Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2012 zawartość

Polecane posty

"Miłej lektury" ? Być może, choć jeśli brać pod uwagę numer specjalny to może i jednak nie to, albo będzie po prostu puste pole jako przerwa :tongue: .

Mam jeszcze przeczucie, że to może mieć wartość tego typu jak: podpowiedź do przecieku lub jakaś zagadka/wskazówka konkursowa :D. W każdym razie nie offtopujmy tutaj.

@DeadlyPhoenix

Na tydzień ? No bez kitu, dla mnie max 3 dni i jesteśmy w domu ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem tekstów jeden z najlepszych numerów w tym roku :smile: Już nie mogę się doczekać tekstu o Black Ops II, Crysisie 3 i wielgachnej recenzji Risena. Co prawda z pełnikami i troch gorzej, ale i tak zapewnią mi(szczególnie Drakensang Dragon Edition)dużo czasu rozrywki, a i cieszy mnie test smartfonów.

BTW:Bardzo ładne okładki w tym roku dajecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer pod względem zawartości prezentuje się naprawdę dobrze, ciekawią mnie szczególnie recenzje Legend of Grimrok i Risen 2 Dark Waters. Okładka także wygląda bardzo dobrze. Ogólnie rzecz biorąc na pewno kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie interesują mnie te 3 strony o Crysisie 3, zapowiedź Black Ops 2 oraz recenzja Sniper Elite V2. Zastanawiam się czy kupić, czy jednak poczekać z tą decyzją. Mam nadzieję, że dzięki tej recenzji będę znać odpowiedź na to pytanie. Podsumowując, numer zapowiada się całkiem dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry:

-Drakensagni- na pierwszy rzut oka sie zdenerwowałem bo znowu ten co był, ale potem patrze ze 2 nowe, to czemu by nie wypróbowac ^^

-TTP podobne to resident evil? hmm moze byc ciekawe

-zręcznosciówka na rozluznienie tez fajna

-zapowiedzi wyglądają ciekawie

-recenzje tez

-a publicystyka jak zawsze interesująca

ogólnie numer jest OK, czy przebił poprzedni? pewnie tak, ale na drakensangach sie nie znam

P.S.

sorki za błedy ale pisze troszkę w pospiechu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati

AAaaa Pandy atakują :P A tak serio to co nam wcięło z testu smartfon'ów? Druga sprawa to lipna dostawa do kiosków mianowicie płyty [obie] latały sobie w środku a opakowanie na dvd osobno O.o Czy to majowy Wiikend tak was rozwalił czy co?

PS: Niby nie lubicie piratów a opaska piracka w zestawie jest :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati
Hahaha xd To dobrze, że jeszcze nie kupiłem. Chyba się powstrzymam tym razem :D

@up, jaka opaska?

No taka piracka...szkoda że wprasowana jak ten banknot :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu byk na byku w kolejnym mega mikro teście smartfonów. :laugh:

Dane techniczne "przepisane" bez sprawdzenia, błędne dane o aktualizacjach, lub brak informacji o nich - Motorola Droid Razr (aktualizacja do ICS pojawi sięw Q2 2012). Jakieś bzdurne na siłę wymyślone wady, a nie faktyczne - Motorola Droid Razr (nic o bardzo słabej karcie WiFi i słabym zasięgu, ale za to jako wada - obudowa :laugh: :laugh: ). Brak jakichkolwiek informacji o zastosowaniu ochrony ekranu (Gorilla Glass, itd), rodzaju ekranu, itd.

CD-A już od paru ładnych lat zamiast recenzji publikuje "bełty osiedlowych żuli", więc czego oczekwiać od takiej "gazetki". Dajcie sobie siana ze sprzętem, "wywalta sprzęt, zróbta kolejny dział o konsolach - tam nie trza wiedzieć o czym się pisze - tam trza nawalać w fire". :laugh: :laugh: :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też mam zamiast strony 107 stronę 41, ale mam jeszcze dodatkowe pytanie odnośnie artykułu "Internet w smartfonie". O ile dobrze zrozumiałem, nocne pobieranie w Play jest tylko w abonamencie i kosztuje 10zł. Otóż ja w domu posiadam internet mobilny Play Online na kartę (pre-paid) i też mam opcję nocnengo pobierania od 0:00 do 9:00 za 10zł miesięcznie plus zwiększenie transferu z 1 Mb/s do 3 Mb/s też za 10zł miesięcznie. Dodatkowo, jak się doładuje konto (np. za 75zł) to pakiet 7 GB jest jakby za free dodawany a pieniądze nie przepadają i można je wydac na uruchomienie nocnego pobierania i zwiększonego transferu właśnie. Ja jestem zadowolony z takiej oerty (szczególnie, że to pre-paid) i trochę dziwne, że to się nie znalzło w artykule. Nie wiem czy to ja źle go rozumiem czy ktoś tego nie sprawdził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były też problemy z dostępnością numeru. Nikt, kogo zaopatruje Ruch nie dostał numeru dzisiaj. Dopiero znalazłem nowy w malutkim kiosku, który był zaopatrywany przez kolportera.

Numer bardzo fajny, wpadka ze stronami przy smartfonach, cóż.. nie powinna się zdarzyć, ale aż tak bardzo za tym tekstem płakał nie będę.

Bardzo musze pochwalić pełne wersje, dzięki wam zaoszczędziłem trochę kasy (od dawna się przymierzałem do kupna Dragon's Edition).

Słaba recenzja Crusader Kings 2. Myślałem, że zaczęliście dostrzegać, że Paradox robi gry, w które gra spora grupa ludzi, a i tak potraktowaliście tę grę jak zgniłe jajo (jedna strona), i jeszcze ten tekst, że gra się spodoba tylko maniakom EU3... Jest wręcz przeciwnie. Mam sporo znajomych, którzy nigdy nie grali w żadną grę z cyklu, a Mroczne Wieki 2 ich wciągnęły na całego.

PS. wiadomo coś już kiedy wrzucicie kolejne zeskanowane roczniki CDA na płytki? Bardzo na nie liczę :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, u mnie w małem miejscowości, gdzie jest tylko kilka miejsc z prasą też jest ciężko o nowy CDA. Byłem w kiosku - nie ma. W Polo też nie ma. Pozostaje tylko Żabka, bo już nigdzie chyba nie ma prasy. Może ktoś powiedzieć, czy Żabkę zaopatruje Ruch czy inna firma, bo nie wiem czy szukać czy nie. I w ogóle czemu Ruch odwalił taki numer?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No były niesnaski, bo Bauer nie chciał zapłacić większej kaucji Ruchowi. Ale ja myślałem, że się jakoś dogadają. Szkoda, że nikt nie mówił wcześniej, że mogą być problemy z nabyciem pisma - ostatnio coś takiego było w 2009 przy nr 4 i Spec. Niedobrze, niedobrze... No i czy więcej osób też ma ten błąd w druku??

No i które tablety powygrywały w swoich kategoriach??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i które tablety powygrywały w swoich kategoriach??

Są 3 tablety i nie ma podziału na kategorie....

Ja niestety też mam błąd w druku i obstawiam, że jest to masowy błąd i każdy takowy będzie w swoim egzemplarzu posiadał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...