Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2012 zawartość

Polecane posty

Strona jak tam strona, ale mi płyty też ledwo ledwo chodza w czytniku... To już nie pierwszy raz.. Czy naprawdę warto oszczędzać na tak istotnym elemencie pisma? Mnóstwo osób nie może zainstalować gier od was, albo instalują je ponad godzinę...

Instalka pierwszego Drakensanga w ogóle mi się nie odpala.

Aż sobie człowiek w takich momentach przypomina dlaczego dystrybucja cyfrowa jest lepsza od tradycyjnej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem tego rabanu o jedną, źle wydrukowaną stronę - zupełnie jakby cała reszta nagle przestała się liczyć. Normalnie szwindel tysiąclecia... Ludzie, wyluzujcie.

Ależ z ME3 było podobnie - tyle rabanu o 10 minut gry bez zwracania uwagi na 20 godzin xD

A numeru nie mogłem dostać dziś w dwóch kioskach, a z racji lenistwa nie chciało mi się jechać nigdzie dalej.

Czy z Hydrophobią są jakieś problemy? Bo w sumie dla niej chciałem nabyć numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grzbiecie nie powinno być żadnej literki?

Zniesmaczyła mnie recka CR II. Dwa screeny, jedna strona i ogólne potraktowanie gry po macoszemu. Euro 2012 dostało 1,5 strony, a jest o wiele słabsze. Nie wiem co to za argument, że gra jest dla nielicznych. Nie grałem w EU, a w CK mam ponad 128 godzin. Nie ma słowa o multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie możecie wrzucić więcej tekstów w pdf :):laugh::tongue:

No ale znowu to samo - wystarczyło tylko popatrzeć na dopiski przy zdjęciach telefonów w nagłówku i ksywkę autora tekstu aby znać konkluzję wstępu. Po przedstawieniu wszystkich dostępnych systemów operacyjnych, na końcu oczywiście wychodzi, że najlepszy jest IOS. :dry: Bo jedyna jego wada to, że jest zamknięty, trzymany za gardło przez Appla i strasznie drogi. Ale oczywiście to wg autora drobiazgi/małe wady :dry:. Jest najlepszy i basta.

Czy te teksty muszą pisać albo Al albo Hut?? Naprawdę nie ma jakiegoś zdania odrębnego w całej redakcji? Nikt nie może napisać zdania odrębnego w rameczce obok - jak to jest czasem przy recenzjach gier. Albo kiedyś przy pierwszym teście cyfrówek SMG wrzucił swoje 3 grosze. Jeju jak brakuje w CDA NDSN - szkoda, że zniknęło przed erą iPhona i Apple'a.

We Wrocławiu Czesi mogą się czuć jak trzeci kraj - gospodarz :). Bo są blisko ojczyzny i wszystkie mecze tu rozgrywają (ja ciągle się dziwię dlaczego to nasza reprezentacja musi się tłuc do Wrocka a nie Czesi do Wawy???). No to sobie obejrzycie na żywo ich mecz z Rosją lub Grecją - fajnie. szkoda, że ja nie mam kasy by skoczyć "po sąsiedzku do" Lwowa na żywca kibicować Portugalii czy Danii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z Hydrophobią są jakieś problemy? Bo w sumie dla niej chciałem nabyć numer.

Wszystko wydaje się być cacy

Na grzbiecie nie powinno być żadnej literki?

Spacja między wyrazami

Nie wiem, czy tylko tak jest u mnie, ale nie można zainstalować gry Zombie Driver. Czy u kogoś jeszcze występuje ten problem?

Strona 130 -> Czerwona ramka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale, że pojawił się artykuł o Soul Reaver. Gra faktycznie ma wspaniały klimat, fenomenalne intro (utwór z gry, jak i z intra - Ozar Midrashim - ma stałe miejsce na moim HDD) i... należy do uniwersum z chyba najbardziej zawikłaną i pełną niedomówień wśród gier (no, oprócz MGS i sporej części jRPG'ów) fabułą.

Poza tym dzięki za artykuł o Tribes: Ascend - w tej chwili pobieram klienta :)

Co jeszcze?

Ta felerna strona - pamiętam, ze dwa albo trzy lata wcześniej w jednym z numerów "targowych" (chyba z E3) też taki babol się zdarzył. Ja pretensji nie mam, ale pewnie wiele osób się zdziwiło, widząc w teście o smartfonach pandy.

RE6 - "5" mnie jakoś nie przekonała, poza tym coś obstawiam, że skoro jest syn Wesker'a, to i ON znowu wróci (!), a wtedy to będzie pośmiewisko z mojego punktu widzenia.

Black Ops 2 może sprawi, że wrócę do serii CoD po odbiciu się z hukiem od pierwszej części (wieszanie całego kompa po 5 minutach rozgrywki z koniecznością restartu i tak w kółko, nieważne, po ilu update'ach?! &*@#&*#@ !!!) i zlekceważeniu MW3. Kto wie...

To tyle z refleksji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, teraz spróbowałem włożyć drugą płytę do napędu (tą z dwoma Drakensangami) i napęd nawet jej nie odczytuje. Ma ktoś też taki problem? Dodam, że płytka z Hydrophobią, Zombie Driverem działała poprawnie. A tak chciałem pograć w Drakensanga :(.

EDIT. Hahah, jednak działa, tyle że "nazwa" napędu nie zmieniła nazwy na "Cdaction 6/2012" itp, tylko nadal było "Stacja dysków"... Heh :D.

Zobaczymy, czy instalacja przebiegnie bezproblemowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstowo przedstawia się ciekawie. Na razie nie poczytam, bo trochę nauki na dziś się zwaliło. Płytki na początku po odpaleniu strasznie mielą ale gdy wszystko się załaduje już jest w miarę w porządku. Tą felerną stronę sobie wydrukowałem i wrzuciłem do CDA i jest dobrze.:smile: Czyta się nawet lepiej bo, kartka ksero nie odbija światła.:trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo ciekawy numer. Pełniaki mi się podobają, ale mam pytanie: Czy Hydrophobia i Zombie Driver wymagają rejestracji w serwisie STEAM?

sethur

niestety nie potrzebują. Ponieważ po instalacji zombie drivera nie da się go uruchomić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, numer dostałem dopiero po południu, bo jak szedłem do szkoły, to moim kiosku ruchu pani sprzedawczyni powiedziała, że nie dostali dziś CDA... No ale już mam, jestem zadowolony, całkiem niezły numer. Może nie zachwyca pełniakami (Drakensang - podobne gry: Gothic 3 = dziękuję bardzo), ale nie ma to dla mnie większego znaczenia. Co do brakującej strony - kompletnie nie rozumiem zamieszania; taka sytuacja może się zdarzyć każdemu i nie jest to powód do robienia jakiejś wielkiej sensacji. Nie przejmujcie się, nikt nie ma do Was o to żalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer dobry, jest o czym poczytać. Zawartość DVD mnie w tym miesiącu nie interesuje. U mnie jeszcze nie zdzrzyło się by wyskoczył jakiś błąd CRC itp. A z tą stroną, to powiem szczerze, że jak pierwszy raz przegladałem tak na szybko, to pomyślałem, że to reklama. Okładka dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - próbowałem kupić nowy numer CDA, ale nie było go dziś w kioskach. Czy tylko ja mam taki problem?

Nie tylko Ty nie możesz kupić, bo ja też mam problemy z kupnem tego numeru. Sprzedawca coś mówił o konflikcie pomiędzy kolporterami RUCHu, a wydawcami czasopism (rozchodzi się jak zwykle o kasę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego zdjęcia to w numerze obecnym zdjęcie jest "większe", natomiast w poprzednim troszeczkę ucięte, nie widać tego krzesła ;)

Wracając jeszcze do tego tekstu na grzbiecie pisem to rzeczywiście wyjdzie jak mówiłem, póki co mamy MIŁEJ... i w obecnym numerze było puste pole, pewnie oznaczające przerwę, i dalej będzie LEKTURY ;) . Ciekawy pomysł z tym :) Może, jak by od początku CDA na każdym pisemku jedna litera, mam marzenia ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak malo kiedy uruchamiam gierki z dolaczonych plyt (za duzo wychodzi gier na pc i konsole by miec na to czas) a recenzje czytam tylko niektore ale ogolnie przegladam zawsze cd-action a kupuje kazdy numer bo to element zycia mimo ze juz jestem dobrze po 30tce i wychowalem sie na top secret :)

Ale po co ja to pisze ? a zeby pochwalic ze jak zawsze udowadniacie ze za kilkanascie zlotych mozna dostac swietne czasopismo z paroma pelnymi grami i nigdy nie pojme tych ktorzy co miesiac marudza ze to i to im nie odpowiada.Przeciez nic lepszego w tym kraju nie ma.

Dajcie im za miesiac pelna wersje UEFA Euro 2012 to moze sie zamkna ;)

KOKO KOKO CD-ACTION MEGA SPOKO :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, u mnie w sklepie było CDA, ale u mojej mamy (mama pracuje w sklepie) faktycznie CDA nie doszło, przez co koledzy mieszkający przy tym sklepie nigdzie nie mogli cda dostac -.- (mama pracuje w miejscowości oddalonej o 10 kilometrów, gwoli ścisłości :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...