +

Cragir +

Alaknar +

opti +

Bronek +

RIP +

org +

Veldrash +

podbiel +

Arnie +

stefan +

Osioł +

P_aul +

Dracia +

Meth +

Yossarian +

Soutys +

Manieq +

AL + (30?31-2)

Browar +

Browar "+1" +

Cardi +

Feo +

ketsu + (30-31 lipca)

Bronex + (1-2 sierpnia)

Dion +

Radyan (!!!) +

Wafel +

Hrabula + (miejscowy)

Nicek ? (miejscowy)

Zap + (miejscowy)

Przy Nicku jest znak zapytania bo z tego co wiem nie jest pewne czy będzie mógł się pojawić, ale to akurat nie problem bo i tak jest miejscowym. Jak będzie miał czas to wpadnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Parę nicków szczerze pozytywnie mnie zaskoczyło (szczególnie tych "historycznych" na których spotkanie już nawet nie liczyłem). Sam jako miejscowy miałem w planach wpaść w dni weekendowe, no ale przegapić A.L.'a czy Bronex'a nie wypada, więc muszę jakos w pracy zakombinować na poniedziałek :) W każdym razie my tutaj we Wrocławiu już od jakiegoś czasu kładziemy autostrady, budujemy stadiony i malujemy trawe na zielono, tak aby na przyjazd forumowiczów wszystko było na tip-top :)

Mam nadzieję, że Meth się jednak nie wykruszy, bo strata dla reszty załogi byłaby niepowetowana:) Jego ew. przyszłym współspaczom nie polecam poruszać kontrowersji dotyczących tego, czy ziemniaki się struga czy obiera ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Zjazd bez ciecia? :(

@Lord - Czemu? Fajnie się rozmawiało o struganiu Makłowicza :) Bardziej bym się bał Feo i nietoperzy ;)

@P_aul - Z tego co widzę to piszesz też daty, więc nie wiem czy widziałeś tutaj, ale pisałem że zwinę się pierwszego rano ;)

Oczywiście jeśli już zarezerwowałeś to z kasą nie ma problemu, powinienem o tym pisać raczej na PW ;)

Edytowano przez JamesVoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Nicku jest znak zapytania bo z tego co wiem nie jest pewne czy będzie mógł się pojawić, ale to akurat nie problem bo i tak jest miejscowym. Jak będzie miał czas to wpadnie

Wpaść, wpadnę, bo obiecałem, ale to niestety nie będzie wyglądać tak, jak w tamtym roku, gdy spędziłem z wami całe 4 (4 dni? Chyba tyle) dni. :(

Nie wiem jak wyjdzie , ale postaram się przynajmniej wpaść na jeden dzień na 3-4 godzinki. No i jak będę dobrze stać z kasą, to pójdę dodatkowo z wami do ZOO :)

Edytowano przez Nicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:

Dostałem kasę od:

- Osioł

- Ketsu

- Opti

Dodatkowe info:

Udało mi się dogadać z hostelem i jeśli komuś coś wypadnie w ostatniej chwili (*macha do Metha*) to niech mnie po prostu powiadomi minimum 48 godzin przed początkiem zjazdu (tj. najpóźniej 27 lipca) a będę mógł zrezygnować z jednej czy dwóch miejscówek. W przeciwieństwie do Piasta, tu rezerwacja jest na grupę 30 osób, a nie na konkretne pokoje, więc niezależnie kto gdzie będzie spał (w większym czy mniejszym) i tak płaci tyle samo. Ponadto, w razie czego, mogę ostateczną liczbę nieco zmienić.

Zważając na powyższe, jeśli ktoś jest na liście (na której swoją drogą brakuje Aidena, który też przyjedzie :D) a nie przyjedzie i nie powiadomi mnie o tym to bierze na siebie odpowiedzialność finansową. Nie mam zamiaru płacić za kogoś 120 zł albo zmuszać całej grupy do płacenia dodatkowo za puste łóżka, jeśli ta osoba nie będzie w stanie napisać krótkiej wiadomości, że go nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że termin wyjazdu zbliża się nieubłaganie, więc wypadałoby kupić bilety. Proponuję zrobić to w przyszłym tygodniu, w godzinach, które wszystkim będą pasowały. Jak zawsze będziemy je kupować na dworcu Warszawa Centralna. Także wszyscy zainteresowani wspólnym zakupem są proszeni o zabranie głosu w temacie i określenie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że podróżowanie z PKP dostarcza niesamowitych emocji, a syf na remontowanym dworcu we Wroclawiu przekroczył już wszelkie granice absurdu, trzymajcie mapkę pokazującą, jak dostać się do hotelu:)

dworzec.png

BTW, czy wzięto mnie pod uwagę przy rezerwacji miejsc w hotelu? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bilecików na pojazd torowy - daleki jestem od typowania jakiegoś konkretnego dnia, gdyż całkiem prozaicznie nic w przyszłym tygodniu nie planowałem. Nie wiem zatem, cóż będę czynił wówczas. Słowem mówiąc...

Postaram się dostosować do demokratycznej większości. ;)

EDIT: Ogłoszenia parafialne - drukarkę zamontowałem kilka dni temu, papier zakupiłem, atrament mam... można zatem chyba powiedzieć, iż do wydrukowania małego, literackiego "potworka" zbliżam się nieubłaganie. Co by mi nie zarzucał przypadkiem ktoś, iżem zapomniał... :)

Edytowano przez Veldrash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusz(stefan) - jako, że nie da się ustalić uniwersalnego terminu dla wszystkich (albo Osioł, albo Dracia i Paul...), proponuję zrobić to w najbliższy czwartek, gdzieś tak koło 12-13? Pasuje każdemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...