Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Pytanie dotyczące konkursów: czy jeśli u was ktoś wygra (interesują mnie te sms-owe) to dzwonicie do tej osoby/wysyłacie sms'a? Jesli tak to ile razy próbujecie się dodzwonić i czy telefonujecie z zastrzeżonego? (wiem, głupie pytanie, ale może kiedyś uda mi się coś zdobyć :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonimy. Próbujemy dodzwonić się do danej osoby przez 3 dni (czasem dłużej) o różnych porach. Jeśli przez ten czas nam się to nie uda, skreślamy jej numer z listy zwycięzców i bierzemy numer z listy rezerwowej. Numer nie jest zastrzeżony, ale jest to numer bramki, na który nie można oddzwaniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakies znizki na pełne wersje gier jako redaktorzy ? :unsure:

Nie, bo niby skad i jakim prawem? Wystarcza nam, ze dostaniemy czasem gre przed premiera :)

Czy wy naprawdę jesteście tak uczciwi że kupujecie tylko orginały ale nic pirackiego ?

Np. Księża mówią a co innego robią :P

Zrob kipisz w domu moim i sprawdz. Jak ci powiem, ze nie mam piratow, to i tak nie uwierzysz 'bo musisz tak mowic. bo ci inaczej nie wypada". Ale pociesze cie, ze zawsze taki swiety to nie bylem, ale to bylo jeszcze w czasach 8-bitowcow i Amigi.

Ale nawet wtedy nie uwazalem, ze "to, co robie pomaga w rozwoju rynku" czy "to nie jest zlodziejstwo, bo nikt na tym nic nie traci".

Czy dawane pełne wersje gier u was na covera są w pełni upatchowane? Pytam, bo właśnie odinstalowałem XIII po tym, jak gra wczytała mi się w szpitalu psychiatrycznym, a grę skończyłem daleko na pustynii.

Staramy sie ale nie dam gwarancji, ze zawsze i kazda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pociesze cie, ze zawsze taki swiety to nie bylem, ale to bylo jeszcze w czasach 8-bitowcow i Amigi.

Ale nawet wtedy nie uwazalem, ze "to, co robie pomaga w rozwoju rynku" czy "to nie jest zlodziejstwo, bo nikt na tym nic nie traci".

Przepraszam za OT ale jeśli to było przed `94 rokiem to ciężko mówić o piractwie jako takim. Nie wiem czy było wtedy jakiekolwiek prawo zabraniające takich praktyk. W każdym bądź razie Ustawa o prawie autorskim regulująca to weszła w życie bodaj w 1994 właśnie :)

A co nie jest zakazane - jest dozwolone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego niektóre czasopisma komputerowe o grach dają lepsze pełniaki niż wy ?

Raz daja lepsze, raz daja gorsze, poza tym wszystko to jest ocena subiektywna. Dla jednego lepszy jest Spellforce 2, dla drugiego Mafia.

2. Jak moge wam pomóc żebycie dali lepsze gry ?

Na poczatek przelej nam 100 tys. euro na poczet pelnych wersji do najblizszego numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nie jest zakazane - jest dozwolone.

Tak, ale chodzi tu także o prawo "moralne", a nie tylko karne, a skoro Smugg wiedział, że to kradzież, to ma racje, że święty nie był... ;)

To przypadek, że często na coverku znajdują się na raz np. trzy strategie, albo trzy FPS czy staracie się właśnie dawać gry na cover kategoriami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawsik sory, że się wtrące, ale ty człowieku książkę piszesz czy jak??? Kurcze prześlij jendego posta i w nim zamieść następujące pytania... Dają RTS-y to dają ich sprawa, kurcze dajmy na to otrzymaliśmy teraz oprócz RTS-a dobrego FPS-a jakim jest XIII i tym należy się pocieszać, a jak nie pasuje nie trzeba kupować, proste;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pociesze cie, ze zawsze taki swiety to nie bylem, ale to bylo jeszcze w czasach 8-bitowcow i Amigi.

Ale nawet wtedy nie uwazalem, ze "to, co robie pomaga w rozwoju rynku" czy "to nie jest zlodziejstwo, bo nikt na tym nic nie traci".

Przepraszam za OT ale jeśli to było przed `94 rokiem to ciężko mówić o piractwie jako takim. Nie wiem czy było wtedy jakiekolwiek prawo zabraniające takich praktyk. W każdym bądź razie Ustawa o prawie autorskim regulująca to weszła w życie bodaj w 1994 właśnie :)

A co nie jest zakazane - jest dozwolone.

Wiesz. wtedu to byla nawet normalna dzialanosc gospodarcza, placilo sie od tego podatki (!). Ale to, ze "bylo mozna" nie znaczylo, ze uwazam, iz to bylo cos, czym warto sie chwalic.

A co nie jest zakazane - jest dozwolone.

Tak, ale chodzi tu także o prawo "moralne", a nie tylko karne, a skoro Smugg wiedział, że to kradzież, to ma racje, że święty nie był... ;)

O tym mowie.

To przypadek, że często na coverku znajdują się na raz np. trzy strategie, albo trzy FPS czy staracie się właśnie dawać gry na cover kategoriami?

Nie tyle przypadek, co czasem sila wyzsza. Na zdrowy rozum im bardziej zroznicowany wybor gier na coverku tym wieksza szansa, ze ktos dla tej jednej trafionej (w jego gust) gry pismo kupi. Ale czasem sie daje to co jest, albo trzeba dac 9bo np. uplywa licencja na prawa do publikacji) a nie to co by sie chcialo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler co pomyslales jak przeczytales pierwszy list w stylu "to, co robie pomaga w rozwoju rynku" czy "to nie jest zlodziejstwo, bo nikt na tym nic nie traci"?? Że napisał do ciebie jakiś idiota, a może, że to prowokacja czy jeszcze coś innego??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie budżet miesięcznie na pełne wersję?

I tak BTW napisałem do Ciebie mejla miało to się przerodzić w ciekawą i długą rozmowę, a ty nawet nie odpisałeś mi na moje pierwsze pytanie :P Po fatyguj się i coś odpisz bo już myślałem, że zrobili na Ciebie jakiś zamach terrorystyczny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie budżet miesięcznie na pełne wersję?

To jest jedna z tych rzeczy, ktorych nie musicie wiedziec.

Smg: A nawet, ktorych nie powinniscie wiedziec. Niech wam wystarczy ze za budzet na pelniaki na jeden miesiac mozna by kupic sobie kilka samochodow w salonie i to w maksymalnie wypasionej wersji. I nie mysle tu o Dacii Logan, czy Cienkocienko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler co pomyslales jak przeczytales pierwszy list w stylu "to, co robie pomaga w rozwoju rynku" czy "to nie jest zlodziejstwo, bo nikt na tym nic nie traci"?? Że napisał do ciebie jakiś idiota, a może, że to prowokacja czy jeszcze coś innego??

Pomyslalem, ze to jakas durna poducha, bo nie mozna byc AZ TAK glupim, by takie rzeczy serio mowic.

O swieta naiwnosci...

Dlaczego jedne pudełka (Cover DVD) różnią się wielkością od drugich? :X

To jak z facetami :P - kwestia genow po rodzicach i takie tam. Ale wielkosc nie ma znaczenia...

Czy ktoś z redakcji pali papierosy?

Sam sie dziwie ale z tych piszacych - nie. Kiedys niektorzy popalali ale to juz piesn przeszlosci. Do dzis tylko DTP, korektor i fotograf nie dali sie przekonac,ze to ZUO!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z facetami :P - kwestia genow po rodzicach i takie tam. Ale wielkosc nie ma znaczenia...

Tzn. co, jak zrobicie jakiejś innej wielkości pudełko to tak już zostaje aż do kolejnej zmiany wielkości? bo widzę tutaj pomniejszone/powiękoszne pudełka w seriach tzn. od 155(154 nie mam to nie wiem) do 159 są pomniejszone a wcześniej był większe :X

btw. wielkość ma znaczenie bo jak za małe to brzydko wygląda (jedne wystają a drugie są takie schowane :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...