Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2012 zawartość

Polecane posty

numer zapowiada się ok, a tak na marginesie smuggler co mysliszo hicie na euro 2012 ? koko spoko??

Nie gorszy niz inne propozycje :) A wole to niz jakies natchnione"zaszumcie husarskie skrzydla, Polsko do boju, wygramy". Przynajmniej bedzie sie z czego posmiac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny numer. "Podziwiam" tych, którzy co miesiąc marudzą :dry: Mimo miałkości konkurencji Wam cały czas się chce, szacun.

Konkurencji to już właściwie nie ma. Ale to nie znaczy, że CDA ma być byle jakie bo albo to albo wcale. Jeśli w mieście jest tylko jedna restauracja to idąc tam nadal liczysz na dobry posiłek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie dobry numer. Wyjątkowo rzucę się najpierw na sprzęt. Bardzo dobrze zapowiada się publicystyka. Kilka recenzji mnie baaaardzo interesuje, bo czaję się na te gry. Super! Jak zwykle redakcja stanęła na wysokości zadania. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kupię, jak co miesiąc. Bo co miesiąc zawsze jest coś co przekona. Teraz recka Risena 2, główny pełniak podobny do Gothica 3, publicystyka, testy smartphonów, intela. O nowym COD'zie przeczytam, o Crysisie 3 również.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię, jak zwykle.Z racji tego, że gier oprócz CDA nie kupuję od dawna, to raczej tylko poczytam z ciekawości.Zombie Driver będzie fajny do odstresowania się :P W HP napewno zagram bo wydaję się ciekawa.Już szykuję 15,99 :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby ewentualnie krytykowac PO przeczytaniu tekstu.

To nie była krytyka, a bardziej ślepy strzał. Po ostatnich recenzjach SSX, Twisted Metal, zapowiedzi Darksiders 2 odniosłem wrażenie, że jeśli gra nie jest kierowana do szerokiego grona odbiorców ze swoim poziomem trudności ''casual'' to dostaje obciętą ocenę o 0,5-1. Jeśli spudłowałem to się cieszę niezmiernie. :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero doczytałem, że będzie test tabletów od 400 zł - nieźle i obczaję na pewno, bo od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna takiego urządzonka (głównie do przeglądania netu, filmów, zdjęć itd. - smartfon mi zdechł :/), ale nie stać mnie na Ipada ani żadnego lepszego Samsunga. Mam nadzieję, że znajdzie się coś porządnego w rozsądnej cenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero doczytałem, że będzie test tabletów od 400 zł - nieźle i obczaję na pewno, bo od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna takiego urządzonka (głównie do przeglądania netu, filmów, zdjęć itd. - smartfon mi zdechł :/), ale nie stać mnie na Ipada ani żadnego lepszego Samsunga. Mam nadzieję, że znajdzie się coś porządnego w rozsądnej cenie :)

Prywatnie bardzo polecam Lenovo A1 - co prawda ~700 zl ale swietnie sie sprawuje w tych zastosowaniach. Kupilem bratu na prezent, pobawilem sie... i zostawilem sobie. :) Ale za 400 zl mozna kupic naprawde swietne urzadzenia - co prawda rozdzielczosc tylko 800x400 na 7" ale daja rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za 400 zl mozna kupic naprawde swietne urzadzenia - co prawda rozdzielczosc tylko 800x400 na 7" ale daja rade.

Np. Legimi Dante - kosztuje 399 złotych, ale na pierwszy rzut oka "wyceniłem" go na więcej, bo jest naprawdę dobrze wykonany. Bebechy i wydajność oczywiście takie same jak w przypadku innych tanich laptopów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem na szybko informacje o tym Legimi Dante i faktycznie na pierwszy rzut oka wygląda nieźle a i bebechy ma znośne - multitouch też odsługuje. O ile Angry Birds by odpaliło to faktycznie może być ciekawy sprzęt :) Ostatnio byłem w MM i był za 2 stówy (przecena z 400zł) jakiś tablet od Manty, ale z Androidem 2.2 bez możliwości aktualizacji i z prockiem 1.0 GHZ, bez multitoucha, więc dałem sobie spokój.

Tak czy owak poczekam na wasz test i jeszcze zapytam czy Legimi Dante będzie w nim opisywane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę miło mnie zaskoczyliście ilością i doborem zapowiedzi oraz recenzji w tym numerze. Jeżeli chodzi o te pierwsze, to chętnie poczytam o porcie na PC gry Dark Souls: Prepare To Die Edition. Ale już recenzje, to prawdziwa uczta. Risen 2: Mroczne Wody, to był pewniak i jego po prostu nie mogło zabraknąć ;), Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona na konsolę Xbox 360, Sniper Elite V2, Crusader Kings II, 7554 (w tamtym roku widziałem trailer tego wietnamskiego dzieła z jakiejś jego wczesnej wersji i nigdy bym nie przypuszczał, że go zrecenzujecie w czasopiśmie).

Poza tym dzięki za zwrócenie uwagi na serię Men Of War i zrecenzowanie kolejnej jej części z podtytułem Wyklęcie Bohaterowie ;) . Do tego masa gier "indie", które były na moim "celowniku", czyli przede wszystkim Superbrothers: Sword & Sworcery EP (zbiera bardzo dobre opinie) i Fez.

Jeżeli chodzi o recenzje w tym miesiącu, to jest po prostu MIODZIO.

Z "pełniaków" oczywiście wymiata kompletne wydanie Drakensanga.

Podsumowując: jest dobrze :) .

P.S. Smuggler? Za miesiąc okładka CD-Action może być tylko jedna :trollface: .

[DOPISEK]

Nie okładka z "trollface", tylko z czymś mrocznym o numerze... III :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak poczekam na wasz test i jeszcze zapytam czy Legimi Dante będzie w nim opisywane?

Owszem, bedzie i to nader pozytywnie.

Tak czy owak poczekam na wasz test i jeszcze zapytam czy Legimi Dante będzie w nim opisywane?

Owszem, bedzie i to nader pozytywnie.

Okladka z trollface? :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CormaC i Smuggler za dobre rady. Wreszcie jakieś "friendly consumer adviace" w CDA. A nie tylko "Jeśli nie masz tabletu w ogóle, od razu pędź do sklepu po iPada 2012 - lepszego sprzętu tego typu w tym roku po prostu nie będzie" :dry: . Kurczę sam jestem sobie winien - 2 maja nie zdążyłem do Media Marktu na promocję tabletów Manty MDI 01 z Gps za 200 zł. Przyszedłem o 9.40 i już nie było. :wallbash: Jakbym wiedział, że dawe NWN zdąży to bym jego poprosił :). To w końcu było tylko 200 zł ~ 25% ceny netbooka. I gps z mapami gratis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie numer tekstami zapowiada się świetnie. Gierki mnie nie obchodzą bo i tak w maju to ja będę grał w Diablo 3, więc co byście nie dali i tak bym nie zainstalował. No chyba że cos naprawdę mega to bym musiał się spinać by przejść to w tydzień :laugh: Więc dzięki że zajmiecie mi czas do premiery Diabełka. Już się nie mogę doczekać minimum 12 stronicowej recenzji Diablo 3 w następnym numerze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CormaC i Smuggler za dobre rady. Wreszcie jakieś "friendly consumer adviace" w CDA.

Here yu aroe :cool:

A nie tylko "Jeśli nie masz tabletu w ogóle, od razu pędź do sklepu po iPada 2012 - lepszego sprzętu tego typu w tym roku po prostu nie będzie" :dry:

Jakos nie przypominam sobie, zebysmy stale polecali tylko najdrozsze sprzety i to applowskie jeszcze. Wiadomo, ze jak jest test tych "high-endowych" produktow to nowy iPad pewnie bedzie wysoko oceniony, ale nie tylko takie sprzety testujemy i polecamy. Sam nie mam nic high-endowego ani applowego (no dobra, iPoda mam ale z tych starszych, bo wali mnie dotykowy ekran, chce duzej pojemnosci i z 20 godzin grania na baterii - a tu iPod Classic po prostu rzadzi), telefon mam ze sredniej poleczki, tablet budzetowy i chwale sobie oba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...