Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2012 zawartość

Polecane posty

Jakos nie przypominam sobie, zebysmy stale polecali tylko najdrozsze sprzety i to applowskie jeszcze. Wiadomo, ze jak jest test tych "high-endowych" produktow to nowy iPad pewnie bedzie wysoko oceniony, ale nie tylko takie sprzety testujemy i polecamy. Sam nie mam nic high-endowego ani applowego (no dobra, iPoda mam ale z tych starszych, bo wali mnie dotykowy ekran, chce duzej pojemnosci i z 20 godzin grania na baterii - a tu iPod Classic po prostu rzadzi), telefon mam ze sredniej poleczki, tablet budzetowy i chwale sobie oba.

Zapomniałeś jeszcze o czytniku e-booków i body z 3 półkami "słoików" do niego ty burżuju jeden :wink::laugh::tongue: .

A poważnie to po prostu często czytam takie zdania przy waszych reckach urządzeń apple - ten cytat był z ostatniego numeru. Fajnie, że w końcu wzięliście na tapetę też sprzęt z niższej półki. No i sorry za literówkę. Po prostu w Top Gearze często żartują sobie właśnie o tym, że są też programem z poradami konsumenckimi :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie w każdym dziale coś ciekawego do poczytania, a z publicystyki szczególnie jestem ciekaw tej historii graczy z czasów PRL. Okładka niestety nie zachwyca, pełniaki za to dla mnie odrobinę lepsze. Najbardziej oczywiście czekam na tekst o BO 2 :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś jeszcze o czytniku e-booków

Najtanszym z calej e-papierowej konkurencji :)

i body z 3 półkami "słoików" do niego ty burżuju jeden

Tu mnie masz ale tez nikomu nie polecalem KONIECZNIE Nikona D3 i szkla w rodzaju 70-200/2.8 L

A poważnie to po prostu często czytam takie zdania przy waszych reckach urządzeń apple - ten cytat był z ostatniego numeru.

Al lubi Apple'a, owszem. Ale tez nie da sie ukryc, ze jesli idzie o iPady to na razie ciezko tej firmie podskoczyc, a i jej smartfony sa na topie. Wiec ciezko nie chwalic.

Fajnie, że w końcu wzięliście na tapetę też sprzęt z niższej półki.

Przy tescie (poprzednim) smartfonow kategoria "budzetowy smartfon" byla jak najbardziej obecna i to w sporym wyborze... przy tabletach bylo z tym gorzej, bo do tej pory albo byly dobre (i drogie) albo tanie i do d... Ale na szczescie ostatnimi miesiacami obrodzilo i tu budzetowymi ale prezentujacymi przyzwoity (i lepszy) poziom sprzetem... wiec o nim piszemy.

7554, czyli wojnie w Wietnamie

I wojna indochińska, a nie wojna w Wietnamie - to spory błąd merytoryczny, poprawcie to.

Tak, wiem, moj blad w zapowiedzi. Poprawiono.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tak, tyle że to zdanie na koniec recenzji, było autorstwa gema :). No i są już produkty na rynku które mają podobną jakość wykonania, więcej funkcji/lepsze parametry i nieco niższą cenę niż modele Apple'a ale za rzadko o nich piszecie. Dlatego tenteścik tabletów jest bardzo dobrym pomysłem - wreszcie.

A zdanie "Najtanszym [czytnikiem] z calej e-papierowej konkurencji" to znowu mnie rozwaliło :tongue: . Bo przypomniałem sobie jak zjechałeś kiedyś jakiegoś czytelnika. Chciał żebyście obniżyli cenę CDA bo mu nie starcza na nie kasy. Musiał opłacać komórkę i TV satelitarną której miał "prawie najtańszy pakiet". :tongue: Ja też chcę mieć najtaniej jak się da tablet na którym mógłbym czytać książki i komiksy, oglądać filmy, mieć GPS, tuner tv/fm i może jeszcze kamerkę do zdjęć i rozmów :):tongue: . Wiem, wiem - to trochę dużo :). Ale ja właśnie wolę "wszystko w jednym" niz twoje: e-czytnik w jednej kieszeni, tablet do filmów w drugiej,a smartfon z możliwością video-rozmów w trzeciej. No i są takie modele z tymi wszystkimi funkcjami na Ceneo czy Skąpcu (choćby Leemark 70.5). Chciałbym byście wy to przetestowali i poznać wasze opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

TJa też chcę mieć najtaniej jak się da tablet na którym mógłbym czytać książki i komiksy, oglądać filmy, mieć GPS, tuner tv/fm i może jeszcze kamerkę do zdjęć i rozmów :):tongue: .

To kup tego lenovo :) Tunera TV nie ma ale w filmach daje rade i TV-online takoz. Razem z kindlem wyniesie mniej niz iPad 2 wiec jeszcze na jakis uzywany ale sprawny iPod Classic starczy.

Wiem, wiem - to trochę dużo :). Ale ja właśnie wolę "wszystko w jednym" niz twoje: e-czytnik w jednej kieszeni, tablet do filmów w drugiej,a smartfon z możliwością video-rozmów w trzeciej.

Sie nie da sie, chyba ze wymysla cos z ekranem przelaczajacym sie z e-papieru na LCD. A jak ma byc wszystko w jednym i dawac rade to musi kosztowac...

PS. No i jak pogodzic np. wygode surfowania po necie na tablecie na minimum 7" (o rymnelo mi sie) z przenosnoscia malego smartfona? Albo - albo. Dlatego ja wole miec dwa urzadzenia. A w sumie trzy albo i cztery. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w numerze jest kilka fajnych tekstów, zwłaszcza ciekawi mnie mimo wszystko co zdołali dowiedzieć się o Black Ops 2 a także jak się podoba Walking Dead :) (które, że jest właściwie interaktywnym filmem z samymi QTE to nawet mi się podobało ^_^), że nie wspomnę o całej publicystyce, NL, AR itd. Ciągłość kupowania kolejnych numerów CDA nie została zachwiana =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko do Redakcji:

Rozumiem że na jednym DVD będą wszystkie Drakensangi a na drugim Zombie Driver i Hydrophobia? Bo się zastanawiam czy nie kupić dla Hydrophobii a Drakensanga dać komuś w prezencie (mam już swojego z Almanachu Klasyki)....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, zacnie to wygląda :smile: Kilka zapowiedzi świetnych(mam nadzieje) gier, w tym oczywiście Black Ops 2 i interesujące recenzje. Cieszy dodatkowo test smartfonów, gdyż przymierzam się do wymiany mojej starej X8.

Nic, tylko czekać do 8 maja! :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuuper numer. Nie dość, że wszystkimi pełniakami trafiliście w mój gust, to jeszcze teksty zapowiadają się ciekawie. Kasa już odłożona.

PS: Mam małe pytanko (małe, więc nie będę zakładał nowego tematu): Czy ominięcie instalacji Steama przy instalacji gry jest nielegalne? Bo mam oryginalną wersję F.E.A.R. 2 z Extra Klasyki i tam jest wymagana instalacja tego programu, a niezbyt chcę go mieć na swoim dysku. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna zawartość numeru, szczególnie "napalam" się na Crysisa 3 i CoD BO2, acz nie pogardzę zerknąć okiem na pozostałe artykuły.

Chyba co numer próbuje zgadnąć co za twierdzenie tworzy każda litera, umieszczona pod numerem i miesiącem wydania numeru :).

Smugg, ile tych literek jeszcze będzie ? Z góry mogę zgadywać, że do końca roku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny numer, przeczytam go całego(Jak zwykle zresztą :D).Pełne wersje są świetne, jestem fanem RPG jak sporo tutaj osób i właśnie na takiego RPG'a czekaliśmy, teraz tylko wytrwać do wtorku i możemy zacząć naszą przygodę!

@UP

Też oglądam te literki :D, sądziłem, że tylko ja to zauważyłem ale raczej to by było niemożliwe :D.Jak na razie mamy "MIŁEJ" :D

BTW Chyba wiem jakie będzie te hasło :D Miłej lektury (Akurat 12 numerów 12 liter :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerek na poziomie. W hydrofobię na pewno zagram, a Drakensangom dam drugą szansę. A dzieci, które czekały na "Krajzisa", "Ded Spejsa" czy innego "Protytypa" niech wracają do książek, bo rok szkolny niedługo się kończy.

Numurek kupuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło na grzbietach jest fajne. Tylko harmonię psuje to, że ŻADNA nie jest na tej samej wysokości. Takie falowanie psuje nieco artystyczny zamysł. W Komiksie Gigancie to się nie zdarzało :tongue: . Wiem, czepiam się ale akurat idea mi się b.podoba ale wykonanie nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super numer , własnie czekałem na jakiegoś fajnego RPGa a tu wszystkie części Drakensanga . Mozna powiedzieć po prostu : KOKO KOKO NUMER SPOKO , KASA LECI HEN WYSOKO . :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer pod względem tekstów miażdży. Szczególnie interesuje mnie recenzja The Walking Dead, zapowiedź Black Ops II i RE6.

Pełniaki troszki blado wpadają na tle tekstów ale tragicznie nie jest. ZD grałem gierka w małych dawka daje radę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer niezły, ciekawi mnie co naskrobaliście o The Walking Dead. Do tego 6 stron o Risen 2, grę już wprawdzie ukończyłem, ale bardzo jestem ciekaw Waszej oceny. Muszę tylko pamiętać, że listonosz już mi tego numeru nie przyniesie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...