Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2012 zawartość

Polecane posty

Numer pod względem zawartości miażdży. Naprawdę jest dużo ciekawych materiałów. Pełniaki też bardzo dobre, choć Drakensangi już kupiłem wcześniej. I pytanie: w artykule o Global Gamers Day przy opisie gry Ni No Kuni Rise Of The White White Witch pisze, że to gra na PC. Na pewno czy to pomyłka jak z Shadows Of The Damned?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer fajny. Dużo ciekawych recenzji i świetne Na luzie. No i mój ukochany Soul Reaver jako gra wiecznie żywa.

Jednakże fakt, iż strona 107 została skradziona przez mroczne siły chochlika drukarskiego, rzutuje trochę na idealności tego numeru. Mam nadzieję, że trwa już zakrojone na szeroką skalę śledztwo, by ustalić sprawcę tej śmiałej kradzieży strony nr 107. Ponoć pierwsze tropy wskazują na Mr Jedi, który uciekł z nią do Japonii.

Jako, że mieszkam we Wrocławiu mogę pomóc w śledztwie i udać się do redakcji CDA po odbitą z niepowołanych rąk legendarną stronę 107.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo Namco Bandai twierdzi, że sprzedali 1.3 mln Dark Souls w trzy miesiące po premierze. Nie wiem więc skąd autorowi zapowiedzi wersji PC wyszło, że sprzedali półtora miliona w trzy tygodnie. 1.5 mln to wysłali do sklepów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Eh... z DVD#1 doświadczyłem na własnej skórze kilkukrotnego błędu CRC. Po kilku nieudanych próbach instalacji, niepomyślnych próbach kopiowania folderu z instalką Drakensanga na dysk, czyszczenia płyty, gdy człowiek już się cieszył, że wyśle reklamacje i otrzyma kilka gratisowych krążków w ramach rekompensaty, gra się w końcu pomyślnie zainstalowała :/ Damn! (Oczywiście żartuję z tymi płytami, ale jednak chyba trzeba w końcu coś zrobić z jakością płyt, bo z tego co widzę na forum, problemy z nimi bywają dość często)

* Brak instalacji ZD z poziomu menu płyty był zamierzony/wymuszony czy zauważyliście to "po fakcie"? :D

* Nigdy się nie zgodzę z faktem, że nowy wygląd Dantego jest pozytywną zmianą :D To tak jakby powiedzieć, że The Hooters powinni zmienić image na taki pokroju One Direction bo taki jest bardziej dostosowany do dzisiejszych (chorych) czasów ; d Ja tam bym wolał jednak "kolejną legendę japońskich gier" ;) (oczywiście szanuję zdanie recenzenta)

* Pan Eugeniusz chyba skutecznie zachęcił mnie swoją (bardzo dobrą zresztą) recenzją, do zakupu gry Botanicula. Widzę, że cena jest przyjazna, więc chyba warto ;)

* Spodobała mi się gra z dem, mianowicie Pirates of New Horizons :D To będzie w wersji pudełkowej?

* Obrazek z "pełniakiem dla mas" w AR wymiata : ]

* "Nagroda" dla EA jak najbardziej zasłużona. Grabili sobie na nią od dłuższego czasu. Trochę niech ich jeszcze pognębią takimi "wyróżnieniami" i może zaczną widzieć w klientach coś więcej niż zawartość portfeli :3

* Mi tam się dubbing w Risen2 na pewno nie spodobał (poza Stalowobrodym), a głównego bohatera uznałem za najsłabszy jego punkt... ale no cóż, odwieczna kwestia gustu ^^

* Chyba najlepszy numer w tym roku (jak na razie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co się dzieje dziś w redakcji? Bo zwykle SMG w dniu premiery pisze parę słów tutaj w tym temacie. Może teraz siedzi na telefonie i ochrzania tych z drukarni?? :) A ta 107 strona chyba będzie w przyszłym numerze na coverze. Raz już tak było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co się dzieje dziś w redakcji? Bo zwykle SMG w dniu premiery pisze parę słów tutaj w tym temacie. Może teraz siedzi na telefonie i ochrzania tych z drukarni?? :) A ta 107 strona chyba będzie w przyszłym numerze na coverze. Raz już tak było.

Jest spore zamieszanie zwiazane glownie z owa strona 107, acz nie tylko. Duzo tekstow splynelo, a Qn na urlopie, wiec mam zdecydowanie malo czasu dzisiaj :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że z tymi kodami QR to mnie konkretnie wkur... zirytowaliście. Myślicie że każdy ma komórkę z aparatem? Że każdemu chce się skanować numer zamiast go po prostu czytać? Nie można po prostu napisać linków żeby niewykształceni menele na zasiłku też mogli zapoznać się z PEŁNĄ zawartością pisma? Z jednej strony krytykują Capcom za DLC na płycie za które trzeba osobno płacić a z drugiej blokują zawartość pisma dla ludzi nie posiadających komórek.

To że pełne wersje mają takie czy inne wymagania sprzętowe mogę spokojnie wybaczyć bo to są dodatki do czasopisma ale takie cenzurowanie samego magazynu przed mniej majętnymi czytelnikami doprowadza mnie do białej gorączki. Nawet te wcześniejsze kody na workach mi nie przeszkadzały bo nie było w nich nic ważnego a teraz niby ukryte są w nich dodatkowe filmy czy zdjęcia.

Czy któryś z czytelników byłby na tyle miły by założyć na forum temat podając zawartość wszystkich kodów z tego numeru by biedny proletariat też mógłby chociaż na chwilę poczuć się traktowany na równi z elitą skoro najwyraźniej samym recenzentom się nie chce? Z jednej strony ciągle dają gry na DVD bo napędy BluRay są za drogie a z drugiej taka akcja... ECH! (I jeszcze strona 107 do wymiany - kilka osób juz pisało ale i tak powtarzam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@47

No fajnie, już chyba 5 raz zostałem zrickrollowany ;P.

@topic

Fakt, że stronę 107 wcięło, ale trudno. Aż tak bardzo te smartfony mnie nie interesowały.

Bardzo ciekawe recenzje, 7554 dostało bardzo niską ocenę, bardzo mnie to zdziwiło. Ogólnie nr na plus, ale ta wtopa z zaginioną stroną... Jak ktoś wcześniej powiedział, niesmak pozostał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że z tymi kodami QR to mnie konkretnie wkur... zirytowaliście. Myślicie że każdy ma komórkę z aparatem? Że każdemu chce się skanować numer zamiast go po prostu czytać? Nie można po prostu napisać linków żeby niewykształceni menele na zasiłku też mogli zapoznać się z PEŁNĄ zawartością pisma? Z jednej strony krytykują Capcom za DLC na płycie za które trzeba osobno płacić a z drugiej blokują zawartość pisma dla ludzi nie posiadających komórek.

Nie wiesz nawet, na co narzekasz, a narzekasz. Pod tymi kodami są linki do dostępnych w sieci zwiastunów albo obrazków, które w piśmie i tak by się nie znalazły, a nie do jakichś arcyważnych treści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Internet w smartfonie". O ile dobrze zrozumiałem, nocne pobieranie w Play jest tylko w abonamencie i kosztuje 10zł. Otóż ja w domu posiadam internet mobilny Play Online na kartę (pre-paid) i też mam opcję nocnengo pobierania od 0:00 do 9:00 za 10zł miesięcznie plus zwiększenie transferu z 1 Mb/s do 3 Mb/s też za 10zł miesięcznie.

Niestety, Play nie zamieścił ani słowa o tym w regulaminie swoich usług .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że z tymi kodami QR to mnie konkretnie wkur... zirytowaliście. Myślicie że każdy ma komórkę z aparatem? Że każdemu chce się skanować numer zamiast go po prostu czytać? Nie można po prostu napisać linków żeby niewykształceni menele na zasiłku też mogli zapoznać się z PEŁNĄ zawartością pisma? Z jednej strony krytykują Capcom za DLC na płycie za które trzeba osobno płacić a z drugiej blokują zawartość pisma dla ludzi nie posiadających komórek.

Czytnik kodu dziala nawet na poczciwej Nokii...

Jesli jednak ktos czuje sie poszkodowany, to mozemy podrzucic linki do owych "ukrytych tresci", nie widze tutaj specjalnego problemu.

Rownie dobrze mozna narzekac, ze dyskryminujemy ludzi nie majacych np. czytnikow DVD albo tych, ktorych kompy nie udzwigna naszego pelniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nadzieję, że redakcja udostępni tę stronę jakoś na krążku w następnym numerze. To chyba nie pierwszy przypadek 'ukradzionej' strony...

Chciałem dzisiaj kupić CDA, ale w dwóch kioskach nie było i zapewne udam się do bardziej oddalonego ode mnie jutro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nadzieję, że redakcja udostępni tę stronę jakoś na krążku w następnym numerze. To chyba nie pierwszy przypadek 'ukradzionej' strony...

Chciałem dzisiaj kupić CDA, ale w dwóch kioskach nie było i zapewne udam się do bardziej oddalonego ode mnie jutro :)

To juz drugi, niestety, w naszej historii. Naturalnie strona bedzie wrzucona na cover DVD, a wczesniej (doslownie za pare minut) udostepnimy ja na naszej stronie www.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ...

Tytuły Grupy Bauer powrócą do kiosków RUCH-u

To numeru sierpniowego, który wyjdzie na przełomie czerwca/lipca, znowu trzeba będzie szukać tylko w Kolporterach i Empikach :) A ciekawe czy w następnym numerze, który wyjdzie tuż przed Euro, będzie jakiś dodatek piłkarski. Gra UEFA Euro 2012 jest oczywiście do niczego. Ale duży plakat z grafiką z tej gry (Christiano, van Persil czy ktoś) byłby fajny. No i żal, że z powodu zrobienia dodatku "na odwal się" nie mamy drugiej w historii piłkarskiej okładki. :( Teraz byłaby jak znalazł.

Qn'ik teraz na urlopie - za dobrze mu :). A kto w grafiku ma urlop w czasie Euro? :) I czy ktoś z redakcji dorwał bilet na jakiś mecz w Wrocku??

U mnie dziś ciągle pada, więc nie chce mi się jechać te 5 km rowerkiem do najbliższego spożywczaka sprawdzać czy u mnie jest nowe CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem tego rabanu o jedną, źle wydrukowaną stronę - zupełnie jakby cała reszta nagle przestała się liczyć. Normalnie szwindel tysiąclecia... Ludzie, wyluzujcie. :)

Co do numeru - bardzo dobry. Znów będzie co czytać w wolnych chwilach. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Internet w smartfonie". O ile dobrze zrozumiałem, nocne pobieranie w Play jest tylko w abonamencie i kosztuje 10zł. Otóż ja w domu posiadam internet mobilny Play Online na kartę (pre-paid) i też mam opcję nocnengo pobierania od 0:00 do 9:00 za 10zł miesięcznie plus zwiększenie transferu z 1 Mb/s do 3 Mb/s też za 10zł miesięcznie.

Niestety, Play nie zamieścił ani słowa o tym w regulaminie swoich usług .

Z całym szacunkiem, ale to jest stara oferta. Teraz nazywa się to to "Nowy Play Online na Kartę" i tu jest o tym wspomniane . A tutaj jest regulamin ogólny do tej oferty, czyli aktualna wersja tego co wcześniej podałeś. Nie żebym bronił Playa, ale akurat ta oferta jest całkiem sensowna i uważam, że powinna zostać uwzględniona w artykule. Ale każdemu może się zdarzyć zagubić w tych ofertach... sam jak szukałem miałem problem:)

EDIT: chociaż po zastanowieniu się, brak wspomnienia o tym może mieć decydujące znaczenie dla kogoś (ja wziąłem Play bo właśnie oferował nielimitowany nocny transfer na kartę jako jedyny operator).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po lekturze :)

Numer przyjemny, gry zapewne uruchomię :)

Co do podmienionej strony - chyba nie ma o co bić piany. To się, oczywiście, nie powinno zdarzyć, ale wszędzie tam, gdzie pracują ludzie, zdarzają się błędy - nawet tam, gdzie nie powinny. Nie ma co się złościć na rzeczywistość. :) - żeby było jasne: mam świadomość, że kilka osób w redakcji, i wydawnictwie bardzo się zdenerwowało, nie podchodzi do tego tak lekko i nawet wiem czemu.

Cieszę się z obszernej recenzji Risena i zapowiedzi Crisisa.

Bardzo mnie ucieszyły recenzje kilku indyków (LoG, Ys, SG), bo nie byłam pewna co z tymi fantami począć. A najbardziej mnie ucieszyła wzmianka o BGIII i Prey2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalegla strona juz dostepna

?

http://www.cdaction.pl/news-26403/zaginion...-cd-action.html

To numeru sierpniowego, który wyjdzie na przełomie czerwca/lipca, znowu trzeba będzie szukać tylko w Kolporterach i Empikach :)

Miejmy nadzieje, ze sie dogadaja na dluzej.

I czy ktoś z redakcji dorwał bilet na jakiś mecz w Wrocku??

Owszem ale nie na mecze Polski, ale choc we Wrocku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...